Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiabursztyn

Co robicie sobie zazwyczaj u kosmetyczki ????? Co lubicie????

Polecane posty

Gość basiabursztyn

co najczęściej sobie robicie w salonie jakie zabiegi na co najchętniej wydajecie kase i ile??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabursztyn
na topiku ile wydajecie na siebie misięcznie czytałam że prawie każda chodzi co miesiąc wiec co sobie robicie????? jakie zabiegi??? ja chodze chyba troche mniej bo co kilka miesiecy a nie co miesiąc ...co miesiąc to chodziłam ale jak byłam w liceum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyszczanie skóry zabieg u nas kosztuje 100 zł ,za często tez nie wolno sobie tego robić. Jak jest jakas impoezka poważna to coś z paznokciami a konkretnie wydłużenie sztuczne ich i pomalowanie przyjemnośc za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła w koronie
ja tez czasem na oczyszczanie ale paznokcie nigdy mam swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
regularnie chodze na regulacje i henne brwi i na paznokcie. Pazury to jakies 60 zł miesiecznie brwi ok 20zł Czasami szczegolnie latem chodze na pediciur.Pietki sa wtedy super ( sama sobie tak nie zrobiłabym nigdy). Koszt jakies 50 zł. Raz mnie walneło i poszłąm na oczyszczenie twarzy z jakimis maseczkami. Ogólnie gówno zapłaciłam słono 180 zł, efektów zero i mam wrazenie ze po tym oczyszczaniu mam jakies słonnosci do wypryskw. Dzis ide na maseczke ( bez oczyszczebnia !!) z masazem twarzy i dekoltu ale do innej kosmetyczki. Koszt 50zł Ogolnie to mamy przerabane bo trzeba cigle bulic za te zabiegi a faceci i tak tego niedoceniaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chodze
bo mam to wszystko na pracowni w szkole na kosmetologii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszlej
ja chodze raz w miesiącu na peeling kawitacjny z maseczką i masażem twarzy i przy okazji robie sobie henne brwi, w lecie pedicure co 2 tygodnie obowiązkowo! najbardziej jednak lubię masaż ciała z peelingiem, zawsze przed jakimś wyjazdem na wakacje czy coś takiego sobie taki funduję, super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis wlasnie ide na regulacje i henne brwi :) rzes dzis nie ruszam :) pedicure obowiazkowo w wakacje, ostatnio tez oczyszczanie sobie robilam, ale gowniana kosmetyczka byla i jak wrocilam do domu to jeszcze kilka bardzo widocznych syfkow mialam ktore sama wycisnelam :O a zaplacilam 65 zl. w promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimimimi
a ja robię wszystko co tylko możliwe bo moja siostra jest kosmetyczka i ma salon, praktycznie wszystkie zabiegi wypróbowałam, powiem wam, że jeśli tylko macie możliwości to naprawdę warto w siebie inwestować i chodzić regularnie do kosmetyczki, ja widzę jak się zmieniłam odkąd siostra otworzyła salon i to oczywiście na lepsze, czuję się taka zadbana i nie wyobrażam juz sobie nie robić tych zabiegów, mam zawsze ładną hennę i wyregulowane brwi, zawsze czystą i dobrze nawilżoną cerę, wydepilowane woskiem ciało-jezu jaka to wygoda-nie wiem czemu kiedyś się tak przed tym broniłam, zabegi na ciało z masazami też uwielbiam-szczególnie czekoladowe ale na nie jakoś nie tak często chodzę, pedicure-podstawa i to nie tylko latem, tipsy robię sobie tylko na specjalne okazje albo wyjazdy bo na codzień nie mogę , ale najlepsze co ostatnio robiłam sobie to przedłużanie rzęs czym jestem bardzo podjarana bo wygląda to rewelka, aha a jeśli chodzi o zabiegi na twarz to najfajniejsze efekty przyniosła mi na jesień mikrodermabrazja w połączeniu z kwasami, ehh dobrze mam co? w salonie jestem przynajniej raz w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Staram się przynajmniej raz w miesiącu zrobić maseczke kolagenową,lub algową,regulacja brwi:-)50-60zł Zadziej raz na jakiś czas -mikrodemrmabrazje-150zł i od wielkiego wyjścia pazury-100zł,oraz zabieg parafinowy,lub witaminowy 70zł. Nie przesadzam,ale też nie zaniedbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona ma włoski wokół sytek -kilka mi to nie przeszkadza ale ona czuje sie z tym nie komfortowo nie chce wyrywać -co zrobić pleaseeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm-m
chyba tylko przyciac..wyrywac nie polecam z doswiadczenia. Wrastaja, robia sie stany zapalnme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimimimi
a może najepiej laserowo usunąc, na zawsze będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hennę, manicure, pedicure, zabiegi oczyszczające w Studio Evita w Tczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o tej porze roku najlepsza jest mikrodermabrazja bo odświeża skórę po lecie a potem mezo mikroigłowa najprościej dermaroler bo wykorzysta oczyszczenie naskórka i głębiej wciśnie zaaplikowane specyfiki, tak mi to wytłumaczyła Kasia w Instytucie Urody na Wspólnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam masaże. Chodzę na nie do salonu kosmetycznego z www.derkomed.pl sa to masaże całego ciała, no rewelka:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robił ktoś z was hennę rosyjską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam ją raz, całkiem niedawno, jeszcze się trzyma więc na razie nie będę jej poprawiać. Jak na hennę to jest dużo trwalsza niż inne, które miałam do tej pory. Robię ją na brwi - grafitową. Do tej pory po 2 tygodniach już mi się całkiem ścierała, ale tę robiłam w salonie Empire, pani mi tam poleciła tę rosyjską. Super jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfhjkghj
Co wykonuję: mikrodermabrazja diamentowa mezoterapia igłowa, mikroigłowa Opi gel color, ewentualnie lakier hybrydowy (delikatna metoda) Kiedyś peeling kawitacyjny i ultradźwięki (pozbycie się zaskórników i wągrów) - teraz nie mam potrzeby. Raz na rok idę do kapsuły (tu zabieram strój kąpielowy, to robię dla przyjemności, efektów nie widzę). Tych zabiegów nie wykonuję: Maseczki i peelingi mechaniczne, zwykły manicure, zwykły pedicure (tarka, pumeks), malowanie lakierem oraz kwasy wykonuję w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz nie daleko do Krakowa i szukasz naprawdę dobrego trychologa to polecam Ci gabinet medycyny estetycznej SCM estetic. Naprawdę porządni specjaliści tam przyjmują. Mają dobre sprzęty i zawsze są bardzo zaangażowani. Ja chodzę tam już od trzech lat i nawet jakbym się wyprowadziła do Warszawy to i tak bym wciąż tam dojeżdżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już idę do kosmetyczki to zazwyczaj robię hennę i depilację pastą cukrową. Pani Kinga w Empire Salon robi je najlepiej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam chodzić na różnego rodzaju zabiegi do www.loftspa.pl to takie moje małe uzależnienie :D ale jak widzę ten spektakularny efekt końcowy to trudno sobie odmówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys chodzilam na hybrydy, ale sporo wychodzilo (ok 100 zl na miesiac) wiec kupilam sobie swoj zestaw i juz sama robie. mam starter z neonail, kosztowal cos kolo 200 zl wiec oszczednosc jest spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko zaglądam do kosmetyczki- chyba że na jakieś powazniejsze zabiegi. Np. ostatnio wybrałam się na zabieg permanentnego makijażu ust w salonie Dominiki- Jest Pięknie- w Wawie na Wilczej. Rewelacja ten makijaż na stałe. Ja to jeszcze miałam problem po opryszczce- usta straciły wyrazisty kontur i nie podobalo mi sie to. A po zabiegu- znowu wyglądają pieknie, podkreslony kontur a ten kolor taki zdrowy i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam głównie z maniciure, czasem z masażu. Makijaż jak już robię to raczej sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużam rzęsy, robie henne i epilacje, no i paznokcie u dłoni i u stóp. Myśle nad jakimiś zabiegami ujedrniajacymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka904
Wszystko zależy od tego jaka jest pora roku i jak wygląda moja cera. Latem zazwyczaj ją nawilżam, a zimą oczyszczam. Ważne dla mnie jest to, aby znaleźć dobrą kosmetyczkę, która później będzie znała już naszą skórę. Ostatnio trafiłam do gabinetu SCM estetic. Studiuję w Krakowie, więc mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na jakiś czas warto wykonać profesjonalny zabieg regeneracyjny. Byłam na takim tylko raz, w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów, ale na pewno będę chodzić częściej. Efekty jakie dał były dla mnie dużym zaskoczeniem - cera wyglądała na młodszą, miałam lepsze samopoczucie i widać, że skóra bardzo odżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×