Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona że hej

depilacja laserowa - groupon pytanie

Polecane posty

Gość zaciekawiona że hej

Cześć Dziewczyny, Mam pytanie. Wykupiłam groupon na depilację laserową. Zdecydowałam się na uporanie się raz na zawsze z kłakami w okolicy bikini. Mam miec 6 zabiegów, ale nie wiem czy to nie ściema. Pierwszy zabieg trwał dokładnie 5 minut. Położyłam się - kosmetyczka - średnio miła i absolutnie nierozmowna "strzeliła" laserem 4 razy z jednej strony 4 razy z drugiej i to było na tyle. Czy macie podobne doświadczenia? Gdy byłam w klinice kosmetycznej by omówić taki zabieg (niezależnie od groupona) wywnioskowałam, że zabieg polega na potraktowaniu każdego kłaka laserem i będzie trwał jakieś 20 - 30 minut. Hm... jakie macie doświadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserowa depilacja groupon
to jedno wielkie oszustwo, nie jestes pierwsza, ktora dala sie na to nabrac, ale za kazdym razem odbywa sie tak samo. Depilacja bikini trwa ok. 30 min. napewno nie 5 min. i juz po pierwszym zabiegu sa widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuszki z truskawkami
Napisz do groupona reklamacje i poskarż się na salon kosmetyczny, to co ci zrobili to na pewno nie była normalna depilacja laserowa, powinni oddać ci kasę, bo wyrzuciłaś ją w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona że hej
chyba tak zrobię... Reklamację złożę na mur beton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam Dokładnie taką samą TE
Ż sytuację w zeszłym roku zrobiłam 9 zabiegó z Groupona depilacji IPL, nie dość że co miesiąc jeden zabieg totalnie ZERO efektów , robiłam w Prestige SPA w KATOWICACH, zabieg trwał 5 minut, najeżdziłam się , zmarnowałam czas, i zaczynam od nowa w normalnym salonie laserem diodowym zabiegi raz na dwa miesiące i................. HELLO super efekty i cenowo podobnie , bo wystarczy mi m ax 5 zabiegów a nie 9, więc dajmy sobie już spokój z tym gruponem nabijaniem klientów w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty l
witam, jak ktos chce zrezygnować z kuponu groupon na depilacje laserową do beauty salon Gdynia to prosze o kontakt zxcmn@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe takkkkkkk
a jaki jest koszt takiego zabiegu? bo też mysle o depilacji laserowej bo mam dośc już tego owłosienia moze coś wiecej powiecie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omijajcie salon nomasvello - reklamuja się że wykonują depilację po 99 zł. Mój znajomy serwisuje im sprzęt, każdy laser ma swoją zywotność tzw. ilośc błysków. taki sprzęt działa poprawnie w momencie dojścia do ok 200 000 błysków, natomiast w tym salonie patrząc na urządzenia zwykle jest ok 500 lub 600 000. Jest zapach palących sie włosów ale nic w rezultacie to nie daje. Więc nie dajcie sie nabrać na tą promocje. Kasa wydana bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjkl;
hej:) groupon grouponem ale nie warto ogólnie korzystać z metody IPL bo ona napewno nie jest na całe życie. ja robiłam sobie brodę laserem light sheer i fakt że byłam aż na 7 zabiegach i pare włosków jeszcze odrasta ale ja miałam naprawdę straszne problem z tą brodą bo to był gąszcz i broda owszem trwa pięć minut. ale bikini spokojnie pół godziny i coż jeśłi głebokie bikini to napewno trzeba się znieczulić maścią emla. moja koleżanka robiła właśnie bikini w tym samym salonie co ja i jest zadowolona z efektów. mineła dwa lata i nic nie odrosło. choć jej też te pare włosów zostało ale to już naprawdę penseta wystarczy.w 100% żeby włosy usunąc pewnie z 10 razy trzeba by iść a dla 5 włosów to raczej nie warto. choć z drugiej strony na stronach takich zakładów kosmetycznych piszą że trzy zabiegi wystarczą ale raczej trzeba liczyć na 5. tam gdzie ja robilam jeden zabieg to na brode to 250zł a od czwartego zabiegu 125 zł więc tanio nie było ale efekt jest i od roku się trzyma. więc żadnego IPL tylko laser light sheer i kosmetyczka robiąca zabieg musi tym laserem przejechac cała szerokość skóry więc jakieś pare strzałów laserem to po prostu oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaha
