Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

take care

Niania na wakacje!

Polecane posty

Witam wszystkich, Co prawda mamy dopiero końcówkę marca i do wakacji jeszcze masa czasu, ale lubię być na wszystko przygotowana, więc podejmuję temat już dzisiaj. W wakacje dzieci spędzają większość czasu w domu, bo szkoły i przedszkola nie działają tak jak w ciągu roku szkolnego. Niestety rodzice wakacji nie mają, więc instytucja \"niani na wakacje\" wydaje mi się być ciekawym pomysłem, który zresztą trzykrotnie już okazał się dla mnie świetnym patentem. Mam 21 lat, studiuję na Uniwersytecie Warszawskim. Mam dobre referencje - pracowałam przez 3 ostatnie lata co wakacje, w trzech różnych krajach. W tym roku chciałabym zostać w Polsce, w Warszawie. Uwielbiam gotować i zajmować się domem, więc nie będzie stanowiło dla mnie problemu spędzanie naprawdę dużej liczby godzin dziennie w pracy. Chętnie połączę opiekę nad dzieckiem z pomocą w nadrobieniu ewentualnych zaległości w szkole (przedmioty humanistyczne, ścisłe i język angielski), a jeśli dziecko spędza dużo czasu przy komputerze, to zapewne mu bezpieczne korzystanie z sieci - nie ukryje się przed moim informatycznym okiem żadna zakazana strona www hehe... :))))))))) Pytania i wszelkie uwagi proszę zostawiać w temacie wraz z mailem - odpowiem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysl
ale wrzuc to ogloszenie tez na forum o pracy na kafeterii tez jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIGLA49
jestem babcia w dobrej kondycj moge zaopiekowac sie dziecmi i domem mam wprawe przy dzieciach wychowalam 5 wnukow mam 56 lat nie pale i nie pije jestem uczciwą osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×