Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Dobra kosmetyczka Szczecin

Polecane posty

Szukasz dobrej kosmetyczki w Szczecinie? Zajrzyj na www.NaszaUroda.pl Znajdziesz tam najlepsze i najpopularniejsze salony kosmetyczne w Szczecinie, wraz z galerią zdjęć, szczegółową ofertą oraz dokładnymi danymi teleadresowymi. Zapoznasz się również z opiniami klientów, którzy najlepiej orientują się, czy warto polecić dany salon. Znajdź najlepszą kosmetyczkę w Szczecinie, wspólnie z serwisem www.NaszaUroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam bardzo dobre opinie o Gallery of Beauty i to że pracuja na rewelacyjnych kosmetykach Maria Galland. Szukałam o tych kosmetykach informacji w necie i okazało się że jest to najtańszy i najlepszy gabinet pracujacy na tej marce. Jest w centrum Szczecina na ulicy 3-go Maja (numeru nie pamietam , ale jest naprzeciw przychodni kolejowej). Monika która tam pracuje (w moim wieku - 27 robi bardzo sumiennie i starannie zabiegi. A przede wszystkim w pełni higienicznie (jednorazowe kapcie, frezy itd.) - wszystko na najwyższym poziomie. Nazwisko i telefon miałam gdzieś na wizytówce...ale pamietam ich strone (bo gabinet ma fajna nazwe):www.galleryofbeauty.pl Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaW
Ja korzystam z usług gabinetu Vell na Malczewskiego - ten na przeciwko przystanku tramwajowego 5tki i 12tki (na przeciwko parku Żeromskiego). Lokalizacja super, bo w samym centrum. Łatwo zaparkować, bo nie ma płatnej strefy :) Ale to nie powód do chodzenia do gabinetu. Ja chodzę do pani Roni Witwickiej. Znakomita kosmetolog. Ogromne doświadczenie zawodowe, bardzo sympatyczna i życzliwa. Jak coś poleca do zakupu, to nie z najwyższej półki. Czasami to są kosmetyki czy specyfiki naturalne. Ma też swoją osobistą linię kosmetyczną. Coś wspaniałego!! Już nie używam innych (i cena i działanie znakomite). Polecam ogromnie!!! Aktualny hit to kosmetyki diego dalla palma. To jeden z dwóch gabinetów w Szczecinie, które mogą pracować na tej marce - podobno są bardzo duże wymagania, dla gabinetów współpracujących z tą marką. www.vell.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie. Także jestem ogromną fanką Vell z ul. Malczewskiego - a szczególnie pani właścicielki - Roni Witwickiej. Trafiłam tam nie przypadkiem - ponieważ o pani Roni mówi się sporo w Wielkiej Brytanii, a tam mieszkam i pracuję. (Jedna z jej klientek jest znanym w GB producentem kosmetyków i ekspertów w branży kosmetycznej. Ona i jej przyjaciele przyjeżdżają do pani Roni do Szczecina). Jak to możliwe, że tutaj tak mało pisze się na jej temat? To nieprawdopodobne, żeby tak elegancki, dobry salon był w Szczecinie tak mało znany! Gdyby chciała zamieszkać na wyspach..... to znalazłaby się w gronie najbardziej rozchwytywanych beauty experts w GB. Przekonałam się, że w całym mieście niewiele jest salonów o takim kompleksowej ofercie. Są tu zarówno usługi kosmetyczne (i to na najwyższym poziomie) jak i salon fryzjerski (korzystałam i jestem w szoku, jakiej metamorfozy pani fryzjerka dokonała) i można tu zrobić zabiegi z medycyny estetycznej, podologii i manicure oraz skorzystać z solarium. Nie mam zwyczaju wypowiadać się na forum, ale nie mogłam się powstrzymać. Taka skromność, którą tam spotkałam ujęła mnie do głębi. Nie dość, że znakomici specjaliści tam pracują, to jeszcze nic o tym nie wiedzą. Nie mówią o klientach, których których znamy wszyscy.Nie reklamują się ich nazwiskami, nie proszą o autografy i zdjęcia - a przecież bywają w salonie osobistości ze świata businessu i sztuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci dobrą kosmetyczkę, kosmetolog panią Agnieszkę Marosz z gabinetu http://agnieszka-marosz.pl/ w Szczecinie. Gabinet znajduje się przy ul. Kazimierska 2 G/2. W gabinecie wykonywane są zabiegi na twarz i ciało dla kobiet i mężczyzn. Lubię jeździć do tego gabinetu na depilację i na manicure i pedicure. Zabiegi wykonane są bardzo profesjonalnie z użyciem markowych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga97
Mogłabym polecić gabinet doktora Marosza na Kazimierskiej w Szczecinie (kontakt jest na www.drmarosz.pl ). Miła obsługa, szeroka paleta zabiegów, można usunąć każdy typ zmarszczki. Ja się tutaj zgłosiłam z problemem wielkiej pionowej bruzdy na czole, którą udało się doktorowi bardzo fajnie wygładzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do bardzo fajnej kosmetyczki w Image www.imageszczecin.pl. Robię u nich między innymi mikrodermabrazję diamentową. Jak mam jakieś ważne wyjście i wpadam na ostatnią chwilę to też zawsze wynajdą jakiś zabieg po którym jest ładnie i po którym da się wyjść do ludzi ;-). Do tego jest tam sympatyczna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet kosmetyczny www.vessna.pl pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę, pasja i niezwykły talent. Szeroki zakres usług, profesjonalne podejście, oraz sterylne warunki (sterylizacja w autoklawie) to niewątpliwie to, co wyróżnia gabinet Vessna na Szczecińskim rynku usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od lat trzymam się tego samego salonu, bo jestem po prostu z niego zadowolona http://www.imageszczecin.pl/. Mieszczą się przy Maciejkowej 37/U2. Bardzo profesjonalnie, obsługa mega miła i fachowa, wnętrze bardzo estetyczne, zawsze dobrze u nich odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... byłam kiedyś tam na zabiegu stylizacji paznokci i na masażu i tez byłam bardzo zadowolona z wykonania i ceny. Za jakiś czas znowu się wybieram ale teraz na zabieg mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikisa99

Ja polecam klinikę urody Maestria maestriaklinikaurody.com naprawdę mega fajne miejsce z super obsługą, która potrafi doradzić klientowi, jaki zabieg wybrać i co zrobić, aby poczuć się mega komfortowo. Ceny też jak na nasze miasto rozsądne wiec to też na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×