Odpowiedz na ten temat

Farby do włosów SHOT

• bajowa 2012.03.06 [22:54]
    cześć dziewczyny i chłopaki oczko.gif

Kupiłam farbę do włosów tej firmy. W necie nic o nich nie moge znależć. Facet w sklepie bardzo mi ją polecał a ja się pokusiłam i teraz chyba zacznę żałować. Spotkałyście się kiedyś dziewczyny z tą firmą? Interesuje mnie opinia na ich temat.
    Pozdrawiam
  • MILA521 2012.03.21 [14:48]
    Miałam farbę SHOT i jest rewelacyjna. Duży wybór kolorów. Nie wypłukuje się, a połysk na włosach, jakbym codziennie używała nabłyszczacza. Dziewczyny wypróbujcie, bo WARTO. Fajnie, że taki produkt jest dostępny poza salonami fryzjerskimi, gdzie cena byłaby kosmiczna. POLECAM!!!!!

• bajowa 2012.03.22 [11:23]
    Zrobiłam, efekt na moich włosach nie bardzo zadowalający gdyż mam ciemne włoski i nie wyszedł zamierzony kolor. Farba strasznie smierdzi amoniakiem, nie wypłukuje się. Włosy po zmyciu farby były suche, ale to farba i czego tu wymagać. Musiałam nałożyć dużo odżywki nawilżającej, którą stosuję po każdym myciu włosów. Farba bardzo wydajna, na moje długie włosy opakowanie starcza na dwa użcyia. To chyba tyle. usmiech.gif
  • Sygryda 2013.01.28 [17:55]
    Dla mnie ta farba to trauma. Dziś miałam z nią pierwszą, jakże bolesną styczność. Kolor 10 - platino blondo nałożony na wypieszczony, chłodny, popielaty blond z poziomu 10 dał efekt: ciemnorude odrosty, rudo-brąz na długości plus różowe końce. Do tego kondycja włosów tragiczna - suche, szorstkie, popalone pomimo użycia sprawdzonej maski regenerującej. Dodam że proporcje farby i ulteniacza a także procent samej wody zostały dobrane przez fryzjerkę. Nigdy więcej, odradzam!
  • gość 2016.04.25 [08:59]
    Witajcie dziewczyny ja jestem po szkoleniu z firmy shot farby są rewelacyjne po prostu świetne są tez produkty z tej samej firmy bez amoniakowe. Jakbym miala swuj salon to napweno pracowałabym na tej firmie.
  • gość 2017.05.11 [17:34]
    SWÓJ BO SWOJE
  • gość 2017.05.12 [10:41]
  • gość 2017.09.12 [20:32]
    I jakich farbach SHOT tu piszecie?? W 2012 roku farb włoskich marki Shot nie było na rynku polskim.... ta marka jest w Polsce dopiero od 2016r. i jeżeli chodzi o ich farbę DNA jest rewelacyjna. Super pokrywa siwe włosy, nawet bez mieszania z naturami smiech.gif Kolor trzymał się do odrostu i ładne, błyszczące włosy były po koloryzacji. Polecam!
    p.s. szczególnie serie specjalnych blondów 9322 to najlepszy odcień. Po prostu mistrzowski kolor!
  • gość 2017.10.10 [20:21]
    Ja jeszcze nie farbowałam nigdy ale chce coś zmienić właśnie i ostatnio jak rozmawiałam z kolezanką to polecała mi farby z garniera - http://garnier.pl/koloryzacja/piekno/potrzeba /koloryzacja-trwa%C5%82a Mówi że jeśli chodzi o trwałośc to nie ma sobie równych a też nie niszczy włosków

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...