Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amadziara

Balsam do ciała w świecy Est La Chaleur

Polecane posty

Gość amadziara

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj u kosmetyczki i na koniec zabiegu pokazała mi balsam do ciała który jest w dzbanuszku z knotem wygląda jak świeca. Podpaliła i polała mi dłonie olejkiem Nie ukrywam że bardzo mi się to spodobała a ręce mam do dziś nawilżone bo podobno pod wpływem ciepła wchłania się to w głąb naskórka. Czy ktoś z was to ma? Cena jest dość wysoka więc wolę się skonsultować ;) Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena5
ta świeczka jest cudowna, uważam że kazda kobieta powinna ją mieć bo nie dość że samo polanie tym olejkiem relaksuje to jeszcze nawilża. Nie wiem jaką Tobie pokazywała ta kosmetyczka ja mam w czarnym dzbanuszku z jakiej francuskiej firmy ale nazwy nie pamiętam bo była dość długa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminia
Dziewczyny szukam czegoś do bardzo suchej skóry koleżanka poleciła mi świeczkę do ciała bo podobno mocno nawilża z tego co piszecie widze że była przez was testowana. Proszę o porade czy faktycznie jest warta zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczkomanka
Dziewczyny, żaden sklepowy balsam nawet ten najdroższy nie nawilży waszej skóry ponieważ zawiera takie składniki jak gliceryna, pegi, parabeny itd. muszą to być składniki które są niekomadogenne czyli nie wszystkie oleje najlepsze jest np. czyste masło Shea ale takie prawdziwe nie ze starej mydlarni czy innych firm kóre mieszają je z woskiem pszczelim żeby taniej ich wyszło w produkcji... nauczcie się czytać składów INCI jeśli na trzecim miejscu jest GLICERYN to od razu można wyrzucić go do kosza bo gliceryna zabiera wodę skórze. Masło Shea jest bardzo twarde ale są na rynku dostępne balsamy w formie świeczki które zawierają 80% tego masła do tego witamina A i E i olej kokosowy. Wiem że taką świece ma firma NACOMI i Est La Chaleur. Sama jej używam i wystarczy że wybalsamuję się tym raz w tygodniu a skórę mam jak niemowlak na dodatek sama forma nałożenia jest niezwykła bo polewamy się świecą ;) Minus jest taki że jest to dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych wiec trzeba szukać.... bo bezpośrednio od firmy nie można niestety zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gliceryna niczego nie zabiera jeśli wilgotność powietrza jest wysoka albo średnia i jeśli gliceryny w kosmetyku jest poniżej 30% ;) Tylko w niskiej wilgotności gliceryny się nie stosuje. Choć zgadzam się, że są lepsze nawilżacze (małocząsteczkowy hialuron, betaina cukrowa, mocznik...). A masło shea można kupić czyste w całej masie sklepów netowych, sprawdzonych, a nie jakimś badziewiu, o którym nawet wujek g00gle nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Est La Chaleur" czyli "Wschód Upał" z bykami (bo powinno być L'est, la chaleur" :D kto wymyślił taką dvrną nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Google możesz sobie wyszukać wszystko i kupić ale sa to produkty dostępne dla wszystkich a my rozmawiamy na temat produktów niszowych wiec proponuje zmienić forum na kosmetyki w Rosnan lub Hebe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCIgaga
Wiesz co to jest gliceryna, skąd sie bierze? Jest pochodną ropy naftowej, produkt owszem organiczny ale bardzo szkodliwy w dużych proporcjach steżeniach. Gliceryna hamuje parowanie wody ii wiąze wilgoć ale pochlania wode ze srodowiska ktore ja otacza czyli w przypadku balsamu lub kremu jest to nasza skóra!!!! Sama w sobie nie ma działania nawilżającego, dlaczego uzaleniaja nas pomadki do ust NIVEA ? bo to sama gliceryna. Podobnym mitem który mnie szczgólnie irytuje jest nawilżanie skóry (naskórka jeśli już, naskórka!) oliwkami, bzdura do sześcianu w którą biedne kobiety wierzą i ciapią się bez opamiętania Johnsonem.. a to wszystko ma działanie okluzyjne (zatrzymuje wilgoć w wierzchnich warstwach naskórka, no też dobrze..) oj wiele jest (mitów) chwytów marketingowych w kosmetyce, a zdesperowanym kobietom bez trudu można wmowić że krem np. wyszczupli, lub usunie zmarszczki (!)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xsetka
