Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka_:*

Akademia fryzjerska Berendowicz-kublin wrocław opinie

Polecane posty

Gość dagmarrrr
właśnie kupiłam do nich groupon w ciemno,zobaczymy raz się żyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darii_711
omijajcie fryzjerkę Gośkę bo Wam zniszczy włosy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz mogę powiedzieć co ja myślę bo dziś byłam w Akademii Berendowicz&Kublin na Kazimierza Wielkiego byłam u Bartka i tak jak mówiła znajoma która mi go poleciła jest to geniusz;) A co do gruponów to były one ale do magnolii tam nie byłam. Ale mają teraz promocję dla studentów, ścięcie za 59 zł. Ja Bartka mogę polecić z czystym sercem. Dodam że miałam włosy do pasa a bardzo chciała ściąć na krótko tzn długość ok brody ewentualnie szyi max do ramion:) i wyszłam z super fryzurką super ścięte samą grzywkę ścinał mi 30 minut bo musiał poprawić po mojej tępej fryzjerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA Z SC
Berendowicz&kublin to totalna zenada.. zaproszono mnie na darmową wizytę do Katowic i stracilam pół dnia na dojazd i powrót ...za kwote dojazdu zrobilabym super fryzure u jakiegos fryzjera. Odrazu na wejsciu zajal sie mna jakis nieudolny ,,fryzjer'' nie ma tam typowych fryzjerow na tych darmowych wizytach,bo to szkolenie i zapraszaja ludzi,ale tak naprawde jestesmy frajerkami idac tam i liczac na Bog wie co.. ja chcialam dekoloryzacje to stwierdzili,ze nie maja czasu na to ,bo to szkolenie hahaha to jak ten fryzjer ma umiec to potem zrobic jak nie ma czasu dla klienta ?? Pozatym nie mieli czasu nawet na obcinanie wiec nalozyli mi odzywke... a potem nieudolny uczen ,,wymodelowal'' mi wlosy... i to na tyle... NIE DAJCIE SIE NAMOWIC NA TAKIE DEBILIZMY,BO SZUKAJA FRAJEROW.. NAWET KONCOWEK MI NIE CHCIELI PODCIAC A WALIC TAKI SALON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie na takie miejsca trzeba uważać. Moja wizyta w salonie została poprzedzona rezerwacja wizyty i poinformowałam że interesują mnie tzw. refleksy. Pani fryzjerka grzebała się jak mucha w smole ale to najmniejszy szczegół tego że zrobiła mi na głowie niebieskie pasemka, przy których odrost przebija. Po trzech godzinach na fotelu kiedy przyszła pora na suszenie mokrych włosów na których juz widziałam fatalny efekt, poprosiłam tylko o wysuszenie włosów po czym udałam sie do wyjścia. Przy recepcji kiedy po zapłaceniu powiedziałam ze mam ewidentnie niebieskie włosy a oprócz nich żadnej różnicy nie widać, Pani manager nie zaproponowała mi żadnego rozwiazania zostawiła przy ladzie i gdzieś sobie poszła. Dodam iż zostałam oszukana przy recepcji ponieważ doliczono mi 60zloty za czesanie? tylko jakie czesanie? Suszenie głowy po zmyciu tej przeklętej farby ? Jeśli drogi salon nie wie jaka jest różnica między tzw refleksami a autostrada jak słabo wykonany baleyage to proponuje się doszkolić. Ciekawe kto teraz poprawi mi ten syf na głowie który renomowany salon fryzjerski mi zafundował. Odradzam !!! Ludzie odradzam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo rozcarowana po ostatniej wizycie, juz od jakiegos czasu salon drastycznie pikuje w dol niestety!!! Mam bardzo zniszczone wlosy po farbowaniu, o scieciu nawet nie wspomne - mam nadzieje ze szybko odrosna!!! Jednak bardzo bylam zaskoczona faktem iz pani z recepcji w trakcie swojej pracy rowniez korzystala z uslug salonu i oslugiwala klijentow w trakcje - w rozczochranych wlosach I recznikiem na glowie. Pani manager tez to nie przeszkadzalo jak rowniez ignorowanie nowych potencjalych klijentow - żenada!!! Kiedys byl to salon godny polecenia, teraz stanowczo odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×