Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madmaddie

bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

Gość madmaddie

Witam! Pisze, bo mam wielki problem. Otóż jeszcze 2 lata temu miałam piękne, długie, mocne włosy w kolorze ciepłego brązu. Zachciało mi się blondu. Na początku była to zmiana tylko na próbę - 2 miesiące, po czym wróciłam do brązu. I po roku znowu blond. Nosiłam go przez niecały rok, włosy tak się zniszczyły, że wróciłam do swojego koloru. Farbuję włosy szamponem, co 2-3 miesiące. Zaznaczę, że przez cały ten okres prostowałam włosy Problem jest rzeczą oczywistą - włosy straciły na objętości po ponad połowę, są zniszczone, kruszą się, wypadają, nie chcą się układam, już nie wiem co robić bardzo żałuję tego ekperymentu z blondem. Używam szamponów i odżywek do zniszczonych włosów (firmy dove, pantene lub syoss + serum do zniszczonych włosów z avon'u), przestałam je prostować, ale to nic nie pomaga. Macie jakieś pomysły? Może jakies sepcjalne kosmetyki, domowe sposoby, tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do codziennego męczenia włosów poprzez prostownice proponuje używanie szampanów i odżywek takich jak gliss kur czy pantene pro-v. Włoski są ślicznie lśniące przez co wyglądają na zdrowe. Końcówki nie rozdwajają się. Ogólnie stosowanie zestawów szampon + odżywka + maska(raz na tydzień w zupełności wystarcza) daje niezastąpione efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;gjk;dflsgndgd
tiaa, nie ma to jak ktos sie wypowiada, nie majac pojecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja polecam droższy zabieg ale na pewno skuteczny a mianowicie kreatynowe prostowanie włosów,jest to nowość i zabieg sporo kosztuje,ale uważam że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.Nie dość że będziesz mieć w 40% mniej zniszczone włosy to na dodatek w 60% proste włosy!!!kuracja utrzymuje się do 4 lub 5 miesięcy w zależności jaki masz typ włosa!Dodam że nie jest to zabieg chemiczny więc rewelacja!i można go sobie powtarzać.Tylko ta cena odstrasza! ale może za jakiś czas trochę stanieje;-)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznienienajedzonaaa555
też miałam taki problem. ciężko się z tym pogodzić ale uwierz - nic nie możesz zrobić. zniszczony rozdwojony włos się nie naprawi, nie sklei się, nie odżyje. jedyne co możesz zrobić - sama tak zrobiłam i jestem po jakimś czasie bardzo zadowolona, to obciąć znaczną część zniszczonych włosów, a o te co wyrosną - dbać :) trudno jest przełamać się żeby zciąć włosy, ale niestety, to jest jedyne rozwiązanie. ja po kilku miesiącach od tamtego czasu, mam prawie taką samą długość, ale włosy są zadbane i lśniące. a i ważne jest ,żeby podcinać je co 2-3 miesiące, ponieważ znicszczone końcówki będą się rozdwajać coraz "dalej" i włosy będą się łąmać - skutek: jeszcze krótsze włosy niż jakbyś podcięła. poza tym stosuj odżywki, maski, dobre szampony. i taka rada od mojej fryzjerki: włosy ścięte prosto nie niszczą się tak jak cieniowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiacz sie czy nie
jak chcesz miec ladne wlosy to w nie zainwestuj szkłem dupy nie wytrzesz a kupowanie marketowych szamponow i odzywek nie pomoze twoim wlosom,postaw na ampułki,maski regenerujace/nawilzajace takich firm jak loreal pro,kerastese czy joico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ostatnio kupiłam szampon i odżywkę toni&guy, do włosów suchych i zniszczonych. Fakt, że nie są to najtańsze kosmetyki, ale moim zdaniem warto wydać więcej. Koszmarnie drogie też nie są, żeby nie było ;) Włosy po nich mam miękkie i błyszczące, wyglądają zdrowo i ładnie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
smiacz sie czy nie, toś dała popis wiedzy.... wszystko to, co podałaś psu na budę się nie zdało, Rossman za 10 zł ma lepsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulrikaVII
Na moje zniszczone, suche wlosy swietnie podzialal szampon i odzywka dove, ktore zapobiegaja wypadaniu wlosow. Dziwne, ale faktycznie po pierwsze - wlosy wypadaja mi o ponad polowe mniej, a dwa- sa swietnie nawilzone, ale nie przetluszczaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Dove , avon, sayoss czy inne gówno tu nie pomoże, wcierasz we włosy i skórę głowy kolejną chemie, silikony i wszystko co najgorsze. Kup delikatne ziołowe szampony albo szampony dla dzieci. Są zdecydowanie delikatniejsze nie będą też podrażniać i wysuszać skóry głowy. Odstaw prostownice, suszarkę(chyba że masz taką z letnim podmuchem), lokówkę i nie spinaj mocno włosów. Rób chociaż raz w tygodniu maski z olejku rycynowego/nafty kosmetycznej, żółtka jaja i połówki cytryny, parówki na włosy też Ci nie zaszkodzą, kup sobie jakąś porządną maskę do włosów lub ampułki w hurtowni fryzjerskiej na regeneracje i odbudowę włosów ale też nie używaj częściej niż 1-2 w tygodniu. Jedz zdrowo, zakup jakieś tabletki na włosy aby wzmocnić je "od środka" polecam silice. Jak po 2-3 miesiącach włosy ani trochę się nie poprawią to polecam wizytę u dermatologa a jeśli masz możliwość to do trychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessskowa
Ja tak miałam jak biegałam po pierwszych lepszych fryzjerach, którzy na niczym sie nie znali.Teraz na szczescie mam swojego fryzjera w studio urody Mamp na Nowolipkach 13 i w sumie od tego czasu nawet przy rozjasnianiu włosów nie wiem co to znaczy miec z nimi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusik 12423
w rossmanie kupilam odzywke zToni &Guy taka jak juz wczesniej ktos wspominal. Mialam wlosy zniszczone od farbowania i ciaglego suszenia, a po odzywce jako tako odzyly, mam nadzieje, ze teraz bedzie juz tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast kombinować
obetnij włosy na krótko i zapuszczaj od nowa bez tych wszystkich niszczycielskich praktyk. Żebyś wydała fortunę i nakładała na głowę nie wiadomo co NIC nie przywróci tak zniszczonym włosom dawnego wyglądu i blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
Ja też ostatnio postanowiłam zmienić kolor z czarnego na blond co było samobójstwem dla moich włosów XD na szczęście fryzjerka zadbała o mnie i zaproponowała mi szampon i odżywkę silnie nawilżające. I jestem zdumiona. Pomimo tego, że rozjaśniałam je 3 tygodnie temu i codziennie je prostuje są bardzo ładne, odżywione i wgl nie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serokomla
dobre kosmetyki to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
Zgadzam się. W poprzednim poście zapomniałam napisać, że korzystam z firmy selective oprfessional ^^ skleroza nie boli, ale kurcze przeszkadza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
selective professional *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serokomla
spoko, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę sobie kupić ampułkę, (ok 6 zl) z hydrolizowaną keratyną. Gdy we włosie brakuję keratyny poprzez rożne zabiegi chemiczne stają się one porowate, matowe i ogolnie wyglądaja kiepsko. Jestem fryzjerem , polecam każdej klientce po koloryzacji, oraz odbarwianiu włosów a także dla tych ktorzy sa uzależnieni od prostownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
MonaM.0, primo za 5 zł można kupić hydrolizowaną keratynę w ilości odpowiadającej kilku-kilkudziesięciu ampułkom, a secundo: może by tak 3 słowa o przeproteinowaniu, które po użyciu takiej keratyny może się zdarzyć. Laik nie będzie miał pojęcia, czemu jego włosy wyglądają jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce owszem
Wystarczy dobrych kosmetykow uzywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nliklki
W Polsce owszem, a pewnie, tylko żeby używać dobrych to trzeba umieć analizować składy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbam o wloski
Hey,poczytaj sobie na temat oleju kokosowego,oleju migdalowego lub amla oil.to sa naturalne produkty,swietnie nawilzaja I pomagaja wloskom.naprawde polecam,warto pomyslec o naturalnych produktach,twoje wlosy juz nie potrzebuja wiecej chemii.Naloz oto ktorys z tycg olejow na noc a potem zmyj.ocet jablkowy tez by ci pomogl,po umyciu spryskac nim wlosy I po 5min zmyc.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbam o wloski
Hey,poczytaj sobie na temat oleju kokosowego,oleju migdalowego lub amla oil.to sa naturalne produkty,swietnie nawilzaja I pomagaja wloskom.naprawde polecam,warto pomyslec o naturalnych produktach,twoje wlosy juz nie potrzebuja wiecej chemii.Naloz oto ktorys z tycg olejow na noc a potem zmyj.ocet jablkowy tez by ci pomogl,po umyciu spryskac nim wlosy I po 5min zmyc.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mama po raz 1
a ja sobie chyba też spieprzyłam włosy :( zrobiłam sobie ombre loreala i chociaz trzymalam 25 min to czuje ze jedna suche strąki są :( Wcieram jedwab, chociaz i tak wiem ze guzik pomoze, a jutro zapierdzielam po maske z waxa do suchych i zniszczonych... najgorsze ze jak urodze to włosy i poleca i tak i tak :( szkoda, ale za błędy trzeba płącic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
No "jedwab" to na pewno nie pomoże, gorzej: może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaammmm
Co za banda spamerów :/ a co reklama to większe g**no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_fryzjer
niestety tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×