Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszyna

AIRBRUSH-opalanie natryskowe

Polecane posty

Gość maszyna

Czy ktoras z was prowadzi z was w swoim salonie usługe opalania natryskowego? z jakiej firmy urządzenia korzystacie i polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Nie polecam opalania natryskowego. Owszem - efekty początkowe są super! Natomiast jak schodzi wygląda się okropnie. Pozdrawiam :) Pytania dotyczące kosmetyki - piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Byłam raz na natrysku i napewno drugi raz nie dam na to namówić. Pani kosmetyczka spryskała mi całe ciało, wszystko było by ładnie, pięknie gdyby nie to, że nogi miałam białe :( Na drugi dzień poszłam na poprawke, lecz niepotrzebnie efekt ten sam. I strasznie ma się brudne stopy od spodu :):) Ale jeżeli chodzi o kolor opalenizny - mi się bardzo podobał :) Fakt zmywało się ciężko, ale 4 dni trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenata
Ja korzystałam z opalania natryskowego i jestem bardzo zadowolona . byłam w tym roku 4 razy , a cały czas jestem opalona . Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie najpierw peeling, potem posmarowali mi łokcie, kolana i paznokcie wzeliną żeby nie pożółkły. Nie miałam brudnych stóp bo dostałam jednorazowe kapcie , stringi i czepek.Opalenizna ma super kolor, a przede wszystkim ten środek super nawilża skóre! Byłam tym zachwycona, bo na solarium zawsze wysuszała mi się skóra a po natryskowym jet mocno nawilżona . Srodek opalający pięknie pachnie kokosem i na pewno nie pójde już na solarium żeby niszczyć skóre. Koszty dokładnie te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie - ile takie cudeńko
kosztuje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak długo utrzymuje sie
efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellablue
4 tygodnie. Airbrush jest przede wszystkim ZDROWY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuncia
Gdzie mozna zrobic opalanie natryskowe we WROCŁAWIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tygodnie ?? eheheh to ty raz na tydzień się kąpiesz ?? mi sie trzymała opalenizna 5 dni ale ogólnie schodzi po tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuncia
Nie ma tu nikogo z Wrocka?;( Potrzebuje sie szybko opalic bo za tydz mam wesele a nie moge korzystac z solarium, mam wrazliwia skore-naczynkowa. A z tego co wiem airbrush nie powoduje zadnych powiklan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellablue
Może robili ci szajsowatym produktem. Ja robiłam w dwóch gabinetach zanim trafiłam do tego w którym maja pożądne środki. Tamte szybko mi zeszło a pierwszego wogóle nie dostrzegłam. Teraz robiłam zabieg z peelingiem całego ciała i za tydzień powtórzyłam drugi raz i jest super. Opalenizna długo się trzyma!!! Więc nie przesadzaj, gdzie robiłaś zabieg może to nie był airbrush tylko koszmarny sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyyytryna
Robilam opalanie natryskowe i jestem zadowolona.Pani fachowo wykonala zabieg.Posmarowala podeszwe,lokcie,brwi wazelina i nie mialam tzw.efektu zabrudzenia.Opalenizna jest ladna - taka sloneczna.A poza tym to jest nieszkodliwe dla zdrowia - a to jest dla mnie bardzo wazne.Skora sie nie starzeje po czyms takim.I utrwalalam, za polecem pani kosmetyczki,balsamem brazujacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wednesday22
Ja też stosuje airbrusha od 2 lat i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam raz i nigdy więcej.😠 Efekt mniej więcej taki jak po nalożeniu dużej ilości samoopalaczaz z tym,że nie dokladnie rozprowadzone. Schodzilo już po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyytryna
Widocznie kosmetyczka zle rozprowadzila Ci srodek...:/Ja nie mialam np.zadnych sladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellablue
Ja też nie miałam śladów. Może to zależy od rodzaju używanego środka. Ponoć są dobrej jakości i chińskiej jakości, więc trzeba uważać. Napisz gdzie robiłaś i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellablue
Ja też nie miałam śladów. Może to zależy od rodzaju używanego środka. Ponoć są dobrej jakości i chińskiej jakości, więc trzeba uważać. Napisz gdzie robiłaś i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyyytryna
Troszke brudzi. Ale to jest spieralne...na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellablue
Poza tym ma o wiele lepszy odcień niż ta z solarium. I super nawilża skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milinat
cześć dziewczyny a nie słyszałyście czy ktoś nie chce sprzedać takiego całego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ai
a gdzie robiłyście we wrocku opalanie natryskowe i ktory salon jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam w Opolu z firmy opalona.com.pl i jest rewelacyjnie, pani do mnie przyjezdza i w domu naklada mi ten plyn. nigdy nie mialam zaciekow ani smug!! szczerze odradzam znajomym korzystania z solariow - szkoda zdrowia. opalanie natryskowe jest o 100% lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalona 36
We Wrocku robią swietnie na Hallera 104 a tel.071-363-39-08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprzebarwieniaiaia
a jak pozniej z wychodzeniem na slonce? nie zrobia sie po czyms takim pzebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia151151
nie polecam opalania natryskowego mam koleżankę która korzystała bardzo często z tego opalania i teraz nie jest zadowolona twarz jej sie zestarzała i dostała raka czerniaka i nie może w ogóle przebywać długo na słońcu a szkoda śliczna dziewczyna pozdrawiam www.najpewniej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sda
Opalanie natryskowe we Wrocławiu na partynicach albo u klientki w domu, cena 60zł całe ciało. opalanienatryskowe@vp.pl GG: 5220348 TEL: 667582033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery 22
byłam na opalaniu we Wrocławiu Qubus hotelu w gabinecie soleil rewelacja złotobrązowa opalenizna i czekoladowy peiling przed zabiegiem odjazd. Poecam ten gabinet mieści się on niedaleko rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×