Odpowiedz na ten temat

Dobry fryzjer Katowice

• gość889999 2017.04.28 [19:19]
    A ja jestem fryzjerka i moge uczesac jak coś
  • Zobacz także:

• gośćk9999 2017.04.28 [20:36]
    Ja też jestem i polecam Concept
  • gość 2017.05.01 [11:23]
    Polecacie salon maniewski w Katowicach ?
  • banana77 2017.05.28 [01:17]
    Jak nie macie żadnych pewników w Katowicach polecam podbić do Krakowa, do Hair Design. Włosy Wam podziękują! Świetnie strzyżą plus używają najlepszych kosmetyków. Warto przejechać tę godzinkę usmiech.gif
  • banana77 2017.05.28 [01:19]
    tutaj znajdziecie ich portfolio i cennik http://www.hairdesign.pl/
  • zosia321 2017.06.01 [00:17]
    Ja osobiście z salonów fryzjerskich w Katowicach polecam Salon WADAS (to jest na Boh. Monte Cassino). Włosy się świetnie układają, obsługa w salonie na wysokim poziomie, jestem zachwycona! Polecam w 100% usmiech.gif
  • gośćJagoda 2017.06.04 [21:56]
    Ja absolutnie nie polecam fryzjera WADAS na Monte Cassino - trudno to nazwać profesjonalnym strzyżeniem, włosy tu i ówdzie pocieniowane, żadnego kształtu fryzury, po myciu nic się nie da z tym zrobić. Cena z kosmosu (130 zł !!!) a jakość na poziomie zakładu z małej mieściny. Nigdy więcej!
  • gość 2017.06.05 [15:17]
    Koloryzacja oraz przemiła Pani Monika z salonu concept.hair z Korfantego Polecam
  • gość 2017.06.07 [19:59]
    concept hair nigdy wiecej
  • gość 2017.06.13 [01:52]
    dlaczego ?? robiłam tam włosy i byłam oraz dalej jestem zachwycona, w poprzednim salonie dalej chcieli mi rozjaśniać włosy które wyglądały już coraz gorzej a dopiero tam mi uświadomiono zupełnie inny kierunek oraz pielęgnacje
  • klient FBR 2017.06.15 [21:18]
    Nie polecam salonu w Katowicach - Fabryka Fryzur Rabenda. Jedna wielka tragedia !! Pan Jarosław, zrobił mi tragedię na głowię, chciałam całkiem inny kolor niż otrzymałam, mam przyjść na kolejną wizytę żeby uzyskać taki efekt jak chce. A cena kosmiczna niestety. Na pewno już tam nie wrócę.
  • alisson94 2017.06.19 [23:15]
    W Katowicach trudno o dobrego fryzjera, z tego co słyszałam. Dlatego jak przyjeżdża do mnie przyjaciółka z Kato to zabieram ją do krakowskiego Hair Design. Salon w samym centrum - sprawdźcie lokalizację http://www.hairdesign.pl/ no i przemiła atmosfera. Szczególnie polecam wizytę u pana Andrzeja Krzaka. Widać wiedzę i doświadczenie oczko.gif
  • gość 2017.06.21 [09:15]
    Zdecydowanie nie polecam Cleopatry na Wełnowcu. Szefowa nie szanuje swoich klientów. Umawia się na konkretną godzinę a potem nie przychodzi - drzwi do salonu zamknięte, telefonu nie odbiera.
  • fresa_silvestre 2017.07.23 [02:21]
    Muszę się podzielić swoją opinią o salonie "Włoski" w Katowicach przy Karpackiej 12. Muszę, bo żałuję, że nie znalazłam w sieci żadnych opinii przed pójściem tam i może komuś się przyda to, co tu napiszę.
    Najogólniej sprawę ujmując: nigdy więcej. Najmniej kompetentnie wykonana usługa fryzjerska, jakiej miałam nieszczęście doświadczyć. Szukałam fryzjera na os. Kukuczki i wybór padł niestety na ten "salon".
    Włosy z równych do ramion obcięto mi na niby boba z cieniowaniem wykonanym bez ładu i składu, z dziwnym ogonem z tyłu, z krótszym wierzchem (a nie tak miało być!), z dziwnym, nierównobocznym trójkątem spodnim na dole z tyłu głowy (?!), z wystrzępionymi, przerzedzonymi końcówkami (a upewniałam się wcześniej, czy fryzjerka potrafi obcinać włosy cienkie i niefrasobliwie powiedziała mi, że tak...), z asymetrią między przodem i tyłem sięgającą jakichś 6-7 cm (a na początku zastrzegłam, że nie podoba mi się wyraźna asymetria...). Mówiąc krótko - zmasakrowano mi cięciem fryzurę.
