Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Szukasz dobrego fryzjera w Krakowie? koniecznie zajrzyj na www.naszauroda.pl Znajdziesz tam najlepszych stylistów fryzur, którzy pomogą ci dobrać odpowiednie do twojego typu urody i charakteru cięcie i koloryzację. Znajdziesz tam zdjęcia salonów fryzjerskich wraz z ich dokładną ofertą i danymi teleadresowymi, a także opinie klientów, którzy najlepiej orientują się czy dany obiekt jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem można korzystać z różnego rodzaju serwisów przy wyborze fryzjera, ale myślę, że lepiej byłoby popytać znajomych, albo poczytać opinie osób, które mają doświadczenia w wyborze fryzjera. Wiecie ja na przykład bałabym się pójść do fryzjera tak z ulicy, bo nie wiadomo na kogo się trafi. Jeśli chodzi o krakowskich fryzjerów mogę z czystym sumieniem polecić Kubę z salonu przy Akademii Stylizacji. Jest super, nie tylko jeśli chodzi o umiejętności, ale też o podejście do klienta jest miły i sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia909
Ja od dawna strzgę się w Black Pearl i uważam, ze to świetny salon. Nie pamiętam kiedy wyszłam od nich niezadowolona. Mam problematyczne włosy a dziewczyny radzą sobie z nimi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuszona dobrą opinią mojej znajomej udałam się niedawno do salonu Vici na św. Sebastiana. Tam przyjęła mnie Pani Ania, która zrobiła na mojej głowie dokładnie to, co chciałam czyli flamboyage :) Rzadko się zdarza, żebym wyszła od fryzjera tak zadowolona. Więc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech69
Tyle się naczytałam o tej Pani Ani z salonu Vici, że postanowiłam umówić się na wizytę :) Powiem Wam szczerze, że jeszcze nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera :) Piękna koloryzacja, ombre idealne. Na dodatek bardzo przystępna cena. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Wam Panią Patrycję z salonu Pure Diamond. Jest bardzo staranna i fajnie potrafi dobrać kolor i zabiegi pielęgnacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzzzza
Ja już na stałe korzystam z usług www.mobilnestudio16.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie ogolnie to jest sporo miejsc do ktorych mozna isc, ale nie kazdemu pasuje. wiadomo co kto lubi, pamietam jak jedna moja znajoma wybrala sie do salonu ktorym zachwycona byla nasza wspolna kolezanka. byla bardzo rozczarowana, no wiadomo nie wszystkim odpowiada to samo. ja sugeruje sie wieksza iloscia opinii i sprawdzam w internecie. swoj wybralam bo mial duzo pozytywnych opini na pkt.pl no i kilka znajomych polecalo. teraz jestem bardzo zadowolona bo moje wlosy sa w owiele lepszym stanie, jedna z kolezanek smieje sie ze stalam sie wlosomaniaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny obczajcie sobie salon Pure Diamond. Pracują na super kosmetykach i wiem, że regularnie się szkolą więc nie ma problemu z nowoczesnymi cięciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×