Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zalotne oko

Czy warto sobie zagescic rzesy?

Polecane posty

Gość zalotne oko

Mam bardzo krotkie i rzadkei rzesy nawet jak pomaluje tuszem to nie daje to takiego efektu o jakim marze. Czy zageszczenie rzes nie wplynie zle na moje naturalne rzesy? Prosze o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska2221
nic nie stanie sie z twoimi rzesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matina 4
Witam:).Warto sobie zagęścić i przedłużyć rzęski,tylko musisz pamiętać żeby zrobić sobie taki zabieg w salonie kosmetycznym u sprawdzonej kosmetyczki,gdyż do mnie trafiają dziewczyny ze zrobionymi rzęskami bardzo nie fachowo/posklejane rzęsy,przyklejone po dwie trzy razem,nie przyklejone w lini prostej,co po ściągnięciu rzęsek wygląda na duże zniszczenie/.To tak jak z pazurkami,jak zrobisz u dobrej stylistki,to po ściągnięciu żelu pazurki są w dobrym stanie:) Jeżeli mieszkasz w okolicy Zywca,to zapraszam do mnie,u mnie w salonie pokażę ci efekt zrobionych rzęsek i dobierzemy odpowiedni rozmiarek i kształt do twoich oczek.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofusia
haha wszyscy robia zle!!!ale ja robie najlepiej ZAPRASZAM DO MNIE HAHAHA OJ MATITA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie przedłużam. na prawdę świetna sprawa, twarz nabiera wyrazistości, prawie w ogóle nie muszę sobie robić make- up'u, czasem delikatny puder, kredka i wsio ;) Pani w salonie w Lublinie robi mi rzęsy długości 12 i 11 mm, podkręcenie C. Wychodzi bardzo ładny efekt kociego oczka. Minusem jest jednak to, że to droga "impreza" samo zrobienie w promocji kosztowało 160 pln. Uzupełnianie raz w miesiącu kosztuje 2 pln za rzęsę czyli wychodzi jakieś 100-120 pln http://signalwhitenow.pl/konkurs/randka/scarlett jakby ktoś mógł wspomóc... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO PEWNIE A POTEM SĄ PROBLEMY
obciążanie rzęs sprawi że potem zaczną wypadać...o ale tego nikt wam nie powie w salonie...tego dowiecie sie po fakcie.... zagęszczanie rzęs to takie samo g jak przedłużanie włosów....doraźnie super efekt a potem same problemy i włosy jeszcze gorsze niż przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska2221
...rzesy wypadaja bo taka jest natura wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zagęszczenie rzęs nie ma nic wspólnego z wypadaniem - rzęsy, podobnie jak i owłosienie w innych miejscach na naszym ciele podlega naturalnemu przerzedzeniu. Mi się pomysł z przedłużaniem rzęs podoba - zresztą jest stosowana do tego bardzo fajna metoda xtreme lashes, czyli 1:1. Warto na cios takiego jechać do Studia Kleopatra w Warszawie - rzęsy doczepia pani Magda, stylistka zaawansowana - warto się do takiej profesjonalistki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytałam w "Urodzie" o studiu Fanaberya, też z Warszawy. Był tam opis zabiegu metodą Xtreme Lashes. widziałam na stronce zdjęcia i bardzo efektownie to wygląda. Chętnie bym się zdecydowała na taki zabieg, myślę ze wato, bo takie rzęsy utrzymują się około dwóch miesięcy (potem trzeba uzupełniać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja przedłużyłam i zagęściłam sobie rzęsy w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej i dermatologii A Derm Serwis - (Częstochowa) Muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona ze względu na efekt jak i fachowość specjalistki, poza tym cenowo nie było źle(300zł a dopełnienie 150zł) Jestem zszokowana ceną o której mowa była wcześniej tzn. 500 czy 700zł. Ja zapłaciłam dużo mniej w profesjonalnym gabinecie i na pewno nie zdecydowałabym się na taki zabieg w domowych warunkach u osoby niekompetentnej... Zwyczajnie bałabym się, tego, że rzęsy nie będą dobrej jakość bądź zostaną źle przyklejone, a w takim gabinecie satysfakcja gwarantowana:) Przedłużam już od 3 m-cy i jestem bardzo zadowolona, trzymają się ponad miesiąc czasu i wystarczy je tylko codziennie rozczesać, nie wymagają nakładania tuszu i zawsze ładnie wyglądają:) Co do pytania czy niszczą się nasze własne to ja tego nie zauważyłam...oczywiście wypadają jak zwykle, ale przecież to jest normalne zupełnie jak z włosami, które wypadają i odrastają. Gorąco polecam..bardzo praktyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawanka
Pewnie, że warto. Długie i gęste rzęski każdej kobiecie dodaja wdzięku. Ja teraz postanowiłam, że sama nauczę sie przedłużać, dobry pomysł na dorabianie. Jestem stylistką paznokci, a to dobry pomysł na poszerzenie oferty, duzo moich koleżanke przedłuża rzęsy, mogę ja im uzupełniać i rzęsy przy okazji robienia pazurków:) Szukałam w necie jakiś informacji i znalazłam szkołe select - ktoś tam robił taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
