Odpowiedz na ten temat

Gdzie we Wrocławiu na zabieg odmładzający?

• janeczka65 2017.04.12 [19:27]
    Trochę skóra była zaczerwieniona przez kilka godzin, ale tak to dosyć dobrze się czułam. Słyszałam, że zaczerwienie może kilka dni być, ale mało co spotykane. Osobiście polecam, ekstra zabieg. A pani w Coco-time ten zabieg rewelacyjnie wykonała z precyzją i wyczuciem.
  • lutka56 2017.04.17 [12:38]
    Moim zdaniem taki zabieg może być naprawdę fajny z tego co piszesz. Chyba muszę się tam wybrać i umówić na wizytę. A może akurat mi doradzą coś. Nie zawsze do każdej osoby dany zabieg sprawdza się.
  • janeczka65 2017.04.20 [08:20]
    I jak odwiedziłaś ten salon Coco-time we Wrocławiu? Umówiłaś się na wizytę? Jaki zabieg odmładzający wybrałaś?
  • lutka56 2017.04.21 [14:04]
    Tak umówiłam się , akurat zabieg na sam początek wybrałam delikatny, oczyściłam skórę peelingiem chemicznym, skóra stała się bardziej wyrazista i pełna wigoru. Umówiłam się jednak na następną wizytę, na Hialurox myślę, że będzie moja twarz wyglądać młodziej.
  • janeczka65 2017.04.21 [14:14]
    To fajnie, ciekawe czy to boli? Takie zabieg często kojarzą mi się z igłą, chociaż coraz więcej zabiegów wykonują laserami teraz. Może akurat nie będzie tak źle. Trzeba na coś się zdecydować.
  • lutka56 2017.04.28 [16:04]
    Tak naprawdę zależy wszystko od wytrzymałości na ból. Każdy ma inne odczucia i inną skórę. Ja z salonu Coco-time we Wrocławiu jestem zadowolona i nie jeden raz na pewno odwiedzę jeszcze to miejsce.
  • pola788 2017.05.03 [21:46]
    Ja we Wrocławiu dobrze wspominam salon kosmetyczny Coco-time we Wrocławiu. Mają tam miłą obsługę, dużo propozycji ciekawych różnego rodzaju. Nowoczesny sprzęt. Czasem na termin trzeba trochę czekać, ale warto, bo w pakietach jest tanio.
  • klara98 2017.05.04 [12:29]
    To prawda co do salonu Coco-time nie mam zastrzeżeń też, byłam tam na zabiegu depilacji i manikiur i jestem zadowolona w pełni. Moim zdaniem każdy powinien zainwestować w coś takiego fajnego i praktycznego dla piękne swojego ciała. Zabiegi na wysokiej klasie sprzętu. Sama teraz zastanawiam się nad zabiegiem na oczy. Co o tym sądzicie.
  • uleczka89 2017.05.06 [14:45]
    Jeżeli chodzi o oczy to zerknij na: http://www.coco-time.pl/cennik/cennik-zabiegi -na-twarz/zabiegi-na-okolice-oczu . Okolice oczu są ważne, ale warto na nie uważać. Jak coś to możesz tam podejść oni Ci poradzą jaki zabieg wybrać, aby był dla Ciebie najlepszy.
  • klara98 2017.05.07 [12:51]
    No zabiegi na okolice oczu są potrzebne, bo nie raz nasza cera wygląda naprawdę źle. A okolice oczu najczęściej pierwsze się starzeją, bo są delikatne . Właśnie myślę o zabiegu Innowacyjny zabieg modelowania skóry poprzez intensywny lift thermage. Ktoś z was wykonywałam taki zabieg? Ile trzeba takich serii zabiegów na twarz?
  • uleczka89 2017.05.08 [14:28]
    Ja raz pytałam to nawet seria zabiegów 6-8 razy, ale czasem wystarcza 6 jeżeli nie ma dużo o odmładzania. Ceny różne w zależności czy pakiet czy osobne zabiegi. Najlepiej zadzwoń sobie do nich i się dopytaj.
  • klara98 2017.06.11 [18:19]
    To muszę coś pomyśleć o pielęgnacji mojej skóry wedle czegoś takiego. Czasem jest taka potrzeba, aby coś takiego wykonać , cera młodsza nawet o parę lat. Jestem jeszcze ciekawa jak długo utrzymuje taki się efekt?
  • kasiulka899 2017.06.15 [11:08]
    A widzieliście w Coco-time we Wrocławiu taki zabieg jak: Wyprawa w głąb Ziemi Ella Bache ? Coś dla relaksu, odpoczynku. Jestem ciekawa jak to jest w praktyce?