Kupiłam balsam tej francuskiej firmy Est La Chaleur i powiem tylko tyle że jest niesamowity!!! Nigdy nie miałam tak nawilżonej skóry nawet po zabiegach na ciało za które płaciłam tyle kasy ze masakra... To jakie ona ma właściwości poza samym nawilżeniem to już w ogóle jest bajka, zawiera naturalny filtr SPF 20 wiec nie trzeba dodatkowo smarować się sklepowym badziewiem na wakacjach, pięknie pachnie owocowym zapachem który odstrasza komary :) jestem pod mega wrażeniem naprawdę wszystkim polecam z czystym sumieniem. Pęknie zapakowana widać że produkt jest wart swojej ceny choć wg mnie była bardzo niska jak na takie cudo. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molery
Potrzebuje czegoś mega nawilzajacego, mam sucha skórę i zwłaszcza teraz latem jak sie opalilam mam na nogach biała sucha powłokę ;( używam balsamow drogich firm ale to daje tylko chwilowy efekt i po kąpieli znowu to samo. Jestem dość zabiegają i nie mam czasu rano i wieczorem sie zmarnować. Odbiło mi sie o uszy o tej świeczke co piszecie. Ze podobno tak dobrze nawilzajacego i nie trzeba jej stosować codziennie tylko wystarczy raz w tygodniu, to prawda ???? Jesli tak to muszę ja mieć tylko nie wiem gdzie ja można dostać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sumieniem te Świeczke! Miałam straszne problemy ze skóra okropnie mi sie luszczyla i nie byłam w stanie niczym jej nawizyc bo wszystkie balsamy działały chwilowo a po kąpieli znowu to samo... kosmetyczka mi ja pokazała na dłoni jak robiłam manicir i na drugi dzien odrazu po nią pobieglam. Jest bardzo wydajna bo wystarczy dosłownie kropla zeby nawizyc duża partie ciała, pięknie pachnie i pozostawia na skórze delikatny połysk wyglada to swietnie na opaleniznie. No i w 100% naturalna ;) Jak dla mnie bąba wiec kupuj bez wahania bo nie będziesz żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molery
Nie mogę jej nigdzie znaleźć w internecie ;(((( gdzie ja mogę kupić, możesz podać mi dokładna nazwę ??? Będę bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One sa dostępne tylko w salonach kosmetycznych, najlepiej napisz do nich na Facebooku zeby podali Ci adres salonu w Twoim mieście który z nimi współpracuje i sobie tam kupisz. Moja koleżanka tak zrobiła i szybko jej odpisali ;) Jesli jesteś z Warszawy to mogę Ci dać namiar gdzie sa dostępne bo w necie ani na Allegro tego nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INCIgaga, albo Ci się zdrowo pochrzaniła gliceryna z parafiną, albo na lekcji chemii miałaś mocno pod górkę :/ oo "Potrzebuje czegoś mega nawilzajacego, mam sucha skórę i zwłaszcza teraz latem jak sie opalilam mam na nogach biała sucha powłokę ;(" Mleczko z mocznikiem z rossmana za 10 zł: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=61657 Przynajmniej jest masa rzeczowych opinii od wiarygodnych użytkowników forum a nie jak w tym temacie o tym francukim czymś tam (gdzie jest strona tego "producenta"?) reklamowy spam od anonimów. Albo to z Ziaji: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=59454&next=1 ooo A masło shea czy olejek kokosowy można kupić w dziesiątkach sklepów, i zwykłych i netowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molery
Dzieki za pomoc odrazu mi odpisali na FB ;) odbieram w przyszłym tygodniu wiec podziele sie wrażeniami ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajeeebisty jest ten balsam polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka5
