Odpowiedz na ten temat

SPRZĄTANIE-jak zaplanować ?

• Annnka 2006.05.18 [13:27]
    Jadę do pracy do Holandi będę sprzątać domy .Zawodowo będę sprzątać poraz pierwszy .Czy są jakieś zasady i normy których powinnam przestrzegać , czego w żdanym wypadku nie mogę robić. Jak zaplanować prace domowe itp.? Pozdrawiam Ania.

Ania
  • wawes 2006.05.20 [12:31]
    Tez jestem wlasnie ciekawa. Piszcie dziewczyny!
  • 996858585 2006.05.21 [16:14]
    to wszystko zalezy od tego jakie ludzie maja wymagania- w niemczech np u wiekszosci sama sobie planujesz jak co robic tylko musicz sie w czasie wyrobic
  • tez sprzatalam w holandii 2006.05.23 [15:12]
    wiec moge ci udzielic pare porad:

- przewaznie to ty sama planujesz sobie prace tak, zeby wyrobic sie z wyznaczonym czasie (na poczatku oczywiscie, zanim sie nie przyzwyczaisz , to nic sie nie stanie jak sie nie wyrobisz)

- oczywiscie zawsze sluchaj ich rad

- jak cos stluczesz, badz zniszczysz to zawsze powiedz, i tak wyjdzie a tylko bedzie przykro,

- zawsze jest przerwa na kawe/herbate, wiec nie odmawiaj

- przede wszystkim nie lataj jak nakrecona, tylko sprzataj dokladnie i w normalnym tempie

to chyba tyle, niby nie odkrylam ameryki, ale zawsze cos usmiech.gif
  • Annnia 2006.05.23 [16:28]
    Bardzo dziękuję! każda chodz by najmniejsza pomoc jest mile widziana . Jeszcze mam jedno pytanie ,znam tylko trochę język niemiecki i nie wiem czy dogadam się z pracodawcą jak to wyglądało w Twoim wypadku ? Pozdrawiam Ania
  • Annnka 2006.05.23 [16:32]
    Sorry pomyliłam pseudonim !

Ania
  • tez sprzatalam w holandii 2006.05.23 [22:22]
    ja mowilam dobrze po angielsku, ale wiekszosc holendrow mowi tez po niemiecku, takze powinno byc spoko

a gdzie bedziesz? chodzi mi o miastousmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...