    Gdy po kilku dniach prób poradzenia sobie z dramatem na głowie przyszłam do "salonu", by powiedzieć, że z tym cięciem jest coś nie tak, że jest nierówne i włosy nie układają się, jak należy, usłyszałam, że to nie fryzjer odpowiada za to, jak się włosy układają (naprawdę?! przecież to od cięcia zależy!), że przecież sama mogłam sobie tak obciąć włosy w domu (słów brak, jeśli fryzjer widząc swoje skandaliczne cięcie, zrzuca je na karb klienta amatora...) i że od 20 lat nikt się nigdy na jej usługi nie skarżył, itp....
    Żadnej propozycji naprawienia sprawy. Zero przeprosin i taktownego przyjęcia reklamacji. Słów brak.
    Ja wiem, że to niby tylko "osiedlowy" salon fryzjerski, ale to cięcie było takie, jakby je wykonał ktoś na oślep.
    Na szczęście znalazłam nieopodal inny salon, w którym fryzurę mi w jakimś stopniu odratowano (robiąc w międzyczasie zdjęcia i mówiąc "fryzjer płakał, jak poprawiał"...). I mam włosy o jakieś 7, miejscami 10 cm krótsze od tego, co chciałam mieć na głowie.
    Salonu "Włoski" więc nie polecam, a wręcz przed skorzystaniem z jego usług przestrzegam.
  • kleopatra_88 2017.07.24 [16:29]
    Słuchajcie! Ja ostatnio przeprowadziłam się z Katowic do Dąbrowy Górniczej I tam korzystam z usług studia urody http://www.zakrecona.eu. Odległość między miastami nie jest taka duża, bo dojeżdżam do pracy do Katowic, także śmiało mogę powiedzieć, że to tylko 20 minut samochodem. Warto czasem poświęcić chwilę więcej i skorzystać na naprawdę fajnej i przyjemnej usłudze – polecam! 
  • gość 2017.08.03 [15:03]
    Kategorycznie odradzam salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach i fryzjera Damiana.......porobił mi takie schody na włosach, jakby cięło mnie dziecko, farba całkowicie zeszła z włosów po dwóch myciach . Zero słów przeprosin......a na koniec usłyszałam jeszcze, że pewnie sama się wycięłam..........
    Zero fachowości, ale za to ceny kosmiczne.
  • gość 2017.08.15 [11:04]
    Nie polecam salonu LABELL w Katowicach. Pani fryzjerka do której trafiłam (Pani Magda, jeśli dobrze pamiętam) realizowała na moich włosach swoją wizję. Bardzo słabo oceniam komunikację z klientem, gdyż prosiłam o zupełnie inny efekt końcowy. Zabiegi na włosach były wykonywane bardzo agresywnie (czesanie podczas farbowania oraz mycie) i moje włosy zaczęły przez to wypadać. W związku z częstymi podróżami odwiedzam wielu fryzjerów i jeszcze nigdy nie byłam tak niezadowolona.
  • gość 2017.08.17 [13:20]
    ODRADZAM Maniewskiego jak by co!!!! nie potrafią dobrać koloru (chciałam blond ombre, wyszła brązowa kupa), włosy zniszczone (mimo super hiper polecanej regeneracji) strzyżenie polegało na ścięciu 2 mm włosów. Skończyło się na reklamacji i dopiero po straszeniu sądem i prawnikami raczyli zwrócić cześć kasy.
    Na szczęście chyba fryzjer, który zrobił mi krzywdę już u nich nie pracuje, bo nie widzę go na stronie. Chociaż tyle dobrego...
    Dodatkowo skusiłam sie na zakup szamponu i odzywki - porażka totalna. Kosmetyki z drogerii za 10zl lepiej działają.
  • gość 2017.09.06 [01:21]
    A ja skorzystałam z koloryzacji w http://concepthair.pl/hair/koloryzacja/ i wszystko wyszło lepiej niż w poprzednim moim ulubionym salonie Jean Louis David w Silesii
    Produkty w JDL szczególnie farby niestety nie są tak dobre jak w tym salonie na Korfantego 70
    Polecam concept.hair
  • Renegat 2017.09.24 [19:30]
    Haircocoon Katowice - Nie rozumiem co wpływa na tak szybką rotację pracowników w tym zakładzie. Wcześniej zatrudnione były tutaj Pani Jola oraz Pani Pamela, które już odeszły pracować gdzie indziej. Obie Panie wsłuchiwały się w życzenie klienta, doradzały, podpowiadały, dopasowywały fryzurę do danej osoby.
