Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to wiem hihi

znalazlam prace bardzo sie ciesze

Polecane posty

Gość ja to wiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh....
gratuluje ja mam jutro rozmowe - moze jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaaaaaaaaaaaaa
ABSOLUTNIE pilne! Stanowiska biurowe, fizyczne oraz dział handlowy, 10,- /h. ABSOLUTNIE pilne! Stanowiska biurowe, fizyczne oraz dział handlowy, 10,- /h. 012/ 633-66-91. 012/ 633-66-91. Poszukujacy uważajcie na ten numer telefonu i nie odpowiadajcie na to ogloszenie, zamieszaczane też na Dzienniku Polskim Naciaganie naiwnych. Na poczatku Wam nie powiedzą co to za praca, kazą wam sie ladnie ubrac na drugo dzien i w teren z roznymi pierdolami. Chyba ze chcecie stracic na dojazd, ale miec satysfakcje ze w biurze pracujecie za darmo, dokladając z wlasnej kasy.! sami to rozważcie. Te info umieszczam od jakiegos czasu, jestem osobą z wyzszym wyksztalceniem w kilku kierunkach, znam kilka jezyków obcych, posiadam swietną prace w ktorej sie spelniam, chodze i sprawdzam firmy pod wzgledem wiarygodnosci! Potrafie odpowiadac na rozne pytania, a przy okazji sprawdzam jak traktuje dana firma kandydatów Jestem w szoku Pracodawcy uważajcie bo nie znacie ani dnia ani godziny kiedy Was nawiedze, a od tego jak zostane potraktowany bedzie zalezal poźniej sukces Waszych ogloszen. Koniec z wyzyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaILL
Ja też znalazłam pracę kilka tygodni temu dzięki mojej koleżance, która poleciła mi poszukać pracy na stronie pracuj-online com!Trzeba próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×