Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helaagencja

NIANIE OPIEKUNKI GOSPOSIE

Polecane posty

Gość helaagencja

wszystki osoby z warszawy chcące pracować jako niania, opiekunka do osób starszych, gosposia zapraszam do nawiązania ze mną wspólpracy pomogę znależc zatrudnienie. kontakt www.agencja-wsparcie.pl biuro@agencja-wsparcie.pl tel. 022 810 97 69 0500 843 767 pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgia25
Wypełniłam formularz, napisz jeśli się ogłaszasz, że szukasz opiekunek tylko z Wa-wy, bo marnujesz tylko czas innych:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
witam, po przeczytaniu adresu lub podanego numeru stacjonarnego można łatwo sie domyślić że agencja mieści się w Warszawie Ne szukam osób tylko z Warszawy , wielu ludzi szuka pracy z z amieszkaniem pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgia25
Przepraszam, nie zauważyłąm ze na poczatku jest podane miasto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
Juz zdaje sie raz sie oglaszalas.Duzo dziewczyn zostawilo swoje maile a odpowiedzi nie ma do dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
witam, skąd masz informacje że opdpowiedzi nie ma do dziś. Zachęcam do pogłębienia swojej więdzy w tej sprawie. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam
Informacje mam z pierwszej reki bo tez zostawilam swoj adres e-mail i nie dostalam zadnej odpowiedzi.Jak to wyjasnisz?Bo mi sie wydaje ze to jakas lipa a nie agencja.Po co komus nadzieje robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna123456
mam pytanie szukam czegos dodatkowego po godzinach pracy ,bardziej zalezy mi na przyklad pomoc osobom starszym przy sprzataniu robienie zakupow ale tylko po godzinach pracy lub w weekendy czy byloby to mozliwe w twojej agencji czy w gre wchodza tylko godziny przedpoludniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
witam, może lepiej zadzwoń i zapytaj. Zastanów się najpierw jakie masz kwalifikacje i ci chciała byś robić. Zapraszam do kontaktu osobistego . Jeżeli jest potrzebny pracownik to najpierw klient musi go zaakceptować , i wyrazić chęć spotkania z nim, z tobą jak widać nie wyraził. ps. nigdy nikomu pracy nie gwarantowałam agencja pośrednictwa jest pośrednikiem wybiera pracowników odpowiadających wymaganią klienta. Jest to tylko pomoc w znalezieniu pracy a nie dawanie pracy wszystkich któchy chcą. Zawsze więcej ludzi chce pracować niż jest pracodawców. pozdrawiam, widze że jesteśą mocno przybita nie mocą znalezienia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
czasem mamy jakieś sprzatania po południu, czy trzeba zostać z dzieckiem gdy rodzicę chcą wieczorem wyjść. Jednak ludzie potrzebują opieki nad dziećmi i osobami starszymi w godzinach przedpołudniowych, Osób które szukają pracy popołudniu jest bardzo dużo. Znacznie więcej niż takich zleceń. Chyba że znasz dobrze( bardzo dobrze angielski, niemiecki, masz prawojazdy) wtedy mogę ci zaproponować pracę na popołudnia i wekendy. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
czasem mamy jakieś sprzatania po południu, czy trzeba zostać z dzieckiem gdy rodzicę chcą wieczorem wyjść. Jednak ludzie potrzebują opieki nad dziećmi i osobami starszymi w godzinach przedpołudniowych, Osób które szukają pracy popołudniu jest bardzo dużo. Znacznie więcej niż takich zleceń. Chyba że znasz dobrze( bardzo dobrze angielski, niemiecki, masz prawojazdy) wtedy mogę ci zaproponować pracę na popołudnia i wekendy. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna123456
no tak kazdy chce dorobic do skromnej pensji, jakbym nie miala w ogoel pracy to juz dawno bym stad wyjechala a tak, zastanowie sie przez weekend czy jest sens e w ogole zawracac Pani glowe swoja osoba dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
do anna123456 witam ta odpowiedź nie była do ciebie tylko dla twojej przedmówczyni. Jeżeli chcesz wejdź na naszą strone internetową ,zapoznaj się z naszą ofertą , może coś dla siebie znajdziesz. Jeśli tak wypełnij kwestionariusz i wiślij do nas. Jeżeli coś dla ciebie znajdziemy zaprosimy cię na rozmowę. ( zaznaczam że nie gwarantujemy pracy- o wszystkim decydują kliencji, my jesteśmy pośrednikiem). Jeżeli masz taką możliwośc dołącz zdjęcie. adres stony www.agencja-wsparcie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja bardzo chetnie zajelabym sie jakims maluszkiem u siebie w domku ;-) Mieszkam na Tarchominie.Fajnie by bylo,zeby mamie nie przeszkadzala tez moja mala coreczka ;-) Ma 18 miesiecy. Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
haha naiwne jestescie to była prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak my naiwne to Ty kim jestes? Oszustka ;-) Bawi Cie to,ze ktos chcial pracowac? Uczciwie zarabiac pieniadze? A Ty sie wszystkimi bawilas? Idiotka ;-) Walnij sie w ten pomylony mozg to moze cos zrozumiesz.A jesli chodzi o prowokacje to ja mysle,ze to inaczej sie nazywa. Oszustko... Zycze Ci wszystkiego najgorszego i zeby ktos sie Toba tak bawil;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela to
biedna nieszczesliwa kobieta ktora bog opuscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
przepraszam wszystkie osoby którym ktoś pod mojm psełdonimem pisał bzdury już odpisuję i zabezpieczam swój psełdonim. Chyba jakiś młody człowiek jest pozbawiony nadzoru starszych, albo ktoś starszy jest pozbawiony rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
Bardzo przepraszam ktoś sie podemnie pdszywa już zabezpieczam swój psełdonim. Jakiś młody człowiek jest pozbawiony opieki starszych, albo ktoś starszy jest pozbawiony rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaagencja
do nastkaa muszę cię zmartwić ale mało osób chce przyprowadzać swoje dziecko do innego domu, najczęściej rodzice chcą by opiekunka przychodziła do nich. Jeśli jednak chcesz zostawić swoje namiary, masz zamiar spróbować zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.agencja-wsparcie.pl , tam masz wszystkie numery i adres firmy. Proszę zadzwonić byśmy mogły umówić się na spotkanie w biurze firmy. pozdrawiam, ps. głupimi ludźmi się nie martw to ich boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×