Ja byłam na depilacji laserowej z grupona w salonie Viviean w Łodzi, ale oni mają tam na całe szczęście laser Light Sheer. Zostałam potraktowana jak normalna klientka, bynajmniej nie odczułam żeby było inaczej. Panie były uprzejme a zabieg trwał 30 minut plus wywiad jeszcze oczywiście był przeprowadzony. A odradzam stanowczo IPL byłam raz na takim zabiegu i uciekłam gdzie pieprz rośnie, toż to syf straszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta marta marta
Ja miaam depilację laserową- pachy- skończyło się na 5 zabiegach- nie odrasta mi nic. Bikini, miałam dwa i włosów znacznie mniej. Jednak u mnie to trwało dłuugo. Gabinet w którym robię jest we Wrocławiu, poleciła mi koleżanka, która dojeżdża tam aż z .. Berlina. Ja jestem strasznie zadowolona, bo robią zabiegi dokładnie, mają świetnego lekarza, porządny wywiad, poprawki za darmo i ceny po kilku zabiegach mniejsze. Polecam ten gabinet wszystkim, czasami warto trochę dołożyć ale mieć porządnie. Mieści się na Pretficza- nie wiem czy wolno mi podawać nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka 36
JA jestem kolejną która kupiła 6 zabiegów na gruponie,zależało mi na usunięciu włosków z twarzy,strzałów lasera było dokładnie 4,trwało to 30 sekund i do domu,za 3 tyg.znowu i babka powiedziała że 6 zabiegów bedzie za mało. No jestem zła jak cholera. Salon w Warszawie na Bródnie,ktoś tam też był? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next-to-me-next
oj nie, zdecydowanie nie. Wiecie ja jakoś nie specjalnie mam zaufania do takich zakupów grupowych, bo zdarzyło mi się kilka razy, że zawiodłam się jakością wykonywanych usług. Może miałam pecha, ale nie zmienia to faktu, że nie wybrałabym się na taki zabieg z zakupów grupowych. Jeśli chodzi o depilację laserową to jednak jest to zabieg, który wymaga sporego doświadczenia, dlatego jeśli już się decydować to tylko w miejscach zaufanych jak Studio Laser. Jak dla mnie miejsce, gdzie można się spodziewać najwyższej jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warta2929
Najlepsza depilacja, z jakiej korzystałam w Polsce była na depilconcept.pl Udałam się do oddziału i powiem - wspaniale. Nigdy nie byłam tak z tego zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechaniczna_Pomarancza
coś w tym jest, że nie do końca fajne są te miejsca z grupona. Ja również nie mam do nich zaufania. A co do depilacji laserowej to myślę, że warto zwracać uwagę na to, gdzie się poddajemy zabiegowi, jakim laserem, bo to ma bardzo duży wpływ na jakość zabiegu. Jakby któraś z was była bardziej zainteresowana zgłębianiem tematu polecam przeczytanie tego artykułu http://depilacja.org/2012/06/depilacja-laserowa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
grupon to nienajlepsza opcja, nie da się ukryć. ja wypróbowalam po rekomendacjach forumowiczów własnie studio laser. jestem zadowolona - babeczka mi wszystko objaśniła, ja sobie wczesniej przeczytałam co i jak na ich stronie, także nie było dla mnie niespodzianką że nie mozna się potem opalać...a ponoć nie wszystkie klientki są o tym informowane w tych 'super salonach' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grouponie ogłaszają się tylko salony z IPL, który jest zupełnie nieskuteczny!!!!!! nie ma sensu wyrzucać kasy w błoto, bo to nic nie daje tak naprawdę. a co tanie to drogie, to wiadomo od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko od groupon'a. Fatalna jakość usług i pretensja, że przyszłaś. A sama depilacja jest skuteczna pod warunkiem, że nie masz problemów hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukietzmargaretek
