Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różyczka_89

Gdzie w Lublinie można zrobić kurs stylizacji paznokci?

Polecane posty

Pytanie takie, jak w temacie. Bardzo prosilabym o pomoc, poniewaz strasznie zalezy mi na takim kursie. Obecnie jestem w sztudium policealnym kursor, ale to jedna wielka chała i nie uczą tam nawet robienia tipsow, ani nic z tych rzeczy. Cala ta pracownia kosmetyczna, to jednak wielka prowizorka, jak ktos ma jakies informacje o kursach, moze sam byl i poleca, to bardzo prosze o pomoc. W ionternecie sporo tego jest, a rozni sie tez cenowo i nie wiem, co wybrac, co bedzie najlepsze, zeby nie wyrzucic pieniedzy w bloto i znowu się nie zawieżć. Kiedys nawet wiem, ze byly organizowane za darmo takie rozne kursy w Lublinie, czy jeszcze są? Będę wdzieczna za kazda odpowiedz, moze znacie jakies strony internetowe, gdzie bedzie wiecej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta888
Nie sugeruj się miejscem, w Lublinie nie ma dobrych szkół. Jeżeli Ci zależy na najniższej cenie, to znajdziesz coś adekwatnego do ceny :), czyli i tak wylądujesz na "normalnym" cenowo doszkoleniu. Ja robiłam kurs w ASP i gorąco wszystkim polecam. Do Krakowa jest kawałek drogi, ale na miejscu mają to fajnie zorganizowane pod przyjezdnych z noclegami, a miejsce ma swoją renomę. Już nie wspominając o tym, że sam kurs paznokci w ASP jest FANTASTYCZNY, kosmetyków full, instruktorzy pierwsza klasa, no i wynosisz kawał dobrej wiedzy. Na tej stronie jest opis kursu: www.asp.edu.pl (robiłam paznokcie, kosmetykę, wizaż - polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANICURE CLUB
Witamy Serdecznie!! My szkolimy na dzień dzisiejszy metoda akrylowa na 2óch poziomach oraz manicure,pedicure pod egidą cenionej już w Polsce marki Charisma nail Innovations!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANICURE CLUB
Oto mail do kontaktu manicureclub@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio trafiłam tutaj http://www.kursy.com.pl/ na informacje o kursach stylizacji paznokci, zaciekawiła mnie ta oferta, bo teraz mają jeszcze promocję listopadową. Czy któraś z was może była w tym miejscu na kursie i podzieli się ze mną wrażeniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszykująca
Ostatnio również jestem poszukująca takiego kursu i znalazłam taką stronkę http://magdakozlowska.blog.onet.pl/ - u nas to chyba niewiele się dzieje w tej dziedzinie. Może któraś z was była u tej dziewczyny to wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w 2017 cos sie zmieniło pod względem paznokci i mozna gdzies zrobic zawodowy kurs stylizacji paznokci ? bo szukam ale zeby wystawiali świadectwo MEN to jeszcze zadnego nie znalazlam ktory bylby sensowny takze help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×