Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nestleja

Zdałam sobie sprawę, że mineły 4 lata odkąd szukam pracy !!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Nestleja

Od czasu ukończenia liceum... W tym czasie skończyłam roczne studium, pracowałam co nie co dorywczo i byłam na stażu. Mało wiem :( Aż głupio mi sierobi jak pracodawca pyta co robilam przez tak długi okres czasu :( nie mam pieniędzy na studia i brak mi doświadczenia chyba nigdy nie znajdę pracy :( Chyba nikt nie jest w tak dennej sytuacji jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Ciesz się, że masz chociaż studia :) skad jesteś - małe miasto czy większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Ja jeszcze mniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są podobni do Ciebie, jesli jest to dla Ciebie jakieś pocieszenie. Ja mam studia, ale niedługo pracowałam. W sumie to, że nie pracowałam kupę czasu to nie wynikło za bardzo z mojej winy (pocieszam się), ale odbije się na mnie, ja za to zapłace. Dla Ciebie 🌻. Głowa do góry, moze bedzie lepiej. Życzę Ci tego z całego serca. Sobie z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batida 🖐️ wiedziałam, że jest tu kilka osób z Ełku, ale nikt nigdy mnie jeszcze nie zaczepił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Witam!! Jaki rodzaj pracy Was interesuję?? Czy pragniecie tylko i wyłącznie pracy etatowej Czy moze jestescie w stanie "otworzyc" sie na nowe możliwości, dające stały dochód, z godzinami pracy zaleązcymi wyłacznie od nas, a najlepsze na koniec z profitami pasywnymi(w skórcie pieniadze wynikające nie tylko z naszego zaangazowania) Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Stepien co mamy przez to rozumieć?? Takie "ogłoszenie" nie kojarzy mi sie zbyt dobrze. Możesz napisać wprost co oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Wczoraj jak co dzień spędziłam ponad 2 godziny na szukaniu ofert pracy ... albo brakuje mi doświadczenia, albo wyksztalcenia albo np. jezyka obcego który umiem słabo. Od tydodni przewertowałam tysiące ofert, na wszystkie możliwe sposoby wyszukuje w googlach... jak dotąd byłam na jednej rozmowie o prace - jedna jedyna oferta która odpowiadała moim kwalifikacjom :( Mam DOŁA :( i chyab już nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minutka24
Ja do 23 roku nie pracowałam i żałuję, bo teraz mam 24 lata i tak małe doświadczenie, że płakać się chce! Nie pracowałam bo nie musiałam. Miałam przyznaną rentę rodzinną do czasu az się będę uczyć, no więc się uczyłam i tak pokonczyłam masę szkół ale to się nie liczy, bo najważniejsze jest doświadczenie, gdy zdałam sobie sprawę z tego jak ciężko jest o pracę to już było za późno, byłam za stara i za mało doświadczona, praktyki to było wielkie gó... i nikt na to nie zwracał uwagi. Najtrudniejszy był start, zaczynać byle jaką pracę by móc wpisać coś w CV. Jednak byłam uparta, wciąż jestem i tak się potoczyło, że wreszcie mam pracę którą chciałam mieć i chociaż czasem mam ciężko że aż łzy wyciska to nie poddaje się, bo wiem że trzeba zacząć od zera by móc się wspiąć wyżej i wyżej. I chociaż wiem, że to małe pocieszenie to dziewczyny nie poddawajcie się czasem trzeba długo poczekać na upragniny telefon w sprawie pracy. Pozdrawiam wszystkie szukające pracy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rozne darmowe kursy z UE w urzedzie pracy - idz tam z tego co wiem to przysluguja one kobietom po chyba 12 miesiacach ebzrobocia sa bardzo atrakcyjne- rozne ---od szycia po komputerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
No tak są kursy tylko, że ja 3 miesiace temu skończyłam staż i mimo, żesiezapisywałam na kursy wiele razy przez te 4 lata to ani razu się nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilana
sluchaj, a moze bys pracy jakiejkolwiek poszukala? nie mowie o agencjach :P znajdz sobie prace nawet jako sprzedawca, czy kasjerka.. jak tak bardzo chcesz pracowac i miec wlasnie pieniadz.e.. zaraz pewnie ochrzan dostane ze :co , kasjerka zarabia 600 zl i inne tego typu. tez mi sie wydaje ze szukasz pracy TYLKO i wylacznie w zawodzie ktory masz po studium... i byc moze masz za wysokie wymagania... nawet daj ogloszenie jako korepetytorka albo opiekunka do dziecka... pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Nie mam wysokich wymagań - byle nie praca z pieniędzmi, juz raz pracowałam i sie zwolniłam - same stresy, brakowalo nie raz kasy. Nie wiem czy z mojego powodu czy współpracowniczki.. zraziłam siepoprostu nie chcę pracować z pieniędzmi. Może jakiś spokojny sklep z ciuchami itp. owszem ale naprawdę nie ma ofert, chyba, że dojeźdżałabym po 2 godiny w jedna stronę do pracy do większego miasta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Witam!! Heheh nie wiem czemu żle mają się kojarzyć osobiście współpracuję z firmą działającą w MLM tu jest link do dyskusji na temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3183692 i jak widzisz w wiekszosci topików nie tylko tym ludzie