Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmetyczka123

Hurtownie kosmetyki Profesjonalnej

Polecane posty

Jestem kosmetyczką z okolic Rybnika i mam jedną sprawdzoną hurtownię MONIMAR, w której robię zaopatrzenie. Można tam kupić produkty na miejcu lub dowozi je przedstawiciel -LUKSUS. Jak czegoś nie ma w tej chwili to domówią. Hurtownia godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Katowicach jest dystrybutor kosmetyków naturalnych Naturissima - dostarczają przez przedstawiciela i wysyłkowo. Bezproblemowa współpraca, szybkie dostawy. A preparaty znajdują uznanie u klientek nastawionych bio-eko. Mogę polecić. Na stronie Naturissimy są namiary adresowe - www.naturissima.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanowaczek87
Allabea.pl :) jak ja otwierałam salon dostałam tam dosłownie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są jakieś ciekawe hurtownie kosmetyki profesjonalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą hurtownią kosmetyki profesjonalnej jest www.mmpasja.edu.pl Po za hurtownią firma prowadzi centrum szkoleń kosmetycznych. Można u nich zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie, więc polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę własny salon kosmetyczny. Wyposażam go w kosmetyki, które kupuję od hurtowni kosmetycznej www.lakiery.hybrydowe.eu Mają bardzo szeroki wybór kosmetyków i dobre ceny, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufana hurtownia kosmetyków, którą mogę polecić to Chantarelle. Zamawiam tam większe ilości do gabinetów od dłuższego czasu i mogę wszystkim polecić, bo mają duży asortyment i ciekawe produkty. Klientki podobno są bardzo zadowolone i same decydują się na zakup produktów do użytku domowego. Przesyłam link do stronki, koniecznie zobaczcie ofertę: https://www.chantarelle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śniezka90

Z hurtowni z naturalnymi kosmetykami (maja np. Agafie, Himalaya itp.) fajne ceny maja w hurtowni Firma Relax. Mało jest takich stronek, a szkoda, bo coraz trudniej znaleźć kosmetyki eko w dobrych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecę sklep internetowy z bardzo dobrymi cenami kosmetyków profesjonalnych hedoni.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGLAR - OSTRZEGAM!

A ja odradzam hurtownie NAGLAR z Rzeszowa. Nie wysyłają zamówień, które zostały już opłacone! Co więcej, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. W żaden sposób nie można się z nimi skontaktować. Po odstąpieniu od umowy nie zwracają pieniędzy! Oszuści!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolonczElka

W hurtowni Crystal Lashes (stacjonarnie w Warszawie, przez internet na terenie kraju) można kupić dobrej jakości rzęsy i akcesoria do ich przedłużania. Ja kupuję tam rzęsy na paletkach, bo są wygodne w użyciu i dostępne w sporej ilości wariantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssa

Zerknij na hurtownię BeutyNova z Łodzi - www.beautynova.pl . Prowadzę swój salon piękności od kilku lat, więc jeśli chodzi o zaopatrzenie to co nieco mogę podpowiedzieć. Wybór produktów bardzo duży, a obsługa na tyle doinformowana, że nigdy nie zostawili mnie z pytaniem bez odpowiedzi. Do tego bardzo konkurencyjni cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×