Odpowiedz na ten temat

Gdzie najlepiej na kurs kosmetyczny

• gość 2017.10.24 [07:54]
    Beauty lux - jak najbardziej. Szkolenia zawodowe są zdecydowanie najlepszym sposobem na dojście do zawodu. Pracuję jako kosmetyczka od wielu lat, wiem jak to wygląda, wiem ile to wymaga zaangażowania, ale dzięki temu po prostu spokojnie sobie radzę z zawodem.
  • myszkaaa10 2017.11.03 [14:03]
    Hej,
    ja mogę polecić kurs Kosmetyczny w GoWorku. Bardzo fajna prowadząca, przekazała dużo wiedzy. Dobra organizacja. Nie mam zastrzeżeń i mogę polecić wszystkim zainteresowanym Paniom
  • gość 2017.11.07 [19:25]
    Dziewczyny a polecacie kogoś w Bielsku Białej?
  • gość 2017.11.22 [16:38]
    Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje?
    Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie.
    Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury!
    Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp.
    Rekrutacja trwa cały rok !
    Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
    Zapraszamy!
  • NOVA CE WROCŁAW 2017.11.23 [14:05]
    Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
  • gość 2017.11.23 [15:01]
    Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!!
    TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych!
    Rekrutacja trwa cały rok !
    Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.p l lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
    Czekamy na Ciebie!
  • gość 2017.11.23 [15:03]
    Cześć Tarnów
    To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!!
    Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia!
    U nas jeszcze rekrutacja trwa. W innych szkołach już nie . Także Nie zwlekaj tylko przyjdź do nas do NOVA Centrum Edukacyjne , a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    Czekamy na CB !!!!
    Serdecznie Zapraszamy
  • NOVA CE GLIWICE 2017.11.30 [12:41]
    Nabór zimowy W18 rozpoczęty! Zapisz się do naszej szkoły, wybieraj kierunki, zdobądź wymarzony zawód już w rok! W swojej ofercie mamy gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla dorosłych w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym do wyboru. Zajęcia w centrum, własne pracownie zawodowe, wykwalifikowana kadra, wydajemy legitymację na zniżki, zaświadczenia o nauce. Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl, www.nova.edu.pl Polub nas na FB.
  • cosinuss 2017.12.04 [14:51]
    Masz Kartę? Masz ZNIŻKĘ!
    Jeśli jesteś słuchaczem dowolnej szkoły Sieci "COSINUS" masz możliwość uzyskać zniżkę w kilkudziesięciu sklepach i punktach usługowych.
    W tym celu musisz okazać ważną legitymację, indeks słuchacza, ważną kartę rabatową słuchacza lub pracownika Sieci Szkół "COSINUS".
    Śledź listę naszych partnerów na: cosinus.pl/promocje/, ponieważ cały czas dołączają do nas NOWE firmy!
    Jeszcze teraz możesz zapisać się na Naszej szkoły na stronie rejestracja.cosinus.pl i odebrać kartę zniżkową.
    Posiadamy:
    - zaoczne liceum dla dorosłych,
    - bogatą oferta rocznych lub dwuletnich kierunków policealnych,
    - kierunki medyczne,
    - kursy zawodowe,
    - kursy maturalne.
    Tylko u Nas otrzymasz GWARANCJE BEZPŁATNOŚCI NA WSZYSTKICH KIERUNKACH !
    Sprawdź na cosinus.pl
    Zapraszamy!
  • gość 2018.01.11 [11:42]
    Osoby zajmujące się już makijażem i prowadzące od pewnego czasu swój salon powinny się z tym zapoznać: http://www.kurs-makijazu.pl/postanowienie-now oroczne-dla-kosmetyczek/ oczko.gif
  • gość 2018.01.15 [13:46]
    Bardzo dobre kursy kosmetyczne są przeprowadzane w centrum edukacji www.mmpasja.edu.pl Sama przeszłam tam kurs wizażu i kurs stylizacji paznokci. Kursy dają bardzo dużo, więc polecam wam się do nich zgłosić.
  • gość 2018.01.18 [19:33]
    Wysokiej jakości kursy z zakresu kosmetyki oferuje wrocławski salon Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/szkolenia.html Szkolenia są przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół, używają tam bardzo dobrych kosmetyków, pracują na nowoczesnych urządzeniach, ogółem pełen profesjonalizm. Ja bardzo dobrze oceniam ich kursy, mam za sobą dwa -Szkolenie Przedłużania i Zagęszczania Rzęs Metodą Rzęsa do Rzęsy 1:1 oraz Metodami Objętościowymi 2:1, 3:1 oraz Mezoterapia Mikroigłowa.
