Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomoge

CHCESZ WYJECHAC ZA GRANICE MASZ MALENKIE DZIECKO ZAOPIEKUJE SIE NIM

Polecane posty

Gość Pomoge

Opiekowalam sie juz 4 m-dziewczynka.2-tyg temu mama przyleciala i zabrala ja ze soba do angli.Jesli jestes w trudnej sytuacji zaopiekuje sie malutkim dzieckiem do twojego przyjazdu. tigi9@wp.pl 514555007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę zapytać
z ciekawości czy opiekowałaś się dzieckiem 24 na dobę czy tylko kilka godzin dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rodziców
jeśli już musicie wyjechać za granicę i zostawić dzieci komuś pod opieką to załatwcie to sądownie- niech sąd wie komu chcecie powierzyć opiekę nad dzieckiem na czas wyjazdu nie zaszkodzicie sobie w tym niczym, a tylko pomozecie jesli stałoby się coś dziecku (odpukać) możecie miec straszne kłopoty jeśli okaże się, że zostawiliście je bez prawnego opiekuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge
sama mam syna,wiec i doswiadczenie ,.przez ostatnie miesiace opiekowalam sie kilkumiesieczna dziewczynka-od 3tyg.jest juz w Angli razem z mama. Jesli sa takie wymagania moge przejac na czas wyjazdu prawna opieke. Mam przyjaciolke ,mieszka w nieciekawej okolicy,tam matki aby wyjechac do pracy zostawialy dzieci pod opieka dochodzacych sasiadek.Z drugiej strony lepsze to niz taka wegetacja,lub dom dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoge
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×