Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annnka

SPRZĄTANIE-jak zaplanować ?

Polecane posty

Jadę do pracy do Holandi będę sprzątać domy .Zawodowo będę sprzątać poraz pierwszy .Czy są jakieś zasady i normy których powinnam przestrzegać , czego w żdanym wypadku nie mogę robić. Jak zaplanować prace domowe itp.? Pozdrawiam Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawes
Tez jestem wlasnie ciekawa. Piszcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 996858585
to wszystko zalezy od tego jakie ludzie maja wymagania- w niemczech np u wiekszosci sama sobie planujesz jak co robic tylko musicz sie w czasie wyrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sprzatalam w holandii
wiec moge ci udzielic pare porad: - przewaznie to ty sama planujesz sobie prace tak, zeby wyrobic sie z wyznaczonym czasie (na poczatku oczywiscie, zanim sie nie przyzwyczaisz , to nic sie nie stanie jak sie nie wyrobisz) - oczywiscie zawsze sluchaj ich rad - jak cos stluczesz, badz zniszczysz to zawsze powiedz, i tak wyjdzie a tylko bedzie przykro, - zawsze jest przerwa na kawe/herbate, wiec nie odmawiaj - przede wszystkim nie lataj jak nakrecona, tylko sprzataj dokladnie i w normalnym tempie to chyba tyle, niby nie odkrylam ameryki, ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Bardzo dziękuję! każda chodz by najmniejsza pomoc jest mile widziana . Jeszcze mam jedno pytanie ,znam tylko trochę język niemiecki i nie wiem czy dogadam się z pracodawcą jak to wyglądało w Twoim wypadku ? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sprzatalam w holandii
ja mowilam dobrze po angielsku, ale wiekszosc holendrow mowi tez po niemiecku, takze powinno byc spoko a gdzie bedziesz? chodzi mi o miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×