Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wieczniesingielkaa

ile kosztuje przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość wieczniesingielkaa

orintujecie sie jakie sa ceny przedluzania wlosow? zastanawiam sie jak sie ma cena do jakosci uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka przedłużała sobie włosy do ślubu zapłaciła ok tysiąca , wyglądała bosko ! aż naszła mnie ochota żeby sobie też przedłużyć dzwonie do niej po 2 tygodniach a ta mi mówi że musiała ściąć bo mimo tego że dbała tak jak kazali to i tak się pokudłaczyły poplątały i nic się nie dało uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia fryzjerka
Witam serdecznie jestem z zawodu fryzjerką i wiem doskonale że dużo salonów oszukuje swoje klientki i sprzedają włosy azjatyckie w cenie np . europejskich . Jeśli chodzi o cenę u mnie założenie włosów azjatyckich 100 pasemek kosztuje 300 zł . Ceny zależą przedewszytskim od jakośći włosa również od sposobu zakładania włosów , ja osobiście przedłużam włosy metodą keratynową włoswy utrzymują się od 3 do 6 miesięcy , i wiem z doświadczenia że faktycznie ważne jest jak dana osoba dba o włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardziej napalony ,gdy ona jest naga ,a jej dlugie wlosy oplataja jej ramiona ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia18
metoda która u mnie jako jedyna wchodz w rachubę kosztuje nielada pieniądz - około 1.800-2.400zł. inne mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34879204y
a jaka to metoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia18
na ultradźwięki w great lengths. robilam tylko multisonic, nie wiem jak ultrasonic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _urka
w great lengths to koszt okolo 2 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przesłużałam w Great Lengths płaciłam niecałe 2 tysiące... dodam, że efekt godny tej kwoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii na temat great lengths, na razie wiem tylko że koszt całkowitego przedłużenia to około ponad 1000 zł, zależnie od tego ile pasemek muszą doczepić. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego na co się zdecydujesz, jaka długość ile pasemek itd, ale też z czystym sumieniem polecam GL :) Wiedzą co robią, szczególnie Pani Basia w Poznaniu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są różne w zależności od tego do jakiego idziesz salonu, jaką metodę wybierzesz i oczywiście miasto – w niektórych jest drożej, a w niektórych taniej. Jeżeli chodzi o Kraków to przykładowy cennik możesz znaleźć tutaj - http://miu.com.pl/cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za przedłużanie swoich włosów płaciłam koło 1,5 tys (Kiss Paris, Kraków, Starowiślna). Pani używa włosów wysokiej jakości i wyglądają mega naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla34
Ciężko jest jednoznacznie określić cenę. Na wysokość kosztów ma wiele czynników wpływ. Na pewno liczy się długość włosów oraz czy bierzesz od razu z koloryzacją. Co więcej, zależne też jest od metody jaką będziesz mieć przedłużane. Ja przedłużałam w Great Lengths w Poznaniu włosami Hindusek i jestem zachwycona. Nastawiałam się na większą cenę, a tu miłe zaskoczenie. Profesjonalna obsługa i do tego wysokiej jakości włosy indyjskie - czuć w dotyku, że są inne niż nasze europejskie, takie naturalniejsze i nie zniszczone. Jestem przezadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_088
Prawdą jest, że koszt przedłużania jest zawsze indywidualny! Nie ma sensu się nastawiać na taką czy inną kwotę, gdyż to zależy jak gęste masz włosy, jakie długościowo będziesz doczepiać i jaką długość masz aktualnie. Korzystałam z Great Lengths i polecam bezpłatne konsultacje u nich - nic nie płacicie, a dobierają Wam długość, kolor i odpowiadają na wszystkie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoje przedłużane włosy już 5 miesiąc i nic zupełnie się z nimi nie dzieje. Dbam o nie tak jak mi kazali i nadal są piękne, lśniące, ładnie się układają. Wybrałam Atelier Bernady na Masarskiej w Krakowie i to był świetny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużam włosy w Miraflores i moim zdaniem mają bardzo przystępne ceny jak za tak wysoką jakość wykonanych usług 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego na jaką metodę się zdecydujesz oraz  jaki rodzaj doczepek wybierzesz, wiadomo, że w tej sytuacji czasami lepiej wydać więcej niż mniej. Osobiście korzystam z usług salonu Miraflores i jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt jest bardzo zróżnicowany, zwykle w granicach 1000-2000 zł. Ja zapłaciłam 1200 zł za doczepienie włosów ok 40cm, i jestem mega zadowolona! Ja robiłam włosy w salonie Headstyler, mega profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×