Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Damian_21

zarobki w Polsce

Polecane posty

Gość Damian_21

nie rozumiem jak można pracować za 1200 zł /300 euro/ netto miesięcznie i szanować swoją pracę, mało tego, poświęcać się jej, a najlepsze teraz: być zadowolonym z takiego wynagrodzenia, no nigdy tego niezrozumię, jak można według mnie tak nie mieć godności, a otaczam się właśnie takimi ludźmi w pracy dla których to jest ok, mało tego, przeglądając to forum da się zauważyć jak wielu jest ludzi dla których to też jest ok i nie widzą problemu, sam za tyle pracuję i uważam to za karygodne, przy obecnych cenach wszystkiego, ja tak naprawdę za to wegetuję a nie żyję, czy naprawdę tylko ja jeden jestem takim odmieńcem że mnie to tak boli i się żale? oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaakZyc
Nie jesteś sam, życie w tym kraju to wegetacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tak pracujesz? Przecież jest masa innych możliwości. Tylko ja jeden tu proponowałem już chyba z 10 różnych!!! Tylko że u mnie trzeba się trochę popracować na początek, a to wielu nie odpowiada! ;-) Wystarczy otworzyć się, a będziesz miał tyle dochodu ile sobie wymyślisz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyttytyty
a co mają powiedziec ci co takiej pracy nawet za 1200zl ze wszystkimi skladkami, ubezpieczeniami , na umowe o prace, NIE mają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak można szanować
taką pracę, bo ja jej nienawidzę. Skończyłam studia,wiek też nie smarkaty i zarabiam minimalne... Szukając pracy mam do wyboru: minimalne, minimalne, na czarno, umowy-zlecenia bądź dzieło, minimalne, minimalne. W moim mieście lepiej płatnej pracy nie znajdę, przez problemy zdrowotne dojeżdzać dalej nie mogę. Przez intermet praca to bez umów o pracę, a bez ubezpieczenia zdrowotnego być nie mogę. No to pracuję za minimalne i czuję się jak darmowa siła robocza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *do wyżej
a gdzie pracujesz ? podaj nazwę firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak można szanować
Wątpię, by ktokolwiek w takiej sytuacji podał nazwę firmy... Wolę pozostać anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54566tytyty
a ile masz lat? dobrze ze chociaz masz prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny rynek mędrzcze
Praca to towar jak każdy inny, każdy chce kupić najtaniej a sprzedać najdrożej. Jeśli kupujesz pomidory za 5 zł/kg to dlatego, że nie znalazłeś takich za 4 zł przy akceptowalnej dla ciebie jakości. Jeśli pracodawca płaci 1200 to znaczy, że jakość jest dla niego akceptowalna, ma chętnych - po co ma płacić więcej. Jeśli zarabiam 1200 to dlatego, że nie mam możliwości zarobić 1201 zł (w granicach akceptowalnych warunków - każdy ma inne w zależności od sytuacji życiowej). Jeśli pracuję za 10 tys. to nie pójdę do pracy za 1200 ale jeśli zapytasz czemu nie pracuję za 15 tys. odpowiem to samo co ten z 1200: nie ma takiej oferty na rynku pracy akceptowalnej dla mnie. Wybrałem najlepszą dla mnie ofertę - to się nazywa właśnie wolny rynek. Jakaś głupawa agitacja, żeby ludzie nie zgadzali się pracować poniżej iluś tam ma tyle sensu co agitacja: kupujcie droższe pomidory, nabijecie pkb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto Polska właśnie
Głosowaliście na PO to teraz NIE NARZEKAJCIE głupie Lemingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54566tytyty
kto glosowal, ten glosowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak można szanować