  • edi_bora 2018.02.24 [18:59]
    Moim zdaniem lepsze od kursów kosmetyczną są po prostu szkoły policealne i kierunek technik usług kosmetycznych. Tym bardziej że tak jak np w cosinusie nic się nie płaci a zakres zdobywanej wiedzy jest nieporównywalnie większy niż na kursie.
  • gość 2018.03.02 [10:28]
    Mam pytanie o Beauty lux, ale o podologię i o prowadzące. Czy prowadzące się wybiera? Ogólnie ma znaczenie, u jakiej będziemy? Widziałam polecenia różnych pań od nich. Zależy mi na przygotowaniu do zawodu, nie na stracie czasu. Proponujecie szkolenie z jakąś konkretną osobą?
  • JuliaJula 2018.03.02 [11:17]
    Ja znalazłam artykuł z linkiem do kursu: http://studio-symo.pl/zapisy-i-przebieg-kursu -kosmetycznego/ i się zapisuję, mam nadzieję, że uda mi się spełnić marzenie usmiech.gif
  • gość 2018.03.07 [18:41]
    Ja robiłam kosmetykę w Cosinusie, a potem dodatkowo kurs u nich.
  • gość 2018.03.07 [18:52]
    Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !!
    Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało.
    Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! usmiech.gif
    Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie!
    Gorąco polecam i zapraszam.
    Wejdź już teraz na strone i zapisz się!WWW.IGORTRENERONLINE.PL
  • gość 2018.03.15 [16:11]
    ja robiłam w żaczku, jestem bardzo zadowolona. pracuje w salonie teraz i się spełniam, jezdze na szkolenia. żak to dobra szkoła usmiech.gif
  • gość 2018.03.19 [10:24]
    Oczywiście, że Beauty lux. Tam macie zawodowy kurs kosmetyczny, który prowadzony jest w małych grupach. A warto rozmawiać właśnie z nimi z wielu powodów. Przede wszystkim - to nie będzie absolutnie stracony czas. 160h mocno intensywnej nauki, podczas której przerobicie cały zakres wiedzy, jaka powinna was interesować. Ogólnie kwestie związane z kosmetyką są trudne - musicie się nastawiać na perfekcję, na koniec musicie zdać egzamin. A ogromne znaczenie ma tutaj wspomniana wcześniej niewielka liczebność grup.
  • gość 2018.03.21 [18:19]
    Polecam szczególnie kursy uwww.beautyexpert.edu.pl. Robiłam u nich zarówno świetnie prowadzony kurs wizażu, jak i fryzjerstwa, jednak widziałam w ich ofercie znacznie więcej, dobrych kursów. Musicie same zdecydować co wam jest najbardziej potrzebne. Na stronie macie więcej informacji w temacie. Pozdrawiam. usmiech.gif
  • Hania2018 2018.03.22 [14:05]
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń kosmetycznychwww.salon-zukowo.pl
    OFERUJEMY KURSY:
     Kosmetyczny 1999 zł
     Manualne oczyszczanie twarzy 400 zł
     Henna brwi i rzęs, regulacja łuku brwiowego 300 zł
     Eksfoliacja kwasami AHA - 350 zł
     Peeling Kawitacyjny 350 zł
     Mikrodermabrazji 350 zł
     Wizażu 400 zł
     Depilacja ciała 400 zł
     Tatuażu brokatowego 150 zł
     Trwałej na rzęsy 300 zł
     Permanentnego przedłużania rzęs metodą jeden do jednego 400 zł
     Stylizacji paznokci metodą żelową 600 zł
     Stylizacji paznokci metodą akrylową 600 zł
     Manicure Japoński 300 zł
     Manicure Hybrydowy 300 zł
     Manicure tradycyjny 250 zł
    Kontaktu salon.h-anka@wp.pl tel. 603-728-620
    Firma zapewnia wszelkie materiały i kosmetyki niezbędne do przeprowadzenia kursu.
    Osoby biorące udział w szkoleniu uczestniczą w wykładzie mającym na celu przygotowanie kursantów pod względem teoretycznym..
    W drugiej części spotkania osoby biorące udział w kursie uczą się czynności praktycznych.
    Na zakończenie szkolenia zostaną wręczone materiały teoretyczne.
    Ponadto szkolenie zostaje ukończone wręczeniem certyfikatów firmowych.