narzekają na to że pracodawca wymaga doswiadcznia kilkuletniego, ale gosc ma byc zaraz po studiach itp itd A dlatego pisze o "otworzeniu" się poniewaz wiekszosci ludzi nie chce sie poszerzyc swoich horyzntów na nowe mozliwosci rozwoju bo praca etatowa powiedzmy sobie szczerze nie daje nam juz gwarancji niezaleznosci finansowej czy wolności. Uzależniamy nasz byt od decyzji jednego goscia któremu tak naprawde wisi czy jak nas zwolni to dom nam zabiora bo mamy pozyczke pod hipoteke. W wiekszosci jednak to chyba wymyslanie różnych problemów byleby nie podjąc sie czegos co wymaga wiekszego wysiłku niżeli praca etatowa mimo iż pieniązki są nieporównywalnie wieksze. A moja oferta dotyczy dystrybucji informacji na temat produktu z dziedziny wellness. Od razu zaznaczam ze nie jest to akwizycja nie trzeba biegac po obcych domach. Oferuje prace która wykonujemy codziennie moze powiem na przykładzie , każda Was ma np. fryzjera lub kosmetyczke którego poleci kolejnej kobiecie, co za tym idzie ziwkszycie mu obroty skoro wykonałyscie prace jaka jest polecenie to powinien Wam zapłacic za to. Moja oferta dotyczy chwalenia się tyle że tym razem za wymierną korzyść. Mam nadzieje że nie zagmatwałem za bardzo tematu:) Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dilana
w zyciu nie wybralabym takiej pracy.. masz stawke na godzine? NIE !!! co jest jak nic nie sprzedasz przez 2 tyg. czy wieciej bo takich naiwnych jest wiecej?? Stepien przestan ludzi nabijac w butelke... Nestaja - nie martw sie bedzie dobrze.. a moze rzucilabys wszystko na jedna karte i wyjechala za granice? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Wyjechałabym ale tylko w pewne miejsce, nigdy z ogłoszenia choćby przez urząd ;) jeżeli do końca roku nie znajdę pracy to tak zrobie - wyjadę. Stepien - dzieki za informacje jednak ja nie mam pojęcia co znaczy MLM, pierwsze słyszę o czymś takim, gdize mogę dowiedzieć się czegoś więcej?? Może to nie będzie super zarobek ale jako dodatkowa praca czemu nie.. tylko co trzeba zrobić, jak to sie załatwia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Witam!! Dilona odpowiedz prosze na dwa małe pytanka: 1. Jaka jest różnica miedzy piramidka finansową a MLM da mi to obraz czy masz jakies pojęcie o tym temacie i czy dalsza dyskusja z Toba będzia miała jakikolwiek sens. 2. Jak wygląda Twoja idealna praca czy Twoje aspiracje kończą sie na stawkach za godzinę czy siegają dalej?? I jeszcze dla Ciebie troche ze statystyki. Tak jak i ja na całym świecie dało się zrobić "w butleke" około 50 000 000 ludzi którzy działaja lub działali w tym systemie z czego 4 000 000 to milionerzy:) I nie myl prosze sprzedaży bezpośredniej z MLM to podstawowy błąd ludzi którzy nie wiedzą o czym piszą Nestleja najprościej mówiąć MLM to system dystrybucji produktów i usług, w którym wykorzystuje sie klienta jako nośnika informacji, reklamy o danym produkcie lub usłudze. Profity biorą się z zaoszczędzenia pieniędzy przez firmę która nie musiała ich wydawać na reklamę w środkach masowego przekazu takie jak TV, radio aby dotrzec do klienta z informacją o produkcie, jakie są koszty reklamy w TV przed dziennikiem nikomu nie muszę mówić.Dzięki temu klient może nabywać produkt którego cena będzie zależała od jego aktywności, a jako biznes można sobie stworzyc dochodowy i stały dochód na długie lata. W 1907 jezeli kupowano produkt o wartości 100 jednostek monetarnych, to koszt jego wytworzenia wynosił 80 jm, a dystrybucja pochłaniała 20 jm. Obecnie ten współczynnik wynosi koszt produkcji 20 jm, a dystrybucja to 80 jm, w niektórych branżach ten współczynnik może wynosić nawet 5:95 np. farmacja. Jeżeli frima nie wyda tych 70% na dystrybucję porzez hurtownie, a przekaże je osobom które chca sie tym zając to pieniądz z tego biznesu też nie moze być mały. Ze statysyki jeszcze jedna rzecz w Polsce na Produkt Krajowy Brutto działalnośc MLM to mniej niz promil, w Japonii to około 10% porówanie gospodarki Japonii z Polską jest raczej nie na miejscu:) Podaje CI linki: Tu jest troche z tego co napisałem i klika innych przydatnych wiadomości http://akuna.pl/index.php?typ=AUH&showid=94 Tutaj ściągnij sobie(jest na dole strony) plik z wykładem Ryszarda Cybulskiego W czym jest problem? naprawde warto posłuchać http://akuna.pl/index.php?typ=AUH&showid=152 Mysle że warto zapoznać sie z tematem nawet gdybys miała z niego nie skorzystac bedziesz troche wiecej wiedziała, a po drugie skąd wiesz czy dana szansa nie jest ta której szukałaś:) W końcu nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. Pozdrawiam Andrzej P.S. Jeżeli temat Cie zainteresuje odezwij się do mnie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Hmmm Stepien, dzięki za tak obszerne informacje :) kusząca oferta tyle, że ja nie należę do ludzi którzy potrafia swoj produkt sprzedać :o pracowałam w oriflame i wiem - nie potrafię nawijać, n" namawiać" przedstawiać danej oferty, produktu. Zastanowię sienad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze......
