Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_mamrotek

Dobry fryzjer w Siedlcach

Polecane posty

Gość gość
Odświeżam temat i chciałabym polecić salon Venna Hair Studio. Dawno nie spotkałam się z tak miłym podejściem do klienta i fachowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam w tym "salonie" i nie polecam nikomu...pani fryzjerka to " hrabina " patrząca na klientkę z góry i zero komunikacji bądź próby nawiązania jakiejkolwiek rozmowy ...próbowałam ,ale bez skutku ,nie mogłam sie doczekać aby z tamtąd wyjsć .A fryzura pozostawiała wiele do życzenia ..nalakierowane włosy na lata 80 - mówiłam ze chciałabym naturalna fryzurę ale ona twierdziła ze lakier musi byc.Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon fryzjerki Emilia na ulicy Damroki przy Piotrze i Pawle. A odradzam Galerie Urody zobaczcie sobie na facebooku recenzje jak biednej dziewczynie zepsuli włosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanienkaKarolina
Ja w Veenie zawsze u Pani Kasi się czeszę. Znaczy się przeważnie to strzyżenie. Włosy później dobrze się układają, nie trzeba ich wspomagać lakierami. Co do rozmowy to nie wiem, ja miło wspominam wizyty w salonie, ale to też kwestia tego czy da się z kimś porozmawiać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Siedlec masz niedaleko do Warszawy i jeśli szukasz dobrego fryzjera to polecam www.Denique.p gdzie będziesz mogła wykonać także inne zabiegi na swoje ciało, są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×