Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaGta12131

czy zatrudnilibyscie opiekunkę bez doświadczenia??

Polecane posty

Gość aaaGta12131

w opiece nad dziećmi, tzn ma jakieś tam doświadczenie, ale jeszcze nigy nie pracowała jako opiekunka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
tak to jest trafione pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to bym raczej nie zatrudnila takiej osoby, zreszta chyba nie zatrudnilabym osoby obcej do opieki nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatalki
ja bym zatrudniła, ale najpierw nauczyłabym ją opieki. Mam przykład teściowej która o dzieciach nie wiedziała nic, nie umiała przewinąć, nakarmić, a po 2 razach jest najlepszą opiekunką dla mojej dzidzi. Liczy się serce i chęci a nie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artaka
a jak teściowa męża wychowala?jakies pojeie musiala miec chyba? ja tomoge powiedziec ze nic nie wiem, swojego nie mam, a z dziecmi ale starszymi to jakis tam kontakt mialam,ale ogolnie prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie zostałam opiekunką
a tak naprawde nie mam żadnego doświadczenia. Kontakt z dzieć miałam sporadyczny i to raczej ze starszymi. Teraz zajmuję się rocznym szkrabem. prace dostałam właściwie tylko dlatego, że machuch od razu mnie polubił. Jego mam nauczyła mnie wszystkiego w pare dni, aż w końcu musiała iść do pracy i zostaliśmy sami, musieliśmy sobie poradzić :) teraz zdążyłam pokochać małego i staram się wszystko robić tak aby mu było najlepiej. Chyba jest zadowolony, a i ja lubię jego towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje zdanie
sama w czasie studiów (zaocznych) pracowałam jako opiekunka. Do pierwszego dziecka poszłam bez doświadczenia. Tzn. wiedziałam jak sie przewija, karmi itp, ale nie mogłam pochwalić się zadnymi referencjami czy doswidczeniem. Zostałam przyjęta i pracowałam tam 2 lata później u następnej rodziny opiekowałam się półrocznymi bliźniakami. Myślę że jesli dziewczyna wyda wam się godna zaufania a nie ma doświadczenia to watro dać jej szanse. Bzdurą jest dla mnie zostawanie z opiekunka i podglądanie jak się opiekuje bo jest to stresujace dla jednej jak i drugiej strony, a wy wkońcu i tak będziecie musiłay isć do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Zalezy kim jest z wyksztalcenia i jak dlugo tego nie robila,zalezy tez od stawki i czasu no i podejscia do dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×