Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekaliska

influzja tlenowa dermaoxy

Polecane posty

Gość Ekaliska

Planuję inwestycje w nowe urządzenia do salonu kosmetycznego. Ciekawi mnie influzja tlenowa - polega na wtłaczaniu składników aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Bardzo to odmładza skórę. Urządzenie, które do tego służy to dermaoxy - więcej info tutaj http://www.dermaoxy.pl/ Proszę o jakieś opinie czy ktoś może posiada tego typu urządzenie, interesuje mnie to czy warto w takie rzeczy inwestować i rozszerzać ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka254
Wygląda ciekawie, może sama się skuszę na to :) tez planuje nowe inwestycje w nowe urządzenia do gabinetu. A to mnie zaciekawiło, może by było dużo klientek na takie zabiegi.Dermaoxy daję sporo możliwości z tego co widzę np. wypełnianie zmarszczek, wygładzanie okolic oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia42
Aktualnie do influzji tlenowej to jest to chyba najlepsze urządzenie. Mówię o Dermaoxy. Obejrzyj filmy na http://www.dermaoxy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlennova
Szczerze to nigdy o czymś takim nie słyszałam, a prowadzę już trochę czasu swój gabinet, a teraz tez się zastanawiam czy na Dermaoxy będzie dużo klientek. Poczytałam trochę na ten temat i sporo osób sobie chwali myślę, że jednak się zdecyduję na zakup takiego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolitaa
Hej, kupiłam miesiąc temu to urządzenie do influzji tlenowej. W ciągu miesiąca udało się zainteresować dużó Pań takim zabiegiem :) jeszcze to nie jest to co chcę osiągnąć, ale nikt nie zbudował sukcesu w miesiąc, klientek coraz więcej przybywa a zainteresowanie usługą influzji tlenowej rośnie. Także inwestycja w Dermaoxy jest opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaa33
Jeśli chodzi o to urządzenie to tak jak wyżej polecam każdemu salonowi kosmetycznemu przyciąga wile pań na zabiegi a co za tym idzie podnosi zyski. http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy tu jest wszystko dokładnie opisane jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleona
dermaoxy mam od miesiąca, zabieg influzji tlenowej budzi zainteresowanie to prawda, warto zastanowić się nad zakupem jeśli ktoś posiada gabinet kosmetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia :) ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katalina41
Kupiłam Dermaoxy miesiąc temu, inwestycja w urządzenia szybko się zwraca, zainteresowanie influzją tlenową jest większe niż się spodziewałam :) jak ktoś prowadzi gabinet kosmetyczny to jak najbardziej polecam zakup urządzenia Dermaoxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellega
Ja szukam dobrego sprawdzonego urządzenia do influzji tlenowej. Chcę wprowadzić ten zabieg do swojