Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
a.nulla.pl

dobre kursy kosmetyczne wawa

Polecane posty

Dziewczyny polecam świetne kursy, fajna atmosfera, najnowsze trendy. Szkoła nazywa się select. W Wawie pracuję od niedawna i nie wiedziałam gdzie szukać jakiś senssownych kursów. Znajdowałam mega ceny, a nie koniecznie jakość usług. Poszłam tu na kurs wizażu, teraz robię kursy doszkalające. Polecam, bo mi też polecono tą szkołę:) Jak macie jakieś fajne miejsca do polecenia to dawajcie znać, dobrze dzielić się doświadczeniem. Podaje link, zeby się można było samemu zorienotwać. http://www.select.edu.pl/Select/General/Szkolenia-dodatkowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbba...
Dzięki za podzielenie się wrażeniami, szukam czegoś o paznokciach, może skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anananana
Byłam tam na kursie z wizażu. Dają też europejskie certyfikaty. Dużo się można dowiedzieć i nauczyć. Fajna też atmosfera- poznałam rewelacyjne koleżanki:)Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinecka
W tym Select na pewno jest OK? Czytałam gdzieś na forach, że wcale nie. Ja byłam na szkoleniu komplex z zakresu stylizacji paznokcia z New Nails. Wszystko było super, ale najważniejsze, że pracuje w zawodzie. A wielu twierdziło, że do tego niezbędne jest kilka lat w szkole hehe... Profesjonalne podejście - nie traktują ucznia jak kolejnej "sztuki". Widać, że zależy im na opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka m.
W Warszawie jest co najmniej kilka dobrych szkół. Nie znam nikogo kto był w Select, tak więc trudno mi ocenić ich szkolenia, ale z tej drugiej szkoły, New Nails, znam dwie osoby. Obydwie uczyły się stylizacji paznokcia, a w tym jednak była jeszcze później na szkoleniu z zakresu zdobienia akrylem. Obydwie są zadowolone i pracują w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamborska
Szukam właśnie dobrego szkolenia kosmetycznego - dokładnie w Warszawie. Zależy mi na jakości. Sprawdziłam stronę tej firmy, o której tutaj piszecie. Mają zawodowy kurs stylizacji paznokci 120 godzin, gdzie jest np. pedicure kwasami, manicure hybrydowy, manicure japoński. Czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka m.
Tak. Jeśli planujesz prace w tym zawodzie to rozpoczynanie od kursu z długim programem jest pomysłem optymalnym. W ten sposób poznasz w zasadzie wszystko co związane z branżą kosmetyczną w szybkim czasie. Jeśli będziesz popierała to praktyką, to szybko znajdziesz pracę. Sama uczyłam się w New Nails, więc wiem o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamborska
Na pewno to będzie dla mnie dobry pomysł? To szkolenie zawodowe New nails? Przyznaję się bez bicia, że nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Moje doświadczenie jest delikatnie mówiąc mizerne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka m.
Najlepiej iść od razu na głęboką wodę - będzie znacznie lepiej. Tak jak ci wspominałam - szkolenia "domowe" mają sens tylko dla zwyczajnej zabawy paznokciami. Myśląc o pracy powinnaś iść na zawodowe szkolenia New Nails.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamborska
Dzięki. Zorientuję się dokładnie jak wygląda u nich temat terminów. Mam nadzieję, że na szkolenie nie czeka się kilku miesięcy.... Dam znać, a na razie dzięki za wszystkie rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettka355
A ja polecam Panią Adamczewską, która udziela świetne lekcje makijażu w Warszawie :) przed tą lekcją całkowicie nie umiałam się malować a teraz? jestem mistrzynią! :) polecam! www.wizaz.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamborska
Ukończyłam szkolenie w New Nails, tak jak zaplanowałam. Trochę trwalo to dłużej niż chciałam, ale mam certyfikat, a przede wszystkim mam umiejętności. Pracuję w salonie kosmetycznym. Co do samego szkolenia - program super, zrealizowany w 100%. Ciężko było wszystko opanować w tak krótkim czasie, ale mogę powiedzieć, że w 100% odrobiłam lekcje. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariettka355
Ale po jakim czasie znalazłaś pracę w tym salonie? Bo trochę różowo to brzmi. A jak program? Długi? Zrealizowali wszystko zgodnie z tym co wisiało na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamborska
Pracę zdobyłam po ponad miesiącu, ale cały ten okres po szkoleniu przepracowałam na bardzo wysokim poziomie - można powiedzieć, że ani trochę nie traciłam czasu. Ćwiczenia, własne klientki, ale głównie koleżanki. Przez szkolenia w new nails naprawdę udało mi się solidnie przygotować do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałabym pójść od stycznia 2013 na kurs fryzjerski do SELECT w Warszawie. Bardzo proszę o opinie , czy warto iść tam na kurs? jeśli tak, to u którego instruktora najlepiej być? czy jest może osoba która znalazła prace w zawodzie po tym kursie? dziękuję za opinie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartenta m.
