Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_01

FRYZJER W KRAKOWIE....==> Farbowanie, pigmentacja

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Mam problem może któraś będzie umiała mi pomóc. Mam na głowie od kilku lat balejaż robiony rozjaśniaczem którego bardzo chce się pozbyć i mieć jednolity kolor... robiłam u jednego fryzjera koloryzacje która kompletnie nie wyszła i skończyła się płaczem i powrotem do starego wyglądu... może któraś z was miała podobny problem słyszałam o czymś takim jak pigmentacja włosów i szukam dobrego fryzjera w Krakowie który zna się na rzeczy... Bardzo proszę was o pomoc!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna691
poszukaj sobie na http://www.kosmetyczka24.com tam masz pełny spisz wszystkich komsetyczek, również z Twojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość back_in_time
jestem ciekawa, czy znalazłaś kogoś dobrego?? A jeśli nadal poszukujesz to proponuję się przejść do salonu przy Akademii Stylizacji M.P. Babicz. Fantastyczne miejsce na pewno poradzą coś, żebyś miała piękny kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza0907
Ja mam bardzo dobrego fryzjera przy ul Szlak. Salon nazywa się Black Pearl i jestem pewna że tam poradza sobie z Twoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wybrać się do dobrego i sprawdzonego salonu, według mnie bardzo dobry jest Black Pearl, jestem pewna, ze fryzjerki poradzą sobie z Twoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria02
Najlepszą fryzjerką jak dla mnie w Krakowie oczywiście jest Pani Martyna Karkocha z salonu VICI HAIR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openfm
Dobrym salonem jest www.vicihair.pl. Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłam i koloryzacja zawsze wychodziła po mojej myśli. Na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaLib
Wybierz sie do Black Pearl, ja dojezdzam do nich specjalnie z Libertowa, sa naprawde bardzo dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaww
Ostatnio na temat pigmentacji rozmawiałam z panią Anią w salonie Vici Hair, więc pewnie dałaby radę coś takiego zrobić. Ja u niej robię tylko tradycyjną koloryzację, ale to jest specjalistka która dobrze zna się na wszystkich zastosowaniach farb, utleniaczy i wszystkich tego typu kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidans
U Kaczmarzyka jest bardzo ok - robiłam fryzurę ślubną w kwietniu, wyglądałam znakomicie, fryzura mi utrzymała kilka dni, nawet na zdjęciach było super. Tak więc da się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może najpierw zrób sobie dekoloryzację włosów? Ja robiłam sobie ten zabieg w Pure Diamond i wreszcie udało mi się odzyskać mój dawny kolor włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi to być w konkretnym rejonie? Jeżeli to obojętne to ja byłam w Verite na Ruczaju i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira7777
Sprawdź Vici Clinic. Chodze tam od jakiegoś czasu do Pani Ani. Zawsze byłam zadowolona z rezultatów. Fryzjerka potrafi odpowiednio doradzić, a jak trzeba - wybić z głowy ekstremalne i szalone pomysły :D U innych fryzjerów w tym salonie nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z polecenia koleżanki trafiłam do Pure Diamond i farbuję sobie tam włosy już od 3 lat. Zawsze jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tam warto chodzić, choć nie mówię, może w innych salonach też jest ok ale ja się na dwóch przejechałam, z czego jednego już nie ma - chyba inne dziewczyny podzielały moje zdanie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu wcześniej polecał Panią Anię z Vici. Faktycznie - babka czyni cuda na głowie :) Naprawiła moje włosy wykonując na nich piękny flamboyage. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się do Pure Diamond - panie fryzjerki, które tam pracują nie raz uratowały mnie z opresji i zawsze wychodziłam w 100% zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaqq
Jak dla mnie - tylko Pani Ania z salonu Vici. Zawsze bałam się fryzjerów bo więcej psuli niż robili dobrego. Inaczej jest w przypadku Pani Ani. Robi na mojej głowie dokładnie to, co ja sobie wymyślę. Ostatnio robiłam u niej ombre i jest rewelacja. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od dluzszego czasu farbuje wlosy w black pearl przy ul szlak (krakow) i moge polecic ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikKa34
Ja mogę Ci polecić w Krakowie bardzo profesjonalny salon - Hair Design , tutaj możesz poczytać o nich więcej http://hairdesign.pl/ . Fryzjerzy naprawdę dobrze potrafią się zaopiekować klientem, poza tym nie ma opcji, żeby nie odratowali Twoich włosów, bo mają ogromne doświadczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwinask
Jeśli koloryzacja, a szczególnie blond, to możesz spróbować u Szymona Kaczmarzyka, ale nie mam pojęcia jakie ma teraz kolejki, bo w tym roku jeszcze u niego nie była. Salon jest na Urzędniczej, numer telefonu znajdziesz w google. Ogólnie wiem, że ma całą ścianę dyplomów, ale dla mnie znaczenie ma tylko to, że efekt tej jego pracy rzeczywiście za każdym razem wygląda super - prawdziwy blond, jakiego np. sama nigdy nie uzyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula22
Polecam fryzjerkę Ewelinę Szułakiewicz z Vici Clinic. Świetnie farbuje włosy, wykonała na mojej głowie wymarzone sombre dokładnie tak, jak sobie to wymyśliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna, że www.mobilnestudio16.pl na pewno Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dziewczyny w Black Pearl, znam ten salon bardzo dobrze, bo chodze tam od lat, jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa88
Widzę, że dziewczyny polecały już Vici Clinic :) Ja dorzucam moje cztery grosze bo jestem stałą klientką pani Eweliny "Rudej", która pracuje w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim z ombre, które potrafi stworzyć na mojej głowie :) Tak więc w kwestii farbowania (i nie tylko) bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderkaa
Jak jestem w Krakowie to chodzę tylko do JLD na Komorowskiego - polecam, bo to co potrafią robić z włosami to się w głowie nie mieści :) miałam bardzo zniszczone rozjaśnianiem i częsym farbowaniem - powoli i małymi kroczkami "naprawili" mi włosy, przy zachowaniu dobrego wyglądu... mają świetne zabiegi. Ceny są odstraszające może, ale jak się ma kartę klienta to jest ok. Linkuję adresy wszystkich krakowskich - domyślam się, że wszędzie trzymają poziom http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farbowalam ostatnio wlosy w black pearl, bardzo fajny salon, przemila obsluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że trudno w Krakowie o dobrą fryzjerkę specjalizującą się w koloryzacji. Mnie udało znaleźć się taką z polecenia koleżanki w Pure Diamond. Wreszcie udało się zrobić naturalne sombre, a nie mocne, niemodne pasemka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×