    Obecnie zatrudnili tam Panią D., która zdaje się w ogóle nie rozumieć na czym polega zawód fryzjera. Dziewczyna chyba dopiero przyucza się do zawodu lub ma kompletnie zepsute poczucie jakiejkolwiek estetyki. Krótkie włosy ścinane prawie godzinę (nie był to żaden wyrafinowany fryz, tylko zwykłe męskie cięcie). Dodatkowo kilkukrotne mycie głowy (mycie, suszenie, cięcie, mycie, suszenie, cięcie) WTF? Prawie 25 minut opóźnienia w przyjęciu klienta, co dla mnie jest skandalem.
    Byłem stałym klientem od 2 lat, jednak rezygnuję. Wolę zapłacić więcej niż 40 zł za cięcie męskie, ale przynajmniej nie będę musiał iść po raz drugi do innego fryzjera, aby poprawił to co, poprzedni spartolił.
    Moje włosy uratowała Pani Daniela z B&K w Katowicach w Galerii Katowickiej. Wielki szacun i podziękowanie! usmiech.gif Od teraz będę stałym klientem tego salonu.
  • allaella 2017.09.26 [10:35]
    A byliście może w salonie Michała Wadasa przy ul. Bohaterów Monte Cassino ? Tutaj strona internetowa: http://www.salonwadas.pl/ . Znalazłam w sieci i zastanawiam się, czy iść. Widziałam, że strzyże i czesze również gwiazdy. Ceny nie są wygórowane, jakieś opinie?
  • gość 2017.10.08 [00:01]
    Spalono mi włosy w jednym z salonów w centrum Katowic. Podobno taki mam już włos i geny.... Tak usłyszałam... Nie zamierzam robić antyreklamy bo każdy fachowiec ma swoje gorsze dni. Zaproponowano mi darmową keratynę i tylko tą keratynę. Na internecie na stronie Facebooka znalazłam concept.hair na Korfantego i tam nawet nikt mnie wypytywał gdzie, kto mi zniszczył włosy jak to w innych salonach bywa gdzie wypytują o konkurencję.... Zaproponowano mi zupełnie inny zabieg bez keratyny i o dziwo zadziałało. Po koloryzacji ich farbami włosy lepsze niż po l'orealu ale nie pamiętam na czym w concept.hair pracują. Poza tym, pełna opieka nad klientem i niebywały relaks i jeszcze kawa na mleku wege !!!
  • gość 2017.10.11 [20:14]
    Moja znajoma ostatnio jak gadałyśmy to mi powiedziała że najbardziej zadowolona jest jak sobie sama włosy farbuje, korzysta z farb Loreala - http://www.lorealparis.pl/needs/koloryzacja/b lond.aspx sprawdzone, dobre i mówi że zawsze jest ok, a u fryzjera to różnie bywało
  • gość 2017.10.24 [00:42]
    pani monika z salonu z Korfantego 70 wspaniała ! cudowna kompetentna stylistka, czyściutki zadbany salon i normalne ceny! polecam!!!!
  • Ekstragość 2017.12.04 [21:22]
    Ja polecam Kubę z Chmielewski studio super podejście do klienta co mnie zaskoczyło. Nie ma stania mi nad głową i próbowabia przekonać mnie do własnej wizji na odwal się tylko spokojna rozmowa i zainteresowanie z jego strony moimi oczekiwaniami. Ekstra pierwszy raz się spotykam z takim podejściem. Jestem mega zadowolona bo moje kręcone włosy wkoncu układają się jak trzeba nie mam jednego wielkiego mopa na głowie!! Będę polecać każdemu a fryzjera już nigdy nie zmienię!!!
  • gość 2017.12.10 [00:34]
    Moja lista top 3 dobrych i sprawdzonych salonów w Katowicach:
    - salon berendowicz kublin za pielęgnację i fale
    - salon concept.hair za koloryzację z refleksem słonecznym
    - salon maniewski za strzyżenie z olaplex
    Jeśli szukacie dobrej kosmetyczki mogę polecić studio renew skin na Kościuszki za miłą obsługę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...