W styczniu zaczynam podologię w new nails. Zanosi się, że zdobędzie to zainteresowanie, więc chcemy być pierwsi, przed innymi salonami kosmetycznymi w okolicy. Trudno powiedzieć jakie będą z tego zyski, ale po czasie faktycznie, w dużym mieście wysokie zarobki są realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
Uczyłam się w tej szkole stylizacji paznokcia - rzeczywiście jest zainteresowanie tym tematem? U nas w salonie tego nie ma, w okolicznych nie kojarzę. Mogę nakręcić szefową na wprowadzenie tego i u nas. A ile kosztuje szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashaaa18
Polecam Europejską Akademię Szkoleniową Aleksandry Góreckiej! www.akademia-szkoleniowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooskowska
Mysle ze dobrym rozwiązaniem bedzie tutaj chyba jednak Cosinus. Szkoła cieszy się naprawde dobrą opinia, do tego ten kierunek jest bezpłatny i co ważne też , nei trzeba płacic za kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna poszła ostatnio na kurs wizażu do GoWork. Była bardzo podekscytowana faktem, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie samej teorii. Stwierdziła, że były to rozsądnie wydane pieniądze :) Zresztą zerknijcie kobietki poniżej i poczytajcie same :) http://gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-stylizacji/kurs-wizazu-az-80-godzin-lekcyjnych-za-jedyne-899-zl-18]kurs wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Cud Piękności w Warszawie. Konkretnie, dobre materiały, można poćwiczyć na prawdziwej skórze. Ceny ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolowksa
Za kilka dni zaczynam szkolenie stylizacji paznokcia w New Nails na Pięknej - tak więc wkrótce napiszę Wam czy rzeczywiście jest tak dobrze, jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaśka
Centrum Kształcenia Zacisze w Warszawie - żywy model, praktyki, możliwość zatrudnienia, dobre ceny i dobra kadra. Atmosfera - Mistrz :):):) www.ckzacisze.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka88
Ja mogę Wam polecić świetne kursy kosmetyczne. Tu znajdziecie wszelkie informacje-http://www.akademia-szkoleniowa.pl/. Zajęcia prowadzi najlepsza makijażystka w Polsce, Pani Aleksandra Górecka. Grupy na zajęciach są małe, a większość lekcji ma formę praktyczną. Naprawdę świetna sprawa, a Pani Aleksandra, kobieta anioł, wszystko co potrafię, jej właśnie zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriskapl
Ja tez polecam Akademie Aleksandry Góreckiej, z tym że uściśle pani Ola nie jest makijażystką tylko licencjonowanym najlepszym chyba w Polsce linergistą. Polecam jej szkolenia każdemu, moim zdaniem nawet zawodowi linergiści powinni brać u niej lekcje doszkalające, bo ich praca często pozostawia wiele do życzenia. Gdyby tak nie było, nie byłoby tez tak wiele szkoleń z korekt makijaży permanentnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriskapl
Ja tez polecam Akademie Aleksandry Góreckiej, z tym że uściśle pani Ola nie jest makijażystką tylko licencjonowanym najlepszym chyba w Polsce linergistą. Polecam jej szkolenia każdemu, moim zdaniem nawet zawodowi linergiści powinni brać u niej lekcje doszkalające, bo ich praca często pozostawia wiele do życzenia. Gdyby tak nie było, nie byłoby tez tak wiele szkoleń z korekt makijażu permanentnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalinaWroc
Szukam takiego kursu jak w Beauty Box. Chcę się doszkolić bo brakuje i trochę doświadczenia ;/ Można tam liczyć na indywidualne wsparcie? Na ich stronie to wszystko jest bardzo fajnie opisane. A jak w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koncia00
Ja bym się z chęcią wybrała ;) Od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem skorzystania z usług Pani Aleksandry Góreckiej. Więc jeśli nadarza się okazja to jak najbardziej :D Pytałam trochę koleżanek czy ją polecają i wszystkie zgodnie odpowiadają, że warto i że mam się nawet nie zastanawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freda40
Ja chciałam Was natomiast zapytać o Beauty Box? Jak wygląda kurs wizażu? Są jakieś zajęcia w godzinach popołudniowych? Dużo pozytywnych opinii jest na ich temat w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiak35
Nie odpowiem koleżance wyżej bo nie znam Beauty Box, ale mogę powiedzieć coś jeszcze o pani Aleksandrze Góreckiej i jej szkoleniach w Koszalinie. Kawałek jest w Warszawy - owszem, ale warto. Mi się to opłaciło. Mam o wiele więcej klientek niż przed kursem. Zmieniło się też moje nastawienie do klienta. Za co bardzo dziękuję pani Aleksandrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×