Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fryzjer

Polecane posty

Gość gość

Hej. Wiem, że to pytanie jest trochę dziwne (przynajmniej dla mnie), ale czy trzeba mieć zgodę idąc do fryzjera. Mam 14 lat i chciałam obciąć włosy tak z 12 cm. Problem jest w tym, że mama nie chcę zapisać mnie do fryzjera. Nawet gdyby mnie zapisała to moja mama wraz z fryzjerką mówiłaby nie obcinaj tak krótko włosów, dopiero jak będziesz starsza, teraz jesteś młoda i mjej długie. Tak samo mówiła z grzywką, ale o dziwo wyglądam w niej ślicznie, nawet jej zdaniem. Według mnie w krótszych będzie mi ładniej, bo jeszcze z miesiąc temu miałam długie i wyglądałam okropnie i dodatkowo strasznie mi przeszkadzały. Długie włosy są ładne, ale nie dla mnie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie musisz. Być może twoja fryzjerka to znajoma mamy. Ale możesz zapisać się gdzieś indziej. Do mnie już 13-letnie dziewczyny zapisują się najczęściej same. Przy czym ostre cięcia i farbowania to norma. Lecą: irokezy, wzorki na wygolonych bokach, pasemka, ombre itd. Kilka z tych dziewczyn przegrało jakiś głupi zakład i musiałam je ogolić na zero, lol. A jednej to chyba się nawet spodobało, bo przychodzi na strzyżenie co 2 tygodnie. Najpierw strzygę ją maszynką na 1 mm, a potem nakładam piankę na głowę i golę nożykiem do golenia lub brzytwą. Najzabawniej jest , kiedy obok niej siedzi klientka, która ma upinane włosy w koka i obie patrzą na siebie, jakby chciały sobie wygarnąć "a ty to co?". Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×