Kosmetyczka polała mi to na dłonie jak byłam na zabiegu i zastanawiam sie nad zakupem bo ciało w dotyku było super, gładko skóra z takim delikatnym polyskiem podobno wystarczy raz w tygodniu sie wybalsamowac i nie trzeba codziennie bo jest taka nawilzon skóra. To naprawdę tak działa ? Stosował ktoś to dłużej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"raz w tygodniu" ... jasne, jak raz na tydzień się myjesz to może... :D ALbo jak to obkleja skórę na amen (ale wtedy takie coś się do śmietnika nadaje w tempie ekspresowym, to jak obkleić się plastikiem... brrr) 0000 To jednak musi być jakieś ostatnie dziadostwo, bo na żadnych stronach z recenzjami kosmetycznymi nawet o tym nie słyszeli, ani na KWC, ani na Makeup Alley, ani na Beaute test (a ponoć to coś jest francuskie, i co? we Francji nikt o tym nie słyszał? :D). Ściema i naciąganie na jakiś szajs jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molery
do gość To że nie znalazłaś/leś tego na jakiś stronach to nie znaczy że nie istnieje. Skoro kosmetyczki mają to w swoich salonach to z kosmosu się nie wzięło ... może firma prowadzi politykę prywatności jak wiele wyrafinowanych marek o których przeciętny człowiek nie słyszał. o Nidillue też nic nie znajdziesz a jest to Norweska odżywka do paznokci dostępna tylko w autoryzowanych salonach. Forum służy do tego aby uzyskać opinie na temat danego produktu a z tego co rozumiem to nie wiesz o czym piszesz wiec może gdzieś indziej wylewaj swoje poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molery daj spokoj, nie zwracaj na to uwagi kto pisze takie rzeczy tylko konkurencja pewnie maja jakiś badziewny balsam ktory im sie nie sprzedaje . Pisz lepiej czy odebralas swieczuszke ???? Jak działa bo ja tez chce ja mieć ale potrzebuje świeżych relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pic na wodę, fotomontaż... poczytałam i dałam się nabrać... drogie to, ciężko dostępne, a działa tak, jak pierwszy lepsze masło do ciała - ot, natłuszczenie na kilka godzin i nic poza tym szczególnego; niewarte ceny i biegania za tym po całym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób, które kupiły: podajcie mi proszę skład (dużo rzeczy mnie uczula, więc bardzo ważne : ( ) i adres strony z listą sklepów albo gdzie można kupić online. Facebook odpada, nie mam i mieć nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaaara
Mam bardzo wysuszone ciało od wody i żeli sklepowych na ramieniu nawet pojawiają mi się białe łuszczące plamki. Nie byłam z tym u dermatologa bo jestem przekonana że to od wody jak jestem poza miastem to mi to znika i nie swędzi tylko jest suche i się łuszczy. Sklepowe balsamy działają tylko chwilowo a słyszałam że masło shea jest dobre na bardzo suchą skórę. Myślicie że ta świeczka byłaby dla mnie dobra czy to tylko taki bajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie czyste masło shea a nie jakieś świeczki :D chyba, że lubisz przepłacać bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plus łagodne żele pod prysznic, np. Babydream albo hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmallinkaa
dziewczyny! Zapraszam do zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak99
Możesz śmiało zakupić, ja miałam sucha skórę od solarium i bardzo mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labutna
Tamaara kup sobie oliwne mydło Savo Noir pod prysznic jest naturalne i bardzo dobrze nawilza do tego naturalny balsam. Czyste masło shea jest ok ale świeczki tez jest godna uwagi bo poza masłem ma jeszcze inne preparaty nawilzajacego oraz witamina A i E no i aplikujesz na ciepło co pozwala głębiej wchodząc sie w skórę niż tradycyjne masła... po kilku dniach powinno minąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labutna
Przecież nikt ci nie każe tego kupować jak nie masz kasy to olejem kuchennym sie wysmaruj tez nawilza. Nie rozumiem takich głupich wpisów to jest forum dla osób ktore chcą usłyszeć opinie od tych ktore to testowaly. Skoro chcą to raczej je na to stać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×