Odpowiedz na ten temat

Zarabianie przez internet

 • Jan_Ręboś 2017.04.30 [16:44]
  Witam serdecznie. Z czystym sumieniem polecić mogę Państwu program FutureAdPro. Aby zacząć w nim zarabiać, wystarczy zainwestować 50 dolarów.
  Chętnie udzielę informacji na priv usmiech.gif
  Pozdrawiam.
 • gość 2017.05.01 [01:18]
  Twoja szansa WowApp!
  Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób
  możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie.
  W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu
  Cash Back
  , czyli zwrotu części pieniędzy,
  jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe.
  Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.
  Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że:
  Skype ma obecne 74 miliony użytkowników
  Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników!
  Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam.
  Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
  Kliknij w ten link:
  https://wowapp.com/w/lukasz96
  i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy
 • gość 2017.05.02 [13:39]
  Sprzedaję online już ładnych parę lat i powiem szczerze, że początki były bardzo ciężkie. Sporo pieniędzy w biznes wpompowałem. Na szczęście się koniec końców zwróciło. Teraz jest dużo łatwiej choćby z powodu dropshippingu, który pozwala znacznie zminimalizować koszty zwłaszcza te początkowe. Od jakiegoś czasu korzystam z serwisu www.dropka.pl i jest okej. Rzeczywiście nie ma dodatkowych opłat, potrącają tylko prowizję. Ciekawie też się prezentuje ich system partnerski, daje stały, dodatkowy dochód przy dość niedużym wkładzie czasu i pracy.
 • gość 2017.05.05 [10:06]
  Gdy szukałam sprawdzonych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy to natrafiłam na tego bloga http://zarabianieprzezinternet24.pl/ jets tam kilka linków do sprawdzonych płatnych ankiet ale tez kilka innych bardziej płatnych możliwości zarobku.
 • gość 2017.05.10 [19:38]
  Polecam
  http://centrumreklamy.com/pages/index.php?ref id=agnis41
  Można trochę zarobic.
  Program jest wyplacalny.
 • gość 2017.05.21 [11:12]
  Polecam koparke która sama nalicza plus bonus 100Ghs Wystarczy się tylko zarejestrować
  Zapraszam
  https://bitfire-mining.com/r/8D3A6
 • gośćydhc 2017.06.01 [23:21]
  Polecam
 • gość 2017.06.04 [14:14]
  GORĄCO POLECAM
  |----------->MX.WORLD<------------|           
  To jedyna platforma która dzieli się REALNYMI PIENIĘDZMI
  z aktywnymi użytkownikami co za tym idzie nigdy nie przestanie płacić . FIRMA NA RYNKU DZIAŁA OD 2015 ROKU I CAŁY CZAS PŁACI
  WPŁATY I WYPŁATY W BTC , USD , EURO ,
  MxWorld to już nie tylko revshare ale to firma działająca w kilku branżach, są nim:
  $branża reklamy
  $serwis z grami
  $programy szkoleniowe
  $program partnerski:
  $AMAZON
  $BOOKING
  $ALIEXPRESS
  $Google Adsense.
  $MXWORLDSHOP
  w przyszłości ogłoszenia społecznościowe i materiały marketingowe
  blog http://mxworld.pl/?link=92 BLOG OPIS I SZCZEGÓŁY PROGRAMU .
  KONTAKT email : wdrezewski@gmail.com
 • gość 2017.06.19 [20:31]
  2000$ co miesiąc bez polecenia.
  Nie revshare lub hyip! W 100 % legalny biznes.
  Możesz się zarejestrować za darmo i zobaczyć czy to jest to czego szukasz.
  Płaci co każdą środę i na koniec miesiąca bezpośrednio na portfel..
  Jest to idealny dodatek dla każdego kto szuka dodatkowego stabilnego źródła dochodu a w szczególności niezwykle przydatne narzędzie szkoleniowe dla wszystkich zainteresowanych, tak szybko rozwijającym się rynkiem kryptowalut.
  Pisz na emaila a podam ci szersze info realnepieniadze83@ gmail.com
 • Pinka5 2017.07.06 [22:27]
  Ktoś tu wspominał o zakłądach bukmacherskich. To dobry sposób na zarabianie o ile podejdzie się do tego z rozsądkiem. Polecam artykuł: http://bukmacherowo24.pl/2017/05/04/jakie-spo tkania-obstawiac/ . Z pewnością te informacje przydadzą się początkującym.
 • gość 2017.07.06 [22:30]
 • gość 2017.07.10 [21:56]
 • gość 2017.07.10 [21:57]
 • qmri 2017.07.11 [18:08]
  W celu zwiększenia zarobów (jeżeli prowadzi się własną firmę) warto wykonać certyfikację firmy http://panterabiznesu.pl/ która ukarze waszą firmę w lepszym świetle i sprawi, że ludzie łatwiej wam zaufają
 • Obar38 2017.07.12 [10:42]
  Zapraszam do zapoznania się z Filmikiem Bardzo dobra strona do wydobywania kryptowalut nawet bez wkładu początkowego !
  https://www.youtube.com/watch?v=HN6KYOMc1po
 • gość 2017.07.12 [15:18]
  Przedstawiam fajny serwis, czytaj artykuły wykonuj proste zadania i wymieniaj pkt na pieniadze do banku, karty podarunkowe, doładowania telefonu.
  Po zdobyciu pierwszych 50pkt za czytanie otrzymamy bonus 100pkt dzięki rejestracji z mojego linku:
  http://zaczytaj.pl/zapraszam/damianq1109
  1 METODA ""Czytanie artykułów""
  Przykładowy serwis:
  limit: 2pkt/h i 4pkt/dziennie zasady punktowania: 1p za 3 artykuły czyli wiadomo trzeba 6 artykułów(stron) otworzyć do końca i odczekać około minuty, ale pamietaj nie zamykaj od razu stron tylko odswież zaczytaj.pl/moje-punkty, czy zaliczyło jeśli nie, otwórz dodatkowo siódmy artykuł. Gdy zdobedziesz te 2pkt o równej nastepnej godzinie możesz klikać nastepne 2pkt limit zeruje sie do pełnej godziny.
  Wszystkie strony można otwierać na raz nawet i 50 zakładek Big Grin oby sie do końca załadowały
  Na obrazku poniżej przedstawiam przykładowy serwis gdzie widać limity, dostępność itd. Jak widać serwisy są napisane szarą czcionką oznacza to że jest wykorzystany limit zbierania pkt, jeżeli zmieni się ona na kolor zielony lub pomarańczowy można zbierać ponownie. Takie wyświetlanie limitów jest dostępne po uzbieraniu odpowiedniej ilości pkt za czytanie, zależy to od wyróżnienia
  [img]https://s14.postimg.org/hsey3m8a9/0._serwisy_ zaczytaj.jpg/ [/img]
  2 METODA ""Wykonywanie zadań"
  Żeby wykonywać zadania po rejestracji trzeba zdobyć 50pkt na czytaniu artykułów (dostaniesz gratis 100pkt). Zakładka zadania. Pogrupowane są od ważności i różnie punktowane od 2-20. Istnieją też zadania np. dodanie prostego komentarza za 80, czy rejestracja za 100. Gdy nie bedziesz wykonywał zadań przez pare, kilka dni to sie sumują.
  Przykład:
  Pytanie za 7pkt.
  1. Nalezy otworzyc link pod zadaniem
  2. Kliknąć w reklame znajdującą się na dole strony
  3. Następnie na stronie klinąć w drugą zakładkę
  4. Ile jest wyświetlonych na stronie aut
  5. Cieszyć się pkt
  Takie pytania mają bardzo podobną treść, można szybko zapamietac jaka to byla reklama i w którym miejscu sie znajduje na stronie. W razie pytań pisać PW.
  Każdego pierwszego miesiąca dodatkowe pkt. Osiągnąłem już największy 4 stopień
  [img]https://s22.postimg.org/9mfitpw1t/00._zaczyta j.jpg [/img]
  Moje zamówione nagrody:
  [img]https://s1.postimg.org/h7zi51d27/0._zaczytaj. jpg [/img]
  Zapraszam na moją stronkę:
  http://damianq1109.wixsite.com/zarabiam
 • gość 2017.07.22 [21:53]
  Kiedyś się śmiałam z tego całego klikania w reklamy i wypełniania ankiet ale widzę, że ludzie na tym naprawdę zyskują. Przeglądam ten wątek i widzę, że dużo z tych waszych podpowiedzi jest już nieaktualne albo w internecie piszą, że to oszustwa :/ Jest jeden program, który wygląda ciekawie moim zdaniem, bo nie tylko się dostaje nagrody ale i można zaoszczędzić na zakupach, a to jest wg mnie chyba nawet korzystniejsze niż same nagrody, bo tych zakupów jednak robi się sporo. Tu można się rejestrować https://app.connectionsky.com/register.php?pa rtner=sxr4uW Korzystacie z tego typu programów?