szkoda ze nie czytacie dat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto!!!!!!!!!!!! ale tylko u profesjonalistki i na dobrej firmie, podobno najlepsza jest Nouveau Lashes. Zrobiłyśmy sobie z koleżanką i jestesmy bardzo zadowolone. Polecamy panią z Poznania. Namiary dla chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alankasaka
Ja raz miałam i wyszło paskudnie. Podoklejano mi jakieś długie kępki między którymi były duże odstępny, więc gołym okiem widać było, że to nie są moje włoski. Strasznie sztucznie to wyglądało. Po godzinie odpadły mi dwie kępki. Drogo było jak cholera... W tym samym miejscu, ta sama pani sknociła mi tipsy. A robiłam w Krakowie, w salonie przy ul Dietla, przed samym wiaduktem kolejowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jaka kosmetyczka to robi i z jakim doświadczeniem, zgadzam się z opinia powyżej że mogą wyglądać nienaturalnie jeśli kosmetyczka bardzo źle je przyklei lub za mało lub za dużo... wszystko zależy od doświadczenia kosmetyczki. Moga oczywiście odpaśc jeśli sa źle przyklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy możecie mi polecić profesjonalny gabinet w Krakowie lub Nowym Sączu(najlepiej parę) Tylko chciałabym aby osoby polecające były po takim zabiegu przedłużania rzęs,a nie koleżanka koleżanki mówiła :)))) Z góry dziękuję za namiary Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno-jaki jest najlepszy(najbardziej naturalny) rodzaj rzęs?? Jedwabne? proszę o rozwiniecie tematu Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.l.
ja nigdy nie miałam, ale koleżanki kosmetyczki tak.. zawsze odradzają w salonie takich rzeczy.... rzęsy się niszczą podobno i łamią. ja widzę jak laska ma sztuczne rzęsy... tak samo jak ma doczepiane.. nie wiem może to zboczenie zawodowe... ja bym nie robiła. albo mówię tak bo mam piękne i bardzo długie rzęsy... można spróbować i zobaczyć jak to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.l.
doczepiane włosy* miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli ma się z natury mało rzęs, a do tego są one krótkie to na pewno opłaca się je zagęścić. Swoje to kosztuje, ale jeżeli się o nie odpowiednio dba to na pewno będą ładnie wyglądać. Skoro są możliwości, to czemu nie wspomóc naturę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno przedłużyłam sobie rzęsy i muszę wam powiedzieć, że czuję się z nimi rewelacyjnie. Nie wyobrażam sobie co będzie jak wypadną, bo teraz moje oczy naprawdę przykuwają uwagę. Z resztą znajomi mówią mi, że wyglądają bardzo naturalnie. Rzęsy są wyjątkowo wygodne, zupełnie mi nie przeszkadzają, ponieważ są tak samo lekkie jak moje własne. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji to piszcie na rita3@op.pl Z chęcią opowiem wam o moich wrażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysiaa
Ja jestem jak najbardziej zaa...tyle że wole sobie przedłużyć rzęsy kępkami z Donegala, bo wychodzi taniej, a efekt podobny jak od kosmetyczki. http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
jak juz to robic, to profesjonalnie.. "wychodzi taniej", "efekt podobny" - te sformulowania jakos mnie nie przekonuja do tego produktu... jesli juz to pewnie zdecydowalabym sie na Xtreme Lashes, gdzie efekt jest po prostu idealny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXXXXANdraaW
sprobuj narazie jakis mega tuszow do rzes np.false lash warto zagescic ale tylko w b.profesjonalnym gabicenie inaczej zaplacisz a szybko wypadna ------------------------------------------------------------------------------ www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
No i co narobilas? Bede teraz chorowac na fioletowe ^^ Ile takie cudo kosztuje? Wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja zagęszczałam rzęsy metodą 1:1 juz 3 raz. Oczywiscie efekt super 150zł pierwsza wizyta kolejne zageszczanie 90zł. Ale teraz zauwazyłam ze jak odpadnie mi sztuczna to moja naturalna nie ma nawet 5mm boje się ze jak sciagne sztuczne to z moich zostanie zero. A miałam geste rzesy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs metoda 1:1, certyfikat ukonczenia kursu, wiele rodzaji rzes. TANIO! tel.531241702, w dwóch miastach: Częstochowa i Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zakup sobie jakas dobrą odrzywkę ja 3 raz juz miałam zageszczane rzesy metodą 1:1 i niestety moje sie zniszczyły wiec teraz robie przerwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opadły go kępki obciążają rzęsy i nie dają tak zadowalającego efektu jak zageszczanie rzęska po rzęsce . Jak je wzmocnisz wrócą do swojego poprzedniego stanu. Potrzeba im tylko czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×