Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co do zniszczonych włosów ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny :-) Jakie produkty polecacie na zniszczone włosy, rozdwojone końcówki i wypadnie ich ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka labotica BIOVAX najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziękuję :-) A gdzie ją dostanę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelli93
Ja polecam olejek arganowy fryzjerskiej marki Waterclouds, jest meeega :D mają też fajną odżywke z wielu olejków, włosy są po tym super nawilzone. Znajdziesz w Internecie, albo czesto tez w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawenerJ
mleczko hmilk no stress - na organicznewlosy.pl możesz kupić. Mi poleciła fryzjerka i sprawdza się doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia099
Polecam serie kosmetyków od Great Lengths - sama z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona <3 szczególnie serię biokosmetyków - do włosów zniszczonych i do kontroli wydzielania sebum. Od jakiegoś czasu mają też serię dedykowaną włosom blond - słyszałam, że też działa świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizzle222
Dobrze jest czasami zrobić sobie regenerujący zabieg - np. ampułki witaminowe w połączeniu z sauna fryzjerska, naprawde fajnie nawilżają włosy <3 polecam salon Shake your head w Warszawie, maja naprawde duzo ciekawych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_098
Korzystałam z tych kosmetyków Great Lengths - efekt jest zaskakujący. Zawsze podchodziłam do tego z lekkim dystansem, a kosmetyki GL potwierdziły swoją skuteczność. Kuracja podziałała i rzeczywiście cieszę się piękniejszymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×