Odpowiedz na ten temat

Dobry fryzjer, stylista wrocław ...??

• tinkatinka 2018.02.13 [23:34]
    Witam,
    szukam dobrego fryzjera we Wrocławiu. Takiego, u którego po obcięciu nie trzeba będzie przez godzinę układać włosów, który potrafi doradzić i dobrać fryzurę do danego typu urody (kształtu twarzy, rodzaju włosy itd.) wiec tez troche stylisty a nie tylko ciecie na odklep . Czy możecie kogoś polecić? najlepiej nie z renomowanych salonów gdzie zapłace za "kawe", wystrój i 3 mycia....
    z góry dziekuje za pomoc
  • omiotek 2018.02.14 [00:20]
    zapisz się do siergieja bujanowskiego, gwarantuje ze nie pożałujesz, ewentualnie jeszcze moge polecic alberta z qalite na skłodowskiej jak potrzebujesz na już
  • gość 2018.02.14 [07:25]
    mnie strzyże koleżanka, prywatnie i tanio, jakbyś chciala namiary to pisz usmiech.gif
  • tinkatinka 2018.02.15 [20:46]
    dziekuje, kolezanka to srednio ale też dzieki, mam natomiast pytanie czy orientujesz sie może gdzie pracuje ten Siergiej, dzwonilam dzisiaj do Fedoryszyn ale juz dla nich nie pracuje a niby nie wiedza gdzie teraz... smutas.gif a w internecie nic innego nie moge wyszukać
    z góry dziekuje za pomoc
  • tinkatinka 2018.02.15 [21:00]
    ok, jednak znalazłam usmiech.gif
  • Ananana1 2018.02.20 [00:22]
    A czy mogłybyście podać orientacyjne ceny w podanych przez Was salonach? Mnie czeka farbowanie a przed przed tym najpewniej ściaganie koloru + opcjonalnie regeneracja a włosy mam dość długie (do pasa) więc tanio pewnie nie bedzie ale chciałabym się mniej więcej przygotować jakiego rzędu jet to wydatek. Pozdrawiam
  • gość 2018.04.16 [15:20]
    Witam wszystkich!
    Poszukuję dobrego fryzjera we Wrocławiu, ponieważ nie jestem stąd i nie orientuje sie komu można spokojnie powierzyć swoje włosy jezyk.gif a chciałabym sobie przefarbować je pierwszy raz w życiu, więc efekt musi być co najmniej zadowalający
    Dzięki z góry za pomoc!
    Pozdrawiam
  • gość 2018.06.30 [08:36]
    Sergiej obecnie pracuje w Pracownie fryzjerskiej Michal Chabzda &Team. Bylam ostatnio. Zdecydowanie, to jest najlepszy fryzjer we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm, idealnie dobrany kolor oraz świetne cięcie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...