 • gość 2017.08.15 [22:38]
  A ja polecam sprawdzony system, bez polecania i klikania w reklamy. Tutaj zarabiasz prawdziwe pieniądze http://latanski.imozliwosci.pl/
 • Muska89 2017.08.30 [18:15]
  Warto połączyć biznes internetowy z lokalnym, jeżeli macie pieniądze na inwestycje, to warto sprowadzać samochody z USA, takich w Polsce brakuje i jest spore zapotrzebowanie http://www.usaimport.pl/
 • kbt 2017.09.04 [16:33]
  Nowy bux w sieci, zaufany właściciel, już można znaleźć dowody wypłat w internecie. Nic nie płacisz, więc nic nie stracisz, możesz tylko zarobić usmiech.gif Rejestracja z linka poniżej:
  buxcure.com/?ref=dcis
  Naprawdę warto, bo ponieważ strona jest nowa (działa od 1 września) to nie ma jeszcze wielu użytkowników i łatwo jest w niej zacząć działać i się rozwijać usmiech.gif Dodatkowo pierwsze 40 000 użytkowników otrzymuje brązowe członkostwo na rok ZA DARMO (normalna cena to 29,99 dolarów). W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.
  Polecam też stronę do zarabiania w BTC (bitcoiny), dobrze prosperująca, nie ma problemu z wypłatami usmiech.gif
  synergytraffic.com/register.aspx?u=120666
 • gość 2017.09.06 [11:41]
  up
 • Marta174 2017.09.12 [08:28]
  Polecam wszystkim aplikację na telefon https://www.streetbees.com/become-a-bee Pojawiają się tu ankiety od 4 do 65 zł. Można szybko dorobić parę złotych. Jeśli możecie to podajcie przy rejestracji mój kod polecający : 72935E . Dziękujęusmiech.gif
 • gość 2017.09.15 [16:19]
  Polecam portal http://www.zaklikaj.com/register/YXJ0ZS0xNDcx NS11c2Vy
  Polega na zbieraniu punktów za wykonywanie prostych zadań i codzienne logowanie. Punkty można wymieniać na nagrody lub pieniądze. Mi się podoba bo jest dużo zadań do wyboru.
 • gość 2017.10.08 [23:33]
  Praca polega na przepisywaniu czterocyfrowych kodów , oraz promowaniu strony - za każdy kod 10centow, wypłacić można po uzbieraniu 150dolarów (na konto czy paypal).
  http://soredrso.loan/1714309877654/
 • gość 2017.10.19 [13:47]
  a proponuję wypełnianie płatnych ankiet.
  najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Wtedy ankiety przychodzą nawet po kilka codziennie z różnych stron. Wtedy regularnie można mieć profity z różnych paneli. Podaję poniżej te, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Wystarczy wypełnić kilka ankiet dziennie, a średni zysk miesięczny to 50-200 zł w gotówce lub nagrodach rzeczowych zależny od ilości ankiet, jakie otrzymamy i wypełnimy. Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. nie chcę zaśmiecać forum więc nie wklejam linków. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany proszę o kontakt na maila, a wtedy podeśle sprawdzone polskie adresy:
  pawelzal8@wp.pl
 • gość 2017.10.31 [11:06]
  Witam.
  Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne akcje - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto.
  Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne.
  zachęcam do rejestracji! w razie pytań proszę o kontakt: kleberg@wp.pl
  https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/
 • gość 2017.11.01 [14:43]
  dam zarobic mlodej.smialo.cala polska
 • Karol888 2017.11.07 [11:24]
  Ja pracę dodatkową znalazłem sobie przez stronę pracuj-online com. Mają sporo ofert pracy więc myśle że każdy znajdzie coś dla siebie!Warto wejść i sprawdzić!
 • gość 2017.11.12 [11:20]
  Witam.
  Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto.
  Jest to polska sprawdzona strona działająca od kilku lat, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! nie jest to wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmienne IP (np. Multimedia ma zmienne) i dostęp do różnych adresów mailowych znajomych, rodziny itp. Po zmianie IP można te same zadania wykonywać nawet kilka razy dziennie lub częściej- wtedy szybciej zarobimy. A zmienić można poprzez wyłączenie na kilka minut modemu lub innymi sposobami (np. wpisując odpowiednie komendy do paska poleceń). Naprawdę super sprawa i łatwy sposób na dorobienie.
  https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/ id/46658/code/942424e9a2e0436/
 • gość 2017.11.12 [21:58]
  Wypełnianie płatnych ankiet - jedna ankieta od 2 do 10 złotych!
  Serdecznie polecam ten portal, który oferuje nam WYPŁACALNOŚĆ w wysokości ok. 50-100zł/miesięcznie aż do nawet 700zł (najlepsi)
  zarejestruj się już dziś i sprawdź - nic Cię to nie kosztuje
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 78851

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...