Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissja

dobry salon kosmetyczny Katowice

Polecane posty

Gość Alissja

proszę polećcie jakiś;ogólnie w mieście tego dużo ale trudno tak isc w ciemno.pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bo tu chodze
Studio Ilona w siemianowicach slaskich na Aleii Młodych nr tel 32 229 02 43. Fajny salonik, masa zabiegow kosmetycznych od masazy odchudzajacych, poprzez dermabrazje i inne dziwactwa jak ja to nazywam :D Pracuja tam dwie kosmetyczki, jedna to szefowa a adruga to jej pracownica bardzo dobra w swoim fachu. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alissja
a jakie ceny w tym salonie na Kosciuszki??bo to w sumie niedaleko,pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guinotcinicziemba
ceny spore zależy za jaki zabieg ale naprawdę gwarantuję ci ze bedziesz zadowolona to nie jest taki banalny gabinet satysfakcja gwarantowana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrri
zna ktos studio kosmetyczne Wyspa na chopina???przechodzilam tam ostatnio,maja jakies promocje ale czy to cos warte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn
gdzie w Katowicach najlepiej na peelingi??zna ktoś salon,który można polecić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdxie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniia*
polecam salon na katowickiej dr belter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekret Twojej Urody
Nowe studio kosmetyczne: www.sekrettwojejurody.pl Świat biegnie szybko, czasem za szybko. Studio kosmetyczne "Sekret" zaprasza i oferuje czas dla Ciebie, tę chwilę wytchnienia, odpoczynku, relaksu przy filiżance herbaty . . . my zadbamy o kondycję Twojej urody. W ofercie: - kosmetyka twarzy i ciała - masaż lilftingujacy 3D - masaż anti-stress - peeling kawitacyjny - mikrodermabrazja - depilacja - mezoterapia - makijaż - zabiegi złuszczające - przekłuwanie uszu - piercing ul. Żwirki i Wigury 13 40-063 Katowice telefon: 664 016 402 ; 32 257 10 51 www.sekrettwojejurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Katowic, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Katowice/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Katowic, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Katowice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy77
a ja polecam gabinet na drzymaly http://www.zwierciadlo-kosmetyka.pl/ . salon jest nowootwarty i maja bardzo fajne ceny na zabiegi:) bylam bardzo zadowolona z obslugi - pani byla mila, rzeczowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi787
polecam studio Zwierciadło na Dabrówki 10, dobre ceny, mila obsluga, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia111
Ja tez tam byłam ostatnio, zafundowałam sobie mikrodermabrazje, jutro ide znowu, bo widze efekty! za 1,5godzinny zabieg z masazem i maską zapłaciłam tylko 120zł wiec jak na Katowice to calkiem tanio:). Naprawde polecam, swietna atmosfera, mozna sie porzadnie zrelaksowac z korzyscia dla urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa uzytkowniczka
Gabinet kosmetyczny "Aneta - Grażyna" Katowice, ul Roździeńskiego 88A (osiedle "Gwiazdy") - goraco polecam, sprawdzcie same a na pewno tam zostaniecie na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKat1
Zobacz ofertę dostępną na stronie www.livret.pl Salon prowadzi bardzo szeroką gamę usług kosmetycznych, mają bardzo dobrej jakości kosmetyki i sprzęt. Do tego profesjonalna obsługa, nie na zasadzie dziewczyn po jakimś przeszkoleniu, ale osoby tam pracujące są maja odpowiednie wykształcenie aby pracować w tym zawodzie o odpowiednio dbać o klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gorąco polecam SPA ATURI na ROLNEJ 30 w KATOWICACH. Po 1.profesjonalna obsługa i wykwalifikowana kadra, 2. innowacyjne zabiegi wykonywane przez pania kosmetolog 3. róznorodnośc zabiegów m.in. mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, mezoterapia zabiegi na komsetykach THALGO oraz JAPAN oraz wiele innych 4. przystępne cany właściwie na każda kieszeń i przede wszystkim można skorzystać nie tylko z usług pani kosmetolog ale również z masaży oraz fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamejame
a ja polecam świerzo otwarte studio urody w samym centrum na Wojewodzkiej 7, na razie mało klientów i nie ma problemu z umawianiem sie , do tego pełna profeska i ceny niewygórowane, postram się wkleić link na facebooku do tego studia: www.facebook.com/StudioUrodyKesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palarka
Polecam gorąco zabiegi na lipoloyar II (usuwanie tłuszczu bez skalpela a efekty widać po jednym zabiegu!)- nowa maszyna na ul. Szewskiej w Piotrowicach-salon "Isabel ..." (nazwa dłuższa ale nie pamiętam) i teraz są wielkie promocje, panie są po kosmetologii i naprawdę wiedzą co robią, sprawdźcie, ja jestem szczuplejsza i baaaaaaaaaaaardzo zadowolona:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam fale radiowe w salonie beauty care w Katowicach na Francuskiej, super efekty, policzki są podniesione, zmarszczki delikatnie spłycone. Poleeecamm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Werner