muszę przyznać że mam podobne zdanie, co do grupona jak wy. Jest to trochę przykre, bo fajnie byłoby oszczędzić co nieco, ale jak się trafia do takich miejsc, które pozostawiają wiele do życzenia, to chyba nie ma sensu tam nic kupować. Tylko też mnie dziwi, po co się ogłaszać na takich stronach, jak się później ma pretensje że ktoś przyszedł, no to się jakoś mija z celem, no i nie mówiąc już o tym, że jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Ehh wychodzi na to, że nie ma co się łasić na niskie ceny tylko lepiej iść do zaufanych miejsc, jak Studio Laser i mieć pewność o jakości i skuteczności zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
w studio laser mają laser diodowy, więc nic dziwnego, że to działa. z tym ipl niestety naciągają ludzi strasznie.. może jest on okej do usuwania blizn, ale na pewno nie do depilacji, niewarto wyrzucać pieniedzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) tez raz poszłam na zabieg kupiony z grupona i niestety tez sie roszczarowalam, wogole dochodze do wniosku ze najlepiej jak chcesz miec cos naprawde dobrze zrobione to lepiej isc do sprawdzonego salonu zreszta tu chodzi wsumie o ciało. a znacie moze gdzies salon w Katowicach zeby zrobic depilacje laserowa nog ale tez taki zeby nie bylo jakos kosmicznie drogo:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawajskaBryza
ja mogę ci polecić sprawdzony salon w okolicach katowic , robiłam tam depilację nóg, bikini i pach, moje dwie koleżanki też, jesteśmy zadowolone, jest skrupulatnie , rzetelnie, pani widać z dużym doświadczeniem , cena w miare przystępna , ja za nogi płaciłam chyba 600 czy 800 złotych, zabiegi raz na dwa miesiące więc jakoś można tą kase uzbierać, a teraz jaka wygoda! salon mieści się w chorzowie na rynku, 10 min samochodem od silesi , nazywa się Q10, duży salon na parterze w budynku na samym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp , jak przegladalam w internecie salony to wlasnie Q10 tez widziałam, wsumie ta cene co podajesz to naprawde nie duzo i da sie uzbierac:) i tez sie zdecyduje skoro mowisz ze dobrze robia bo chce wkoncu miec spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny brak efektu!!!
Ja też skusiłam się na ten kupon i bardzo żałuję!!Mało tego,że pieniądze za kupon poszły w błoto, włosy odrastaja i nigdy nie były usunięte nawet w 40%:( Odradzam depilacje w AJ Professional Gliwice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśćka___
takich okazji na gruponie faktycznie lepiej unikać, podobnie było z wybielaniem zębów, już lepiej zaopatrzyć się w jakiś domowy laser nie są może najtańsze ale i tak pewnie bardziej się oplaci. Z tego co wiem te są naprawdę niezłe (sporo pozytywnych opinii na wizażu) http://laseroweusuwaniewlosow.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek kraków
Witajcie, znalazlem na grouponie depilacje light Sheer w Krakowie w bardzo niskich cenach ( gabinet Lapure). Cos mnie jednak podkusiło by zadzwonic do Coherentu ( wczesniej dowiedzialem sie ze to oni sa przedstawicielem laserów) by podpytac o ten gabinet, czy jest rekomendowany itd. jak sie okazało personel nie byl u nich przeszkolony i sprzet jest niewiadomego pochodzenia wiec nie gwarantują bezpieczenstwa i skutecznosci usług. zrezygnowalem i Wam tez odradzam tego rodzaju zakupy! Pozdrawiam krzysiek z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullliankaw
Ja z tego to w zyciu na nic bym sie nie decydowała. Jesli chcesz mieć to zrobione dobrze to wybierz sie w Krakowie do Boan Dea. Tutaj w kazdy czwartek grudnia masz Laser Day. I mozna wykonac taki zabieg o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija belska
W Beauty Center Józefów robią depilację od 20 złotych - korzystam. Kiedyś zawsze robiłam to samodzielnie, ale tak naprawdę więcej miałam z tego powodu problemów, niż wynikało korzyści. Jeśli na poważnie was to interesuje to odsyłam pod adres - http://www.beautycenters.com.pl/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×