  • florka89 2017.06.20 [13:36]
    Ja byłam nawet razem z partnerem, bardzo fajny seans. Odpoczynek, relaks gwarantowany. Sprawdza się takie coś rewelacyjnie. Moim zdaniem warto czasem pomyśleć o Sobie i zrelaksować się.
  • karola889 2017.07.21 [23:44]
    Mój pewnie by się nie wybrał na coś takiego. Ale zastanawiam się nad jakiś fajnym zabiegiem odmładzającym.
  • florka89 2017.07.22 [20:13]
    Może wampirzy lifting? Słyszałam dużo na jego temat dobrych opinii. Wydaje mi się, że coś dobrego dla Ciebie, jak chcesz poprawić wygląd.
  • karola889 2017.07.22 [21:32]
    Jak dla mnie taki zabieg trochę źle brzmi, ale czytałam o nich sporo. I muszę nad tą metodą pomyśleć poważnie.
  • janka799 2017.08.20 [19:17]
    Moim zdaniem nie przerażaj się nazwą tylko się wybierz, nie będziesz żałować. Ja nie żałowałam , efekt jest niesamowity.
  • uleczka45 2017.08.21 [22:29]
    A taki zabieg odmładzający jest bardzo jakiś inwazyjny? Ja mam sporo zmarszczek wokoło oczu, chciałabym to zmniejszyć.
  • janka799 2017.08.22 [21:30]
    Nie jest. Jest to małe ukucie i uzupełnienie przeważnie. Sprawdza się takie odmłodzenie w wielu przypadkach. Osobiście lubię takie zabiegi bo są one widoczne szybko i utrzymują się długi czas, a nie trzeba operacji.
  • gość 2017.09.11 [12:45]
    moim zdaniem fajnie korzystać z usług http://www.studioessenza.pl/pl/ to sprawdzone przeze mnie miejsce możesz tutaj skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej albo zdecydować się na świetne zabiegi kosmetyczne w wielu z nich kosmetyki dobierane są indywidualnie dzięki czemu efekty są oszałamiające
  • Anna Ka 2017.09.12 [14:26]
    Swietna oferte zabiegow maja medilaser.pl. Ja ich uwielbiam i polecam wszystkim kolezankom. Zadna nie narzekala usmiech.gif
  • uleczka45 2017.09.18 [22:25]
    To muszę spróbować takiego zabiegu wydaje mi się, że będzie on praktyczny i dobry.
  • lulita78 2017.09.22 [11:18]
    Spróbuj bo ja teraz byłam na oczyszczaniu i idę w najbliższym czasie na zabieg odmładzający i przyznam, że jestem zadowolona.
  • uleczka45 2017.09.22 [14:14]
    No ja jakoś muszę się zgłosić pod koniec tygodnia, aby wyglądać jakoś po takim oczyszczeniu , bo słyszałam, że skóra może być zaczerwieniona od tego a weekendy mam wolne akurat, to by zdążyła się zregenerować.
  • adelajda83 2017.10.08 [11:55]
    We Wrocławiu - wspomniany Coco Time jest świetny. Ceny mają ok i często dodatkowe promocje. Jeśli chodzi o same zabiegi to jak nie masz doświadczenie to nie strzelaj w ciemno. Powiedz na miejscu z czym chcesz walczyć, a tak dobiorą Ci skuteczny zabieg.
  • arleta32 2017.10.09 [11:44]
    Też mam same dobre doświadczenia z salonem Coco Time. Pełen profesjonalizm. Z tego co wiem to można się u nich umówić na bezpłatną konsultację. Dobiorą odpowiedni zabieg.
  • elawroclaw 2017.10.10 [11:39]
    A jaki dokładnie zabieg Cię interesuje? Bo ja podobnie jak koleżanki do Coco Time chodzę we Wrocławiu. Oni chyba mają najszerszą ofertę różnego rodzaju zabiegów. Ja korzystam z infuzji tlenowej. Taka profilaktyka przeciwzmarszczkowa oczko.gif
  • betul33 2017.10.18 [09:14]
    Jeśli w Coco-Time to od siebie mogę zaproponować Regeneris u nich. To tzw. wampirzy lifting, zabieg, gdzie wykorzystywane jest Twoje własne osocze bogatopłytkowe. To jest wstrzykiwane pod skórę. Pobudza regenerację tkanek i produkcję kolagenu. Efekty rewelacyjne. W Coco-Time zabieg robią bardzo profesjonalnie - w higienicznych warunkach. W mojej ocenie sam zabieg nie jest tak bolesny jakby się mogło wydawać, a efekty są tego warte. Jak raz zrobisz to z pewnością będziesz robiła regularnie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...