Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybrydy

Polecane posty

Gość gość

Drogie kafeterianki poleccie mi jakieś niedrogie hybrydy o jakosci semilaca w przystepnej cenie (do 30 zl) na allegro pełno jest różnych firm ale maja tak rozne opinie ze nie wiadomo komu wierzyc. Napiszcie swoje sprawdzone firmy i orientacyjne ceny. Z gory dzieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pojemności semilaca? to kup po prostu semilaca, po co szukać zamienników? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakości Semilaca w cenie Semilaca?? NIE MA. Dziwne to Twoje pytanie, czemu nie zamówisz po prostu tego lakieru? Lepszej jakości i w korzystniejszej cenie po prostu nie znajdziesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula89
Ja czytałam bardzo dużo złego na temat tych lakierów na wizażu. Dziewczyny się skarżą, że bardzo uczula! Osobiście już dawno zrezygnowałam z hybryd i teraz manicure wykonuje lakierami o wykończeniu hybrydowym z serii miracle gel i jestem z nich bardzo zadowolona. Super trwałość i bardzo prosta aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama32
Martula 89 chyba trafiłyśmy na ten sam wątek :) Chociaż ja weszłam tam z ciekawości bo hybryd nigdy na paznokciach nie miałam, za to lakiery z serii miracle gel dorwałam swego czasu u koleżanki, raz pomalował i przepadłam :) Co miesiąc jeden nowy kolor trafia do mojej kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamek27
Dziewczyny a czytałam, że te lakiery mają dość spore buteleczki nie wysychają Wam? W ogóle jesteście w stanie zużyć tyle produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaaa
robię dziewczynom paznokcie już kolejny rok i to czy sa one słabe czy mocne na pewno nie zależy od lakierów itp. Wszystko działa na paznokcie i z zewnątrz (np. podczas czyszczenia kuchenki róznymi środkami bez rękawiczek można bardzo osłabić paznokcie) i od wewnątrz - zła dieta. Hybrydy wręcz niektórych pomagają, sama uzywam bazy 2w1 Mistero Milano i bardzo lubie też ich lakiery, mają sporą pojemność, łatwo się rozprowadzają, mają fajny wygodny pędzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze warto zainwestowac w lakiery lepszej jakosci, mialam naprawde wiele lakierow, niektore po kilku uzyciach sie rozwarstwialy, inne mialy grudki, teraz uzywam mistero milano lakierow do hybrydy , do tej pory sie na nich nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety sporo hybryd szczególnie tych tanich na allegro jest kiepskiej jakości... ja większość moich lakierów hybrydowych mam z neonail i jestem bardzo zadowolona :)) mają ogrom kolorów do wyboru i są trwałe a jeśli chodzi o ceny to w zależności od tego jaką pojemność buteleczki wybierzesz to jakieś 23-35 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna jest baza Mistero Mialno PERMANENTE UV SOAK OFF BASE idealnie sprawdza się zarówno na płytkach paznokci o obniżonym, jak i podwyższonym ph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka_paa
w swoim salonie stosuję lakier bazowy Mistero Milano i nawierzchniowy też z tej samej serii permanentne UV soak off i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ja używam ich od ok miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co daje używanie takiego lakieru nawierzchniowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajną opcję ma SPN. Mają różnej pojemnosci hybryd 4 i 12 ml i do tego zestawy startowe. 3 kolorki +base+top. Kupiłam od nich taki zestaw małych hybryd na wypróbowanie- wiadomo 12 ml to dość dużo a 4 ml to taka pojemność akurat na spróbowanie hehe :) ładnie kryją, po 2 warstwach, ogólnie jestem zadowolona , i w cale nie są drogie bo mała poj kosztuje 22zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPN ma fajne hybrydki za 22zł , mała pojemność starcza na pare razy a można dzięki temu częściej poszaleć z kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggtaa
lakier PERMANENTE UV SOAK OFF LUCIDO nawierzchniowy zapewnia trwałą przyczepność lakierów na paznokciach do trzech tygodni bez przetarć i zarysowań, dzięki czemu dłonie wyglądają pieknie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvjk
Witam, Od niedawna zajmuje się manicurem hybrydowym. Dopiero się uczę i poszukuje dziewczyn na których się podszkole:) cena jedyne 10 zł za zużyte materiały! ;) mieszkam w okolicach ronda wiatraczna w warszawie. Proszę o emalia na jakubczykwiola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaKamila
Uwielbiam hybrydy, bo są ładne, trwałe i mogę do woli przebierać w kolorach :) Najczęściej robię je sobie w Samui Spa w Warszawie, u pani Natalii. Ceny są bardzo przystępne, pani mega profesjonalna, a cały zabieg odbywa się przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej ;) Polecam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikka889
ku przestrodze!!polecam wam ten fil o uczuleniach jak widac drobne niedopatrzenie a nie wina hybrydy i uczulenie gotowe, tak trzeba zwracać uwagę jak są one wykonywane https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam lakiery firmy wibo, długo się utrzymują i nie niszcza tak paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra maniciurzystka używa lakierów indigo wcześniej używała innej marki ale te jej bardziej odpowiadają bo nakładanie jest łatwiejsze a i ja jestem zadowolona bo bardzo długo się trzymają hybrydki na moich paznokciach kury domowej :) no i tez wybor kolorow jest super ale nie wiem jak z cena niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kosmetyczka zachwala indigo więc może w końcu zdecyduję się na hybrydę, kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszkahejhop
Moja koleżanka też ich używa do robienia moich paznokci i powiem szczerze że mam spokój na 2 tygodnie bez odpryskiwania...co jest super zwłaszcza, że często mam ręce w wodzie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lakiery z indigo są fajne bo są troszkę gęstsze i ładnie się nakładają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkama87
Ja używam lakierów z Eveline, są dobre i niedrogie, warto ich szukać na promocji w Rosmannie, można sporo zaoszczędzić naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie semilac - najdluzej sie trzymaja na paznokciach i nie potrzebuja dodatkowej bazy - przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka99
Używałam różnych lakierów hybrydowych , teraz przerzuciłam się z tych droższych na lakiery od eveline. One są trwałe, dobrze się trzymają, nie zauważyłam, żeby jakością odbiegały np. od neonail, także po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×