    ZAPRASZAMY
  • Hania2018 2018.03.22 [17:18]
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń kosmetycznychwww.salon-zukowo.pl
    OFERUJEMY KURSY:
     Kosmetyczny 1999 zł
     Manualne oczyszczanie twarzy 400 zł
     Henna brwi i rzęs, regulacja łuku brwiowego 300 zł
     Eksfoliacja kwasami AHA - 350 zł
     Peeling Kawitacyjny 350 zł
     Mikrodermabrazji 350 zł
     Wizażu 400 zł
     Depilacja ciała 400 zł
     Tatuażu brokatowego 150 zł
     Trwałej na rzęsy 300 zł
     Permanentnego przedłużania rzęs metodą jeden do jednego 400 zł
     Stylizacji paznokci metodą żelową 600 zł
     Stylizacji paznokci metodą akrylową 600 zł
     Manicure Japoński 300 zł
     Manicure Hybrydowy 300 zł
     Manicure tradycyjny 250 zł
    Kontaktu salon.h-anka@wp.pl tel. 603-728-620
    Firma zapewnia wszelkie materiały i kosmetyki niezbędne do przeprowadzenia kursu.
    Osoby biorące udział w szkoleniu uczestniczą w wykładzie mającym na celu przygotowanie kursantów pod względem teoretycznym..
    W drugiej części spotkania osoby biorące udział w kursie uczą się czynności praktycznych.
    Na zakończenie szkolenia zostaną wręczone materiały teoretyczne.
    Ponadto szkolenie zostaje ukończone wręczeniem certyfikatów firmowych.
    ZAPRASZAMY
  • cosinuss 2018.03.22 [23:45]
    Masz wątpliwości, którą szkołę wybrać?
    My odpowiadamy dlaczego COSINUS jest najlepszym wyborem!
    Gwarancja bezpłatności na piśmie.
    Nie podpisujesz żadnej umowy dotyczącej opłat za brak frekwencji.
    Masz możliwość rezygnacji z nauki w dowolnym momencie bez żadnych kar.
    Bezpłatne praktyki i bezpłatna pomoc w ich znalezieniu.
    Wystawiamy bezpłatne zaświadczenia oraz legitymacje.
    Wykwalifikowana kadra pedagogiczna.
    Bezpłatny pakiet Office dla słuchaczy.
    Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś!
    Zapraszamy na rejestracja.cosinus.pl
  • pieknaki 2018.03.25 [20:19]
    Maja Adamiak - byłam, polecam, a teraz robi fajny kurs 666 oczko.gifhttps://majaadamiak.pl/szkolenia/kurs-przyspi eszony-6x6x6/
  • Przedstawiciel Szkoły ŻAK 2018.03.28 [12:05]
    Dzień dobry,
    technik usług kosmetycznych to jeden z kierunków, który prowadzimy w szkole policealnej ŻAK. Pozwoli Ci on poznać, m.in.: tajniki sztuki makijażu, analizy kolorystycznej czy sekrety upiększania twarzy i ciała, a wiedza zdobyta podczas zajęć, praktycznych warsztatów i praktyk przyda Ci się w pracy, i w życiu osobistym. Ukończenie tego kierunku umożliwia podjęcie pracy w Polsce jak i w innych krajach UE. Rekrutacja na ten semestr trwa do końca marca, zapraszamy do zapisów!
  • gość 2018.03.29 [21:14]
    Uważam, że warto zrobić dobry kurs zawodowy. Ja podczas studiów zrobiłam kurs masażu wwww.kursal.pl. Mają w ofercie sporo innych zawodów. Warto zajrzeć. Nie stać w miejscu. To najważniejsze. Polecam ośrodek w Bydgoszczy.
  • witiak 2018.04.02 [17:43]
    MAJA MAJA MAJA Adamiak! Byłam na dwoch kursach u niej i ide na 3! https://majaadamiak.pl/szkolenia/kurs-przyspi eszony-6x6x6/ lepszych niz u niej nie mialam! mega pro
  • gość 2018.04.14 [12:45]
    Bydgoszcz- Centrum Edukacyjne NOVA! smiech.gif
  • gość 2018.04.16 [15:02]
    BEAUTY EXPERT w Zielonej Górze jest super opcją. Mają wiele różnych kursów, warto więc zerknąć na stronę i sprawdzić czy znajduje się tam również coś dla was. Adres strony towww.beautyexpert.edu.pl.
  • gość 2018.04.18 [10:36]
    Beauty Lux - też polecam.
    Jeśli chodzi o kosmetykę, to kilka dobrych zawodowych szkoleń da wam zdecydowanie więcej niż jakakolwiek nauka.
    Oczywiście - wymaga to zdrowego podejścia do tematu i zaangażowania. Realizujecie mocno zaawansowany program, ale warto, bo dzięki temu w krótkim czasie opanujecie wszystko, co związane z tym zawodem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...