Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka rozterka

Ambasada Urody w Opolu........byłktoś?

Polecane posty

Gość malutka rozterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rereret
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłambyłam...
mają dość niemiłą kosmetyczkę z dużym nosem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keto
Wybieram się. Do tej pory byłam tylko w Eris. Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
no włśnie jak tam jest? a o co chodzi z tą kosmetyczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA BYLAM I NIE POLECAM. WIELE HALASU O NIC . A CO DO TEJ KOSMETYCZKI BLONDYNKI TO ZGADZAM SIE W 100%, JEST BEZNADZIEJNA. ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA. I TO MA BYC PROFESJONALIZM. ZAPLACILAM DUZO PIENIEDZY. MALO TEGO TA PANI BYLA WIELCE NIEPOCIESZONA ZE NIE DOSTALA NAPIWKU GDY PLACILAM W KASIE. STALA TYLKO I CZEKALA... DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH.. JA NIE POLECAM. LEPSZA JEST ERISKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA BYLAM I NIE POLECAM. WIELE HALASU O NIC . A CO DO TEJ KOSMETYCZKI BLONDYNKI TO ZGADZAM SIE W 100%, JEST BEZNADZIEJNA. ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA. I TO MA BYC PROFESJONALIZM. ZAPLACILAM DUZO PIENIEDZY. MALO TEGO TA PANI BYLA WIELCE NIEPOCIESZONA ZE NIE DOSTALA NAPIWKU GDY PLACILAM W KASIE. STALA TYLKO I CZEKALA... DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH.. JA NIE POLECAM. LEPSZA JEST ERISKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA BYLAM I NIE POLECAM. WIELE HALASU O NIC . A CO DO TEJ KOSMETYCZKI BLONDYNKI TO ZGADZAM SIE W 100%, JEST BEZNADZIEJNA. ROBILA MNIE I W TYM SAMYM CZASIE DRUGA PANIA. I TO MA BYC PROFESJONALIZM. ZAPLACILAM DUZO PIENIEDZY. MALO TEGO TA PANI BYLA WIELCE NIEPOCIESZONA ZE NIE DOSTALA NAPIWKU GDY PLACILAM W KASIE. STALA TYLKO I CZEKALA... DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH.. JA NIE POLECAM. LEPSZA JEST ERISKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajszax
podajcie mi adres dobrej kosmetyczki w opolu bo wybieram sie do ambasady urody ale nie wiem czy słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi123
witajcie ,zastanawiam się nad zrobieniem kursu stylizacji paznokci w ambasadzie czy ktośbył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
Ambasada urody za 3200 za kurs to przesada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
Koleżanka byla na kursie w Ambasadie urody nic specialnego.Pracują na Cosmobelle (MALO ZNANA) Zero pomyslu na zdobienia nauczyli ją jak z kropek zrobić kwiatek.Ona byla na kursie z urzędu pracy za 3200 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desvit
Witam !! Podam tobie adres dobrej kosmetyczki Aga w salonie VIRGIN w Chmielowicach .Nie drogo i jest super .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDZIA
polecam salon VIRGIN w Chmielowicach naprawdę jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBASADA URODY W OPOLU no wlasnie to co biora w Ambasadie to nie sa male sumki a wychodzi sie od nich jak od zwyklej kosmetyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Ja jestem z rybnika i tutaj mamy dobre kosmetyczki no ale dość daleko he..he... Natomiast jeżeli chodzi o szkolenia to polecam w hurtowni Monimar tez w rybniku naprawde pełny profesjonalizm www.monimar.pl Dwie panie na fotelu i jedna kosmetyczka....hm... to nawet w szkole mamy wiecej czasu dla jednej Pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany klient
witam!byłam 2razy i nie polecam. sam pakiet fantazy laydy bo na nim byłam -chyba tak się nazywa(idea zabiegu super ale wykonanie przez pracowników fatalne)pani Agnieszka wykonująca zabieg na ciało nie ma pojęcia na temat kosmetyki i wiem że nie ma uprawnień do wykonywania zawodu gdyż nie ukończyła szkoły kosmetycznej............... wiecie sami nie zadowolony klient jest gorszy od detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotśka
ech ania ania...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania J
nie Ania ! niestety nie Ania! choć ta droga jest najłatwiejsza zeby kogoś oczerniac a zbyt nisko upadacie na to wygląda , ale nie patrzcie na ludzi przez swój własny pryzmat , ale ja sobie poprostu tego nie zyczę! zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach. W przeciwieństwie do was ludzie potrafie pod swoją wypowiedzią podpisac sie swoim imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka b.
Te pozytywne posty dla salonu w Chmielowicach są autorstwa właścicielki salonu:))śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona2
w amabasadzie wybrałam program slim, chciałam by ktoś w końcu ustawiał mi diete a ambasada reklamuje się w ten sposób że po pomiarach dopasowują indywidualną dietę, ale niestety pani (z resztą właścicielka) przyniosła ksero tego co powiinno sie jeść tak ogólnikowo, namawiała do suplementów. pomiarów nie było, indywidualnego podejścia do klienta też nie, był za to bolesny masaż wyszczuplający. Szkoda bo lokal jest przyjemny i wszyscy są mili. Mimo wszystko skorzystałam z kosmetyczki (p. Ania) i była rewelacyjna polecam. ale tylko ją bo inne rzeczywiście się ciągle spieszą do innych klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaOpolanka
witam Ja polecam salon na malince Ambra i pania beatę. Mało miejsca ale dobre kosmetyki i znają się na rzeczy. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Beata
panią beatę pisze się przez duże B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśia0900
na stronie w zakładce personel hmm ... tam już chyba zdecydowana większość od dłuższego czasu nie pracuje !!! same Panie kosmetolog a tak na prawdę zostały tylko te po kursach kosmetycznych !!!! nie dajcie się oszukać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgacha13
hm, jest jeszcze opcja, ze centrum Opola sie przenioslo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa81
Jezuuuuuu, szukałam opinii w internecie odnośnie masaży w ambasadzie i wpadłam tutaj. Kurcze, zero konkretów w tym temacie. Nie znosze tego. Osobiście mogę polecić manicure - robię go tam nieustannie od 2 lat. Czasem zabieg na twarz - szczególnie jak mąż sprezentuje hihi ;)))))) Co do masażu to nie mam zielonego pojęcia i byłabym wdzięczna za poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraaa81
Kurcze, troche nie kumam tego forum nooo. Cos tu jest nie tak. Poszlam do Ambasady na czuja na masaz bo informacji na forach nie znalazlam a nie moglam juz wytrzymac z bolami w plecach. A tak jak pisalam korzystalam u nich systematycznie jedynie z pielegnacji pazurkow wiec szerszego rozeznania nia mialam. Po zabiegu zapisalam sie na kilka nastepnych wizyt do ambasady bo czuje sie po nich o niebo lepiej. Wchodze by napisac cos sensownego a tu widze bluzgi po moim wpisie. Totalnie tego nie kumam. Bo to co czytam kloci mi sie jak cholera z tym co zobaczylam. Chcialam Wam opisac co zastalam, ale widze, ze to i tak nie ma sensu. Nauczke mam porzadna - patrzec mocno przez palce jesli chodzi o komentarze na forach bo z tego widac, ze czesto sa pisane przez kogos komu sie chyba nudzi albo dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALON AMBRA - NIE NIE NIE
DZIEWCZYNY NIEDAWNO MIAŁAM OKAZJĘ GOŚCIć W SALONIE URODY AMBRA - ODRADZAM I STANOWCZO NIE POLECAM. WŁAŚCICIELKA JEST WYJĄTKOWO NIEMIŁA I WYTYKA KLIENTKOM WADY W ICH WYGLĄDZIE (JAKBY SAMA BYŁA IDEAŁEM, A JEJ WYGLĄD POZOSTAWIA SPORO DO ŻYCZENIA). fUSZERKA - zwłaszcza przy przedłużaniu rzęs. nie kuście się (pisząc kolokwialnie) na ich oferty na grouponie. zdegustowana klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×