Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fryzjer zniszczył mi włosy

Polecane posty

Gość gość

Witam Od niedawna zaczęłam malować swoje włosy , a właściwie od góry były malowane a końca rozjaśnianie - ombre. Około tydzień temu byłam na malowaniu , fryzjerka zrobiła mi tak zwane sombre . Nie mogę powiedziec ze wyglada brzydko , jest wykonane ładnie , jednakże , włosy mam rude ! Jestem załamana :( na początku nie było widać tak bardzo tej rudości , teraz jest strasznie ... mój naturalny kolor to taki mysi blond , chce aby moje włosy były takie jak wcześniej :/ chce iść do innego fryzjera aby pomalował mi całość na delikatny brąz ale boje sie ze to zniszczy moje włosy ... myślałam tez aby bardziej rozjaśnić włosy i wrócić powoli do swojego koloru ... ale jeśli znowu będzie rudy ? Co mam zrobić , nie chce mieć takich włosów , za chwile mam studniówkę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosów się nie maluje tylko farbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fryzjerką. Już piszę w skrócie, co bym poradziła: Sombre, świetny pomysł. Sama się wachasz czy brąz, czy wciąż sombre, a może powrót do natury. Ja bym została przy sombre, z tego względu, że teraz z łatwością można pojaśnić odpowiednią techniką te podrudziałe długości i końce. Nie rozumiem tylko dlaczego fryzjerka nie pojaśniła po raz drugi długości i nie stonowała na odpowiedni odcień. Miałas chociaz regenerację profesjonalną po tak ciężkim zabiegu koloryzacji? Gdyby to wszystko fryzjerka zrobiła w 1 dniu miałabyś kolor zrobiony i byłabyś zadowolona. Teraz masz włosy rozjaśnione, wymagające dobrych masek, odżywek. Cokolwiek zdecydujesz długości i końce będą wytrawione, nawet jeśli zafarbujesz je na brąz kolor będzie się wypłukiwał. ja bym została przy sombre, ale poszukaj dobrego fryzjera. Zawsze możesz też wrócić do tego salonu na reklamacje. Powinni to zrobić za darmo, tylko zastanów się czy to ryzyko będzie się opłacało. A co do postu powyżej: włosy też można "malować". Dobry fryzjer też maluje włosy :) haha Ci dobrzy czują się jak artyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety tak często bywa jak się trafi na nieodpowiedni salon... Ja robiłam sombre w inharmony w warszawie i byłam bardzo zadowolona, wręcz mi się włosy odbiły od nasady, zdrowiej i świeżej wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbublas283
nie jest latwo o dobrego fryzjera... ciesze sie, ze trafilam na hair atelier&spa piotra sierpinskiego, bo dzieki temu mam ladne wlosy po keratynowym prostowaniu. planuje wykonac tam tez zabieg przedluzania, nie moge sie doczekac efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiska75
od fryzjera możesz domagać się odszkodowania. Gorzej jak kiedyś ja sama sobie przez własną głupotę zniszczyłam włosy rozjaśniaczem. Pół roku się męczyłam aż trafiłam na to mleczko organicznewlosy.pl/25-mleczko-plex-o-way-odnowa-i-regeneracja- ;) Jak chcesz to możesz spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×