Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrocławianka85

Gabinet Coco Time we Wrocławiu opinie

Polecane posty

Gość wrocławianka85

Czy są tu moze na forum panie z Wrocławia lub okolic, które zdecydowaly sie na jakies zabiegi w Coco-time? Np. z medycyny estetycznej? Szukam opinii- proszę bez spamu- nie szukam alternatywnych gabinetów we Wroclawiu tylko chcialabym poznac wrażenia klientek tego konkretnego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robilam tam zadnych zabiegów na twarz, ale chodze regularnie na manicure i pedicure :) salon jest porzadny :) czysty, sterylny i widac, ze panie pracuja na bardzo nowoczesnym sprzecie i kosmetykach z wyzszej polki :) masz jakis konkretny zabieg na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam o litfingu nićmi PDO. chcialam troche odmlodzic twarz, glownie mam problem z opadajacymi kacikami ust i mam z tego powodu spory kompleks :/ ale tez nie mam zbyt duzo funduszy na taki zabieg. stad pytanie o Coco-time, bo maja ceny calkiem calkiem :D zabieg, o ktorym mysle jest tutaj: http://www.coco-time.pl/lifting-z-zastosowaniem-nici-pdo chyba ze polecicie cos lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz tez sprobowac mezoterapii iglowej- ja za cala twarz placilam 800 zł w Coco-Time. Duzo zalezy od skory- moze po prostu wybierz sie na konsultację do gabinetu i tam coś ci doradzą. Zanim poszlam na zabieg w coco to tez poszlam, zeby wybadac teren. nie chcialam brac zabiegu w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Ja wykonywałam ostatnio zabieg usuwania owłosienia laserem i jestem zadowolona. Bardzo fajnie wszystko wytłumaczone, zabieg wykonany perfekcyjnie, a do tego dobra cena. Sprzęt mają bardzo dobry i efekt depilacji jest bardzo dobry. jednym słowem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do nich regularnie na różne zabiegi :) bardzo lubię atmosferę jaka u nich panuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska89
a jak u nich z makijażem permanentnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ok :) jak każdy zabieg właścicie. Mają po prostu świetnych specjalistów po wielu szkoleniach itp. Tak zrobią, że podkreśli to twoją urodę, a nie zrobi z ciebie klauna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię u nich brwi - super robią :) ładnie podkreślona linia brwi, wygląda to naturalnie, ale są na tyle widoczne że nie muszę ich już malować codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parisss123
ja chodzę do nich na zabieg Sculptor - thermalift pod oczy. Super efekty i konkurencyjne ceny. No i nie muszę chyba wspominać o sympatycznej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalina123
ja chodze do Coco Time od... nawet nie pamiętam kiedy :) odwiedzam ich regularnie bo nie dość że jest to mega profesjonalny salon urody to po prostu panuje tam tez fajna atmosfera :) dla mnie to jest bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi89
Ja tam często bywam na manicure do tego w najbliższym czasie do Coco-time wybieram się na zabieg depilacji laserowej. Z tego co tam bywam to wiele osób tam przychodzi z problemem a wychodzi bez niego. Fajne miejsce, bardzo klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
A czy taka depilacja lusi boli? Słyszałam różne opinie? Są jakieś przeciwskazania? Jak myślisz ile razy seans, aby u Ciebie pozbyć się owłosienia. Też zastanawiam się nad zabiegiem na lato było by , do tego to jest na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi89
Czuć jest lekkie impulsy, ale jak się delikatnie naciągnie skórę to nie będzie z tym problemu. Przeciwskazania na pewno ciąża, na stronie coco-time masz wszystkie napisane dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaaaa
Byłam kilka razy, czysto, efekty zebiegów ok, ceny wysokie. Promocje robią co miesiąc przy czym promocje na styczeń wrzucają na stronę w lutym, na kwiecień z początkiem maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
A może nie zerkasz często na ich stronę, ponieważ ja nie zauważyłam, aby tak było. Zresztą ja często tam bywam i pytam po prostu czy jakaś jest promocja, akurat pazurki tam robię regularnie, a więc jestem na bieżąco. Cena może czasem spora, ale za to sprzęt dobry i sprawdzony i zabiegi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
To ja na taką depilację może po sezonie tym upalnym się zdecyduje, ponieważ teraz to może pachy, a bikini czy nogi by się nie dało, bo nie można się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula788
Ja bardzo często wykonuje różne zabiegi w Coco-time. Sprawdzają się pod wieloma względami. Czasem warto szukać ciekawych rozwiązań dla swojej urody, które są łatwe i praktyczne tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Ekstra zabiegi na wysokim poziomie są w Coco-time. Z tego co wiem to może termin mają spory, bo dużo chętnych, ale tak to nie ma problemu bo wszystko na nowoczesnych urządzeniach i z fachową obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania83
Na niektóre trzeba poczekać, na niektóre nie. Zresztą przy tak wysokiej jakości usługi częstych promocjach nie ma się co dziwić, że są klientki chętne na zabiegi. Ja często z karboksyterapii tam korzystam. Na różne partie ciała. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakości zabiegu bylam zadowolona ale oszukują na pakietach,to mnie zrazilo zeby gdziekolwiek kupowac zabiegi pakiecie,, i nie jest to tylko moja opinia,kolezanka ktora polecila i coco time miala podobna historię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×