Odpowiedz na ten temat

Gdzie najlepiej na kurs kosmetyczny

• gość 2017.10.24 [07:54]
    Beauty lux - jak najbardziej. Szkolenia zawodowe są zdecydowanie najlepszym sposobem na dojście do zawodu. Pracuję jako kosmetyczka od wielu lat, wiem jak to wygląda, wiem ile to wymaga zaangażowania, ale dzięki temu po prostu spokojnie sobie radzę z zawodem.
  • myszkaaa10 2017.11.03 [14:03]
    Hej,
    ja mogę polecić kurs Kosmetyczny w GoWorku. Bardzo fajna prowadząca, przekazała dużo wiedzy. Dobra organizacja. Nie mam zastrzeżeń i mogę polecić wszystkim zainteresowanym Paniom
  • gość 2017.11.07 [19:25]
    Dziewczyny a polecacie kogoś w Bielsku Białej?
  • gość 2017.11.22 [16:38]
    Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje?
    Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie.
    Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury!
    Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp.
    Rekrutacja trwa cały rok !
    Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
    Zapraszamy!
  • NOVA CE WROCŁAW 2017.11.23 [14:05]
    Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
  • gość 2017.11.23 [15:01]
    Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!!
    TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych!
    Rekrutacja trwa cały rok !
    Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.p l lub zapisz się ON-LINE:www.nova.edu.pl
    Czekamy na Ciebie!
  • gość 2017.11.23 [15:03]
    Cześć Tarnów
    To już ostatni czas gdzie jeszcze możesz zapisać się do Nas do Szkoły. !!!
    Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia!
    U nas jeszcze rekrutacja trwa. W innych szkołach już nie . Także Nie zwlekaj tylko przyjdź do nas do NOVA Centrum Edukacyjne , a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    Czekamy na CB !!!!
    Serdecznie Zapraszamy
  • NOVA CE GLIWICE 2017.11.30 [12:41]
    Nabór zimowy W18 rozpoczęty! Zapisz się do naszej szkoły, wybieraj kierunki, zdobądź wymarzony zawód już w rok! W swojej ofercie mamy gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla dorosłych w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym do wyboru. Zajęcia w centrum, własne pracownie zawodowe, wykwalifikowana kadra, wydajemy legitymację na zniżki, zaświadczenia o nauce. Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl, www.nova.edu.pl Polub nas na FB.
  • cosinuss 2017.12.04 [14:51]
    Masz Kartę? Masz ZNIŻKĘ!
    Jeśli jesteś słuchaczem dowolnej szkoły Sieci "COSINUS" masz możliwość uzyskać zniżkę w kilkudziesięciu sklepach i punktach usługowych.
    W tym celu musisz okazać ważną legitymację, indeks słuchacza, ważną kartę rabatową słuchacza lub pracownika Sieci Szkół "COSINUS".
    Śledź listę naszych partnerów na: cosinus.pl/promocje/, ponieważ cały czas dołączają do nas NOWE firmy!
    Jeszcze teraz możesz zapisać się na Naszej szkoły na stronie rejestracja.cosinus.pl i odebrać kartę zniżkową.
    Posiadamy:
    - zaoczne liceum dla dorosłych,
    - bogatą oferta rocznych lub dwuletnich kierunków policealnych,
    - kierunki medyczne,
    - kursy zawodowe,
    - kursy maturalne.
    Tylko u Nas otrzymasz GWARANCJE BEZPŁATNOŚCI NA WSZYSTKICH KIERUNKACH !
    Sprawdź na cosinus.pl
    Zapraszamy!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...