znowu ktos sie wciska z MLM i uparcie twierdzi ze to super praca. Moze i super ale nie dla powaznych ludzi ktorzy chca powaznie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Witam O Boże czytaj moze dokładniej posty, pokaż mi fragment gdzie coś wciskam a jak mozesz to wyjasnij mi prosze czemu MLM nie jest dla poważnych ludzi i jaka to jest wdg Ciebie poważna praca. Nestleja jak uważasz tylko zwróć uwage na jedna rzecz zeby firma działająca w tym systemie utrzymała sie na rynku musi mieć pordukt pierwszej klasy najcześciej taki który sam sie sprzedaje, a sama go uzywajać jestes jego najlepsza reklama i tak to działa. Najpierw m,usisz wytłumaczyc klientowi co to za produkt i po co mu bedzie potrzebny on na podtsawie informacji albo kupi albo nie i to wszystko z zakresu sprzedaży w MLM. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nestleja, a może napisz jakie studium ukończyłaś? Poza tym, co umiesz? Moze zbyt sztywno trzymasz się tego swojego wykształcenia i dzięki niemu zdobytych kwalifikacji? Może pogłówkujemy, gdzie by Cię umieścić :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
Alia111 - ukończyłam liceum administracyjno-biurowe i studium sekretarsko-asystenckie. Tak więc szukam pracy biurowej itp. chętnie też pracowałabym np. w sklepie z odzieżą, kosmetykami. Tylko nie hipermarkety, spożywcze itd... czy ja naprawdę dużo wymagam?? Wierzcie mi - codziennie sprawdzam oferty pracy i nie ma poprostu nie ma. Mnostwo kucharzy, fryzjerek, muraszy, ślusarzy, gipsiarzy, operator ładowarki, wózki widłowe, pracowników produkcji to już full, kierowników produkcji. Jedna na sto ofert to pracownik biurowy do ....... kredytów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
codziennie sprawdzam oferty pracy i nie ma poprostu nie ma. Mnostwo kucharzy, fryzjerek, muraszy, ślusarzy, gipsiarzy, operator ładowarki, wózki widłowe, pracowników produkcji to już full, kierowników produkcji. --------no to bierz którąs fuche i po problemie masz w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ten ktos wyżej ma rację. Zostań operatorem ładowarki. Na pewno po tym liceum i umiejętnościach w nim zdobytych przyjmą Cię tam z otwartymi ramionami. Jakie to proste... Swoją drogą, w gazetach chociażby w moim regione jest mnóstwo ogłoszeń o pracy biurowej. Większość z nich to kredyty, ubezpieczenia, a czasem okazuje się nawet, ze oferowana praca ma niewiele wspólnego z biurową - papierkami, pieczątkami, podpisami, itp. To po co dawać takie ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że jak pracodawca będzie musiał zatrudnic kogoś do administracji, to wybierze kogoś z wyższym wykształceniem po takim właśnie kierunku, niz kogoś po studium. Nawet, jeśli dane stanowisko nie będzie specjalnie wymagało wyższego wykszałcenia. teraz wszyscy chca mieć u siebie ludzi po studiach. Ale to jakis pracodawca musiałby się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestleja
No tak każdy chce mieć pracowników po studiach - to niech mnie najpierw zatrudnią żeby MIEĆ na te studia !!! Każdy chce super wykształconych, młodych i doświadczonych pracowników PARANOJA !!! Żałosny ten kraj i tyle. Po stażu o mało sie nei zesmolili żeby zalatwić coś, żebym tam jeszcze została na przygotowaniu zawodowym albo czymkolwiek byle nie umowa o pracę bo przecież po co płacić z własnej kasy skoro można przez urząd pracy/pośrednictwo itp. Odwalałam całą robotę zawsze byłam na czas wyrobiona i co mi z tego :( :( :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×