Polecam gabinet Harmonia Piekna w Katowicach na Bocheńskiego, świetny gabinet, bardzo fajna atmosfera, ceny dużo niższe niż gdzie indziej, dla mnie same plusy, z czystym sercem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellini
Polecam piękny gabinet centrum urody Makadamia w katowicach a dokładnie niedaleko osiedla bażantów w dzielnicy kostuchna super obsługa, bardzo profesjonalna pani kosmetolożka, mają fajną ofertę dla dwojga w jacuzi i saunie( sama też skorzystałam z mężem) -świece, szampan, owoce i fondue -było baardzo miło i romantycznie.wiem że organizują również wieczory panieńskie czy babskie wieczory w jacuzi z maseczką na twarzy. naprawdę polecam wszystkim z czystym sumieniem. mają jedną wadę- nie można ich znaleźć od razu w necie dlatego podeje ich adres www.makadamiaspa.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio trafiłam do salonu ANETTE, przeniosły się dziewczyny na ul.Poniatowskiego 30. Super, wszystko super!!! Osługa, fachowości, wystrój... A no i mały butik z dodatkami mają. Dziękuję dziewczyny za wszystko, pozdrawiam. Aaa, jakby ktoś chciał tel - 32 2036303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opisałem co robiłam, więc się poprawia :) p.Aneta zrobiła mi najpiękniejsze pod gwiazdami pazurki, jeszcze nigdy takich nie miałam... Potem zdecydowałam się zostać na depilacji pastą cukrową - rewelacja. No i maja dostępne kosmetyki firmy REVITALASH - już zaczynam zapuszczać rzęski... Cieszę się że tam trafiłam, zawsze świetna kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliszka89
Jeśli chodzi o stylizację paznokci to polecam p. Agatę z salonu Kameleon na 1 Maja 33. Ma bardzo duży wybór ozdób, żele termoaktywne, pazurki są prześliczne !! No i mają przystępne ceny. Salon ma także fajne ceny jeśli chodzi o fryzjerstwo i rewelacyjne zabiegi na twarz - korzystałam z peelingu chemicznego z kwasem glikolowym i buzia naprawdę się poprawiła a nie przepłaciłam! Zabiegi na twarz wykonuje głównie właścicielka kosmetolog - zna się na rzeczy, można się poradzić odnośnie pielęgnacji. I zawsze mają mnóstwo promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillabeauty
Zapraszamy do miejsca, w którym harmonia, spokój i wyciszenie towarzyszą każdej minucie pobytu u nas. Profesjonalna obsługa , przy wykorzystaniu kosmetyków i sprzętu wyłącznie renomowanych firm, zagwarantuje Państwu poczucie satysfakcji . W salonie oferujemy pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych włosów, twarzy, dłoni, stóp i ciała dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wystrój wnętrza oraz dźwięki relaksacyjnej muzyki dadzą uczucie spełnienia. Każda kolejna Państwa wizyta będzie największym uznaniem dla jakości usług jakie oferujemy. www.vanillabeauty.pl Zapraszam także do naszego fan pagea na FaceBooku :) http://www.facebook.com/vanillabeauty.katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanillaBeauty
Zapraszamy do miejsca, w którym harmonia, spokój i wyciszenie towarzyszą każdej minucie pobytu u nas. Profesjonalna obsługa , przy wykorzystaniu kosmetyków i sprzętu wyłącznie renomowanych firm, zagwarantuje Państwu poczucie satysfakcji . W salonie oferujemy pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych włosów, twarzy, dłoni, stóp i ciała dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wystrój wnętrza oraz dźwięki relaksacyjnej muzyki dadzą uczucie spełnienia. Każda kolejna Państwa wizyta będzie największym uznaniem dla jakości usług jakie oferujemy. www.vanillabeauty.pl Zapraszam także do naszego fan pagea na FaceBooku :) http://www.facebook.com/vanillabeauty.katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynek
Polecam ten salon. Nie da sie ukryć , że po zmianie właściciela zmieniło się wszystko. Jakość usług jest na najwyższym poziomie. Nowi pracownicy , nowe trendy i ta atmosfera....wszędzie wanilia. Polecam. Aha paznokcie trzymają już trzeci tydzień a przy mojej pracy na komputerze to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychha
Ja w Katowicach polecam Akademię Piękna Aldony Wojciechowskiej Fajna, przyjazna atmosfera, sympatyczni ludzie. Można się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy :) Koleżanka namówiła mnie kiedyś na mezoterapię (płaciłam ostatnio jakieś 130zł za zabieg na twarz) i rzeczywiście efekty są, więc co jakiś czas się wybieram :) Polecam też makijaż - skusiłam się kiedyś na dzienny, bo jechałam na fajny event i stwierdziłam, a co zaszaleję i oddam się w ręce, kogoś kto się na kosmetyce zna ;p Rozczarowania nie było. Makijaż wyszedł naturalnie, pięknie, idealny na słoneczny dzień, do tego trwały :) Same plusy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×