Nie wiem, do kogo to pytanie, ale ja mam 32. Wcześniej ponad rok szukałam pracy! Więc ktoś, kto tutaj się wymądrza, że ludzie pracują za minimalne z wygodnictwa, nie ma racji. Bo jakie to wygodnictwo nie mieć za co żyć i ciągle zaciskać pasa? Od pół roku nie doładowuję telefonu, w domu mam zimno, bo na noc nie włączam pieca i tak mogę wymieniać i wymieniać. Czlowiek się nie utrzyma na dobrym poziomie za minimalne. Tylko jak się tyle szuka pracy (znam więcej takich osób), to wiadomo że lepsze to niż nic. Ale radości we mnie już nie ma. Rośnie poczucie, że jestem nikim, bo nikt nigdy nie doceni. Choć akurat ja już dwa razy zmieniałam dział, niby "awansowałam", bardziej odpowiedzialne stanowiska itd., a zarobek ciągle ten sam. To już lepiej byłoby "nie awansować", tylko mniej sobie robić za tak marną pensję. A tak to po prostu chory wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54566tytyty
ale masz umowe o prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak można szanować
Mam na szczęście. Jedyny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfred - bandzior
A cóz Ci takiego niezwykłego daje ta umowa o pracę, że uważasz to za takie szczęście jak piszesz bo niebardzo rozumiem i dlaczego wszyscy tak piętnują te umowy zlecenia - a w czymże ony są gorsze od tych o pracę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
często pracodawcy (polscy) pracują na technologiach komunistycznych, nieefektywnych i w sposób niezorganizowany więc niewiele zarabiają. narobią się i nie zarobią :O nie myślą przyszłościowo a można co miesiąc, tydzień coś ulepszyć i pracownikowi zapłacić jak człowiekowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
60% winy jest przez biurokracje. w chinach "komunistycznych" mają jej dużo mniej a polska to niby kraj kapitalistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
sapienti to daj jedną skodę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
"Jeśli pracuję za 10 tys. to nie pójdę do pracy za 1200 ale jeśli zapytasz czemu nie pracuję za 15 tys. odpowiem to samo co ten z 1200: nie ma takiej oferty na rynku pracy akceptowalnej dla mnie. Wybrałem najlepszą dla mnie ofertę - to się nazywa właśnie wolny rynek." - to jest ZMOWA CENOWA !!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
na prawdę znam mase polskich zakładów pracy gdzie nie ma dobrych narzędzi, warunków i sposobów na produkowanie rzeczy dobrych w sposób efektywny. chcesz dobrze to będzie drogo, chcesz tanio to będzie byle jak. na zachodzie robią tanio i dobrze. jak oni chcą być konkurencyjni i jeszcze ta biurokracja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie robol
coś mi to śmierdzi. powiedz mi gdzie mam się zgłosić po nową skodę za darmo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiny nasz wzór
polska powinna brać przykład z gospodarki chińskiej. dla mnie chińczycy to geniusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygadzista
polskie firmy nie umieją się promować za granicą i w polsce więc mają problem ze sprzedażą. nawet nie potrafią zbadać rynku, produkują rzeczy które nie wiadomo czy ktmuś się przydadzą. przeciętny polski przedsiębiorca to człowiek z jajami ale bez praktycznych umiejętności biznesowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko nie kaz sprzedawc nic sciagac programy wykupywac nic klikac moge o ile to ma sens. kiedys kliklam,miesiac i2 zl zarobilam slucham jak dasz zarobic??" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Sposobów mam kilka. Chcesz się dowiedzieć konkretnie? Daj namiary. Na forum tego pisac niema sensu. Zaraz przylezie tu niejaki ostrzegacz i będzie truł dooopę i wszelako przeszkadzał. Wolałbym w takich warunkach nie produkować się! :-D Zostaw maila lub inny kontakt, odpiszę czy oddzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę poświęcisz dwie minuty, a w zamian dowiesz się czegoś pożytecznego. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jeszcze te Skody SAPIENTI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, tu nie będziesz mógł narzekać na wynagrodzenie! fajne oferty z godziwą płacą, warto zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×