Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miralda

Uządzenia czyszczące

Polecane posty

Hej, podczas sprzątania korzystacie ze zwykłego odkurzacza, czy z jakichś specjalistycznych urządzeń? Ja byłam zrozpaczona, gdy trzeci odkurzacz poszedł do wyrzucania i wtedy dowiedziałam się o ofercie firmy Euro-Mop. Mają bardzo wysokiej klasy odkurzacze. Mam już dwa lata sprzęt od nich i jestem bardzo zadowolona :) Link do ich strony: www.euro-mop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek743
Korzystałam z usług firmy www.euro-mop.pl i jestem bardzo zadowolona. Byliśmy u nich na pokazie, gdzie zadziwił nas ich profesjonalizm. Później kupiliśmy od nich Karchera i sprawuje się świetnie. My też jesteśmy zadowoleni z zakupów w tej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. korzystałem z usług Megan sp. z o.o. Dokładniej rzecz biorąc, to wynajmowałem u nich odkurzacz przemysłowy i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z ich sprzętu. Można też takie urządzenie wziąć u nich w leasing. Link do ich strony jakby był potrzebny: http://www.megan-odkurzacze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam takiego porządnego odkurzacza centralnego PROFI 40 od www.profieurope.eu. Dzięki niemu mogę wszystko dokładnie wyczyścić, sprawnie się nim odkurza i wygodnie. Ta firma ma bogaty wybór takich zaawansowanych odkurzaczy. To sprzęty naprawdę warte polecenia i w przystępnych jak na taką świetną jakość cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×