Odpowiedz na ten temat

NIANIE OPIEKUNKI GOSPOSIE

• helaagencja 2006.03.28 [11:49]
    wszystki osoby z warszawy chcące pracować jako niania, opiekunka do osób starszych, gosposia zapraszam do nawiązania ze mną wspólpracy pomogę znależc zatrudnienie.
    kontakt
    www.agencja-wsparcie.pl
    biuro@agencja-wsparcie.pl
    tel. 022 810 97 69 0500 843 767
    pozdrawiam,
  • Gorgia25 2006.03.28 [22:00]
    Wypełniłam formularz, napisz jeśli się ogłaszasz, że szukasz opiekunek tylko z Wa-wy, bo marnujesz tylko czas innychusmiech.gif pozdrawiam
  • helaagencja 2006.03.29 [13:30]
    witam,
    po przeczytaniu adresu lub podanego numeru stacjonarnego można łatwo sie domyślić że agencja mieści się w Warszawie Ne szukam osób tylko z Warszawy , wielu ludzi szuka pracy z z amieszkaniem
    pozdrawiam,
  • Gorgia25 2006.03.29 [17:43]
    Przepraszam, nie zauważyłąm ze na poczatku jest podane miasto :/
  • taka tam 2006.03.30 [19:14]
    Juz zdaje sie raz sie oglaszalas.Duzo dziewczyn zostawilo swoje maile a odpowiedzi nie ma do dzis...
  • helaagencja 2006.04.06 [11:39]
    witam,
    skąd masz informacje że opdpowiedzi nie ma do dziś. Zachęcam do pogłębienia swojej więdzy w tej sprawie.
    pozdrawiam,
  • taka tam 2006.04.07 [10:24]
    Informacje mam z pierwszej reki bo tez zostawilam swoj adres e-mail i nie dostalam zadnej odpowiedzi.Jak to wyjasnisz?Bo mi sie wydaje ze to jakas lipa a nie agencja.Po co komus nadzieje robic?
  • Anna123456 2006.04.07 [13:11]
    mam pytanie szukam czegos dodatkowego po godzinach pracy ,bardziej zalezy mi na przyklad pomoc osobom starszym przy sprzataniu robienie zakupow ale tylko po godzinach pracy lub w weekendy czy byloby to mozliwe w twojej agencji czy w gre wchodza tylko godziny przedpoludniowe
  • helaagencja 2006.04.07 [14:59]
    witam,
    może lepiej zadzwoń i zapytaj.
    Zastanów się najpierw jakie masz kwalifikacje i ci chciała byś robić.
    Zapraszam do kontaktu osobistego .
    Jeżeli jest potrzebny pracownik to najpierw klient musi go zaakceptować , i wyrazić chęć spotkania z nim, z tobą jak widać nie wyraził.

ps.
    nigdy nikomu pracy nie gwarantowałam agencja pośrednictwa jest pośrednikiem wybiera pracowników odpowiadających wymaganią klienta.
    Jest to tylko pomoc w znalezieniu pracy a nie dawanie pracy wszystkich któchy chcą.
    Zawsze więcej ludzi chce pracować niż jest pracodawców.
    pozdrawiam,
    widze że jesteśą mocno przybita nie mocą znalezienia pracy
  • helaagencja 2006.04.07 [15:04]
    czasem mamy jakieś sprzatania po południu, czy trzeba zostać z dzieckiem gdy rodzicę chcą wieczorem wyjść.
    Jednak ludzie potrzebują opieki nad dziećmi i osobami starszymi w godzinach przedpołudniowych,
    Osób które szukają pracy popołudniu jest bardzo dużo. Znacznie więcej niż takich zleceń.
    Chyba że znasz dobrze( bardzo dobrze angielski, niemiecki, masz prawojazdy) wtedy mogę ci zaproponować pracę na popołudnia i wekendy.
    pozdrawiam,
  • helaagencja 2006.04.07 [15:05]
    czasem mamy jakieś sprzatania po południu, czy trzeba zostać z dzieckiem gdy rodzicę chcą wieczorem wyjść.
    Jednak ludzie potrzebują opieki nad dziećmi i osobami starszymi w godzinach przedpołudniowych,
    Osób które szukają pracy popołudniu jest bardzo dużo. Znacznie więcej niż takich zleceń.
    Chyba że znasz dobrze( bardzo dobrze angielski, niemiecki, masz prawojazdy) wtedy mogę ci zaproponować pracę na popołudnia i wekendy.
    pozdrawiam,
  • anna123456 2006.04.07 [15:08]
    no tak kazdy chce dorobic do skromnej pensji, jakbym nie miala w ogoel pracy to juz dawno bym stad wyjechala a tak,
    zastanowie sie przez weekend czy jest sens e w ogole zawracac Pani glowe swoja osoba dziekuje za informacje
  • helaagencja 2006.04.10 [12:00]
    do anna123456
    witam
    ta odpowiedź nie była do ciebie tylko dla twojej przedmówczyni.
    Jeżeli chcesz wejdź na naszą strone internetową ,zapoznaj się z naszą ofertą , może coś dla siebie znajdziesz. Jeśli tak wypełnij kwestionariusz i wiślij do nas. Jeżeli coś dla ciebie znajdziemy zaprosimy cię na rozmowę.
    ( zaznaczam że nie gwarantujemy pracy- o wszystkim decydują kliencji, my jesteśmy pośrednikiem). Jeżeli masz taką możliwośc dołącz zdjęcie.
    adres stonywww.agencja-wsparcie.pl
  • naastkaa 2006.04.10 [20:25]
    Witam.

Ja bardzo chetnie zajelabym sie jakims maluszkiem u siebie w domku oczko.gif Mieszkam na Tarchominie.Fajnie by bylo,zeby mamie nie przeszkadzala tez moja mala coreczka oczko.gif Ma 18 miesiecy.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

• helaagencja 2006.04.12 [12:29]
    haha naiwne jestescie to była prowokacja
  • naastkaa 2006.04.12 [16:21]
    Jak my naiwne to Ty kim jestes? Oszustka oczko.gif Bawi Cie to,ze ktos chcial pracowac? Uczciwie zarabiac pieniadze? A Ty sie wszystkimi bawilas? Idiotka oczko.gif Walnij sie w ten pomylony mozg to moze cos zrozumiesz.A jesli chodzi o prowokacje to ja mysle,ze to inaczej sie nazywa.
    Oszustko...
    Zycze Ci wszystkiego najgorszego i zeby ktos sie Toba tak bawiloczko.gif

• hela to 2006.04.13 [13:00]
    biedna nieszczesliwa kobieta ktora bog opuscił
  • helaagencja 2006.05.16 [13:45]
    przepraszam wszystkie osoby którym ktoś pod mojm psełdonimem pisał bzdury już odpisuję i zabezpieczam swój psełdonim.
    Chyba jakiś młody człowiek jest pozbawiony nadzoru starszych, albo ktoś starszy jest pozbawiony rozumu.
  • helaagencja 2006.05.16 [13:47]
    Bardzo przepraszam ktoś sie podemnie pdszywa już zabezpieczam swój psełdonim. Jakiś młody człowiek jest pozbawiony opieki starszych, albo ktoś starszy jest pozbawiony rozumu.
  • helaagencja 2006.05.16 [13:53]
    do nastkaa
    muszę cię zmartwić ale mało osób chce przyprowadzać swoje dziecko do innego domu, najczęściej rodzice chcą by opiekunka przychodziła do nich.
    Jeśli jednak chcesz zostawić swoje namiary, masz zamiar spróbować zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowejwww.agencja-wsparcie.pl , tam masz wszystkie numery i adres firmy.
    Proszę zadzwonić byśmy mogły umówić się na spotkanie w biurze firmy.
    pozdrawiam,
    ps. głupimi ludźmi się nie martw to ich boli głowa

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...