Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka Gdynia

Wynagrodzenie dla pani sprzątającej dom

Polecane posty

Gość Agnieszka Gdynia

Hej Dziewczyny, mam pytanko odnośnie wynagradzania pani do sprzątana domu. Moj dom ma ok 200 m2 powierzchni, mieszkam w Trójmieście. Czy zwyczajowo płaci się za godzinę, czy ogólnie, za jednorazowe posrzątanie, niezależnie od czasu? Jakie są stawki ? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdraiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Trojmiescie
5-10 za godz. Ja mam dom, z myciem okien place 10 za godzine. Od domow wiecej biora, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariod
ja sprzątam raz w tygodniu mieszkanie ok 70 m2, dokładnie to myje podłoge i scieram kurze i nic więcej i za 5 godzinek ma 60 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko
Dariod, długo nie popracujesz, skoro Twoje sprzatanie ogranicza się do umyćia podłogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolao
A nie zgodze sie z przedmowczynią, bo jesli pracodawca jest osoba porządną i czystą to często naprawde nie ma co innego do roboty. Ja sprzatam jeden dom ale mieszkam za granica i tu sa inne relacje, ale moja siostra sprzatala przez wakacje u jednej rodzinie w Polsce i brala 5 zl. za godzine, tam byl bród, smród i nie wiadomo co jeszcze, ogolnie warunki tragiczne. No ale dobrze chciala sobie dorobic do stypendium, niech jej bedzie. W Anglii gdy sie sprzata to zazwyczaj nie ma duzo... tzn. ludzie brudza strasznie ale chodzi o to ze np. nikomu nie wkladasz prania do pralki, ni ukladasz w szafkach a jak w biurze na biorku ma balagan to po prostu to zostawiasz, tak samo jesli pracodawczyni zostawila rzeczy na fotelu w swojej sypialni, znaczy sie ubrania to musi sobie zdawac sprawe ze ja tych rzeczy jej nie wstadze do szafy. I to jest powszechnie akceptowane, poza tym masz minimum te 7 funtow za godzine, no chyba ze przez agencje, to nie bo agencja zabiera czesc i dostajesz wtedy 5.5 albo 6 i to jest kiepsko. Chcialabym jeszcze napisac o stosunku osob zatrudniajacych do swoich pracownikow w kraju i zagranica... ale nie wiem czy to kogos interesuje bo topik chyba umarl, ale jesli tak, ppytajcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem krótko
no to ja gratulujeprzedmówczyni pracodawców. Sami za siebie sprzątają, a za umyciepodłogi płacą 7 funtów za godzinę... ile godzin myjesz podłogę... 5??? Już widzę jaki z ciebie leń i obibok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolao
Wyobraż sobie ze 5 godzin nie myje podlogi, co za tym, odkurzam, wycieram kurze, sprzatam łazienki... to tyle moich obąwiązkow... a 7 funtow ktore mam to wcale nie jest duze na te realia tutaj. I leniem nie jestem... a Ty co robisz ze swoim życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolao
A wiesz np. dleczego tych ubran nie wsadze z powrotem do szafy z fotela? Bo nie wiem co znajde w tej szafie, a zasada jest jedna, nie zagladasz do polek i tego typu, bo mogą tam byc ich prywatne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam
sprzatam 2 domy i dostaje 10 zl za h, za okna wiecej bo 12 zl.czasem dostaje wiecej, praca dodatkowa to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myłam okna, odkurzanie i mycie podłóg,niekiedy myłam gary,prałam,.prasoiwała itd robiłam wszystko(nie gotowałam) pracono mi 5 zł za godzine.Dodam że był to dom ok 100 m 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ja mialam 15zl za godz ale za dojazd placilam sama a czesto bywa ze za dojazd zwracaja.Dostawalam od nich tez pieniazki np latem dodatkowe na urlop raz 300zl raz 200zl bardzo mila rodzina ale wyprowadzili sie do USA szkoda ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×