Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie we Wrocławiu na zabieg odmładzający?

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym udac sie na zabieg odmładzajacy skore twarzy. Naczytalam sie sporo artykulow o tym, jaki zabieg bedzie najlepszy i mam mętlik w glowie. Szukam gabinetu we Wroclawiu, ktory ma dobrą renomę, w ktorym dobrze mi doradzą i ktory nie ma zbyt wygórowanych cen. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z cenami bywa ciezko, tez szukam jakichs przystepnych kwot, ale nie jest to latwe :/ a zabiegi- mezoterapia podobno dobrze dziala na skorę. ale to tez zalezy w jakim wieku jestes i jaki jest stan twojej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli juz wybieram sie do kosmetyczki to do Coco-time. przynajmniej nie wydam zbyt duzo kasy, a profesjonalizm ten sam, co w salonach, w ktorych ceny bywają zawrotne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to już cos, chociaz o tym salonie co nieco slyszalam :) moze podpowiesz na jakim zabiegu bylas? bo nie wiem czy zaczac od czegos lżejszego czy moze jakis zabieg medycyny estetycznej. widze, ze w Coco-time sa one w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero teraz zauwazylam twoje pytanie :) w sierpniu bylam na zabiegu Thermage- byl w promocji ;) moze polajkuj ich na facebooku- tam regularnie wrzucają informacje o zabiegach, promocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, zapisalam sie do Coco-time. trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze bede miala ladna skore po zabiegu :) zdecyduje sie na to, co doradzi mi kosmetyczka- w koncu najlepiej sie na tym zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
I jak czy jesteś już po zabiegu w Coco-time? jestem ciekawa jak wrażenia, obsługa itp. Sama bym się wybrała do nich na zabieg bo widziałam cennik i jest bardzo interesujący. A mam problem ciągły z przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka560
Ja usuwałam rozstępy metodą Laser CO2 frakcyjny i ogólnie jestem zadowolona. Polecam jak najbardziej Coco-time w Wrocławiu. Miła obsługa, wytłumaczony cały zabieg, efekt godny uwagi, czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszka09
też byłam w cocotime na trawowej i polecam. Tam się tobą dobrze zajmą, doradzą konkretny zabieg dobrany do twojej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam255
ja chodzę do coco time na manicure i pedicure. Ale widziałam że jest mnostwo pań które korzystają z tych różnych zabiegów także po tym można wnioskować że są godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do nich na cellulit od 3 miesięcy - są efekty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaa123
jak widzę to w coco time są bezpłatne konsultacje, także nie zaszkodzi iść i dowiedzieć się co zaproponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są bezpłatne konsultacje to dobrze to świadczy o salonie urody. To znaczy że poważnie traktują swoich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u nich i zalecili mi karboksyterapię :) jestem umówiona po świętach na bieg. Dam znać jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humunula
zdecydowanie polecam u nich karbo! Ja z pół roku temu miałam kilka sesji i efekty do tej pory się utrzymują. Zmarszczki są wyraźnie spłycone, a niektórych to nawet nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovinka1111
no coco time najlepszy, zarówno jeśli chodzi o ofertę jak i ceny. Co do samego zabiegu - popróbuj różnych, sprawdź jak reaguje twoja skóra i wtedy zdecyduj się na serię jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mijam ich codzinnie w drodze do pracy, ale jakoś nigdy nie miałam okazji do nich zajrzeć... teraz chyba się to zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawianka5
we Wroclawiu jest kilka fajnych miejsc, gdzie mozna isc na rozne zabiegi odmladzajace i z zakresu medycyny estetycznej. Coco Time jest jednym z tych wlasnie miejsc. Warto isc, samemu przekonac sie na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie zabiegi odmładzające polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Coco Time we Wrocławiu chodzę na mezoterapię :) dodatkowo od czasu do czasu jakiś mani i pedi oraz wosk. Ale co do zabiegu odmładzającego to własnie polecam mezoterapię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garsonka123
ja byłam w coco time na infuzji tlenowej i uważam że to naprawdę fajny zabieg, który nie jest an bolesny ani nic z tych rzeczy :) Skóra po nim jest świetnie nawilżona i wygląda na wypoczętą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, a przy tym sporą ofertę to faktycznie chyba cocotime wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synkowa33
co do CocoTime to wystarczy sobie poczytać opinie w necie żeby wyrobić sobie o nich opinie. Są naprawdę dobrzy i profesjonalni. Do tego mają przystępne ceny co też nie jest bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu byłam na zabiegach upiększających w salonie http://www.camea-instytut.pl/. Bardzo było przyjemnie i ceny też mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi788
Ja polecam jak najbardziej zabiegi odmładzające w Wrocławiu w Coco-time, ja wykonywałam tam całą serię zabiegów odmładzających i jest efekt. Mają tam fajne ceny, zabiegi wykonywane profesjonalnie i zawsze doradzą w wyborze takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi89
A jaki dokładnie zabieg wybrałaś, w tym salonie? Sama myślę nad takimi zabiegami, bo moje ciało po dwóch ciążach nie jest już takie atrakcyjne jak kiedyś, chciałabym to zmienić. Szukam ciekawych rozwiązań sprawdzonych w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi788
Ja wykonywałam zabieg zwany Karboksyterapia jest to taka nowość na rynku. Działa bardzo dobrze. Ale trzeba powtórzy serię zabiegów 6-12 razy, wszystko zależy od zaawansowania tkanki skórnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi89
Czyli tak naprawdę troch pieniędzy trzeba wydać, aby wykonać takie zabiegi odmładzające. Zresztą chyba każdy zabieg kosztuje, a więc warto wykonywać je raczej stopniowo i przemyślanie. Myślę, że jak pójdę do salonu Coco-time to mi coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka899
Teraz tak naprawdę nie ma nic za darmo tak już jest nie zmienimy tego niestety . Ale jak chcemy wyglądać lepiej to warto czasem zainwestować w jakiś fajny zabieg. Wiele takich zabiegów widziałam właśnie w Coco-time. Każdy znajdzie dla Siebie coś specjalnego. Ja wykonywałam zabiegi odmładzające i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka65
Ja byłam na zabiegu ostatnio wampirzy lifting. Polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu wypełnienia zmarszczek i regeneracji skóry . Moim zdaniem rewelacja. W Coco-time wykonali go profesjonalnie i bezboleśnie. Moim zdaniem warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×