Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam Panie od roku chodzę na manicure hybrydowy do kosmetyczki, zauważyłam, że dużo osób robi sobie sama w domu. Co dokładnie potrzebuje, żeby móc zrobić taki manicure ? Robicie w domu hybrydy ? Czy ciężko jest wykonać to samemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, a wiesz jak to cenowo wypada, w sensie kosmetyczka bierze 80/90 zł a ile kosztuja same materiały za wykonanie jednej stylizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunsetsheol
Wiadomo, na początek to spora inwestycja. Ciężko oszacować, bo koszty maleją w miarę upływu czasu. Po kilku zabiegach wychodzisz na plus :) Najlepiej jeszcze umówić się z kilkoma koleżankami - dorzucą się do lakierów, i wtedy na każdym zabiegu wychodzić zdecydowanie na plus. Zależy też, na jakie produkty się zdecydujesz oczywiście. Grunt, żeby były wydajne i trwałe. Zestawy startowe od Neonail są niezłe na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lampe bardzod obra kupilam na Aliexpress za ok 40 zł. Słuzy mi juz dwa lata , a w domu ja mialam po 6 dniach (wysylka z Europy). Na poczatek musisz kupic baze, top, zalozmy ze ze 2 lakiery, pilniczek, polerke. Polecam lakiery z Neonail, sa duzo lepsze niz Semilac. Koszt jednego to 29 zł, wiec jesli na poczatek kupisz baze, top, lakier to juz masz 100 zł, pilnik i polerka ok 15 zł, lampa z Aliexpress 40-50(ta sama lapma na Allegro ok 200), wiec zamkniesz sie w 160. Inwestycja zwroci Ci sie juz po 2 razach , wiec warto. Ja sama robie juz drugi rok. Paznokcie robilam u kosmetyczki dwa razy w miesiacu,wiec odejmujac koszta jakie czasami ponosze kupujac nowe kolory zaoszczedzialam grubo ponad 2 tysiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to, dziewczyny dobrze radzą: frezarka, fajny zestaw lakierów od Neonail i lampa z Ali - i tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko,ze dla poczatkujacej osoby frezerka moze niekoniecznie bo sobie jeszcze krzywde zrobi i dziury w plytce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kup sobie top no wipe, zeby nie przemywac juz na koniec cleanerem dodatkowo bedzie Ci potrzebny aceton (do zdjecia hybryd) chyba,ze bedziesz pilowala pilnikiem, i cleaner do odtluszczania plytki. Ale to tez nieduzy koszt.Ja przez neta wielkie butle kupowalam po 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko fajnie od początku trenować z frezarką. Hybrydy i tak nigdy się nie ściąga do końca, a jednak to bezpieczniejsze niż aceton. Plus Neonail ma teraz cudne promo na lakiery, warto łapać, skoro zaczyna się przygodę z hybrydami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda w domu to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza, że teraz jest ogromny wybór zestawów startowych różnych firm. Jak ja zaczynałam to jeszcze takich cudeniek nie było, ale że maziam głownie Neonail, to bym polecała lecieć w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilowa2
Ja bardzo lubię paznokcie hybrydowe, wykonuję taki manicure w domu, używam lakierów z eveline, są dobre i stosunkowo niedrogie. Ostatnio zaopatrzyłam się też w frezarkę, to lepsza opcja, żeby ściągnąć paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie robię tego sama bo po pierwsze nie chce mi się a po drugie nie mam takiej wprawy. Na takie zabiegi chodzę do mojego ulubionego gabinetu w www.ogrodpiekna.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
Przede wszystkim postaw na dobrej jakości lakiery - u mnie Makear tylko! poza tym dobra lampa a no i baza i top - na tym tez nie ma co oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest mega wybór zestawów startowych, np. od Neonail - to taki must-have na początek. Kiedyś to trzeba było samemu kombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zestawów startowych teraz jest do wyboru, do koloru. Ale ten od Neonail jest wyjątkowo udany, już dwa razy go sprezentowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igullla890
Ja taki zestaw na poczatek sama tworzyłam, ale jeśli chodzi o lakiery, bazę i top to muszą być naprawdę dobrej jakości i u mnie zdecydowanie najlepiej sprawdziły się te z Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasticana
Można kupić gotowy set, a można składać samemu, ale czasami początkującym trudno jest się zdecydować na określone produkty... Ale fakt, warto zainwestować w dobrą markę. Ja zaczynałam od Neonail i korzystam z ich lakierów najchętniej, ale zdarzają mi się przygody z innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten set on Neonail jest dosyć popularny mam wrażenie, sporo moich koleżanek na nim zaczynało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skompletowałam wszystko na allegro, u jednego sprzedawcy, zeby nie placic kilka razy za przesylke, na poczatek kupilam lampe, waciki bezpylowe, kopytko, cleaner, aceton, baze i top makear i dwa kolorki no i troche sie to juz rozrosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez początkowo kompletowałam na allegro, jednak teraz żąłuję, że nie kupiłam wszystkiego na claresa.pl - to co się teraz dostaje w prezencie, gdy zamawia się 2 lakiery hybrydowe to prawie połowa całego zestawu :D ogólnie polecam tę markę, mają super lakiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wykonuję manicure hybrydowy sama w domu. Podstawa to dobra lampa, wszelkie inne akcesoria, ale przede wszystkim lakiery, topy i bazy wysokiej jakości. Ja wybrałam produkty z Makear i nie załuję, ich lakiery są trwałe i świetnie kryją, a top no wipe to istne mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupic lampe Sun 2c z Aliexpress oraz baze top i laliery firmy Venalisa tez z Aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw do hybryd to fajna sprawa, można kupić niedrogo a jak ktoś lubi malować sobie pazurki to po co przepłacać u kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz lampe najlepiej led , odtusczacz aceton do ściągnięcia hybrydy , pilniczek , bloczek polerski , waciki bezpyłowe , Top, bazę i jakoś kolorek :) ja osobiście używam tych z makeAr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa88
Ja robię sobie mani hybrydowy w domu i nie zamierzam tego zmieniać, stawiam na jakość i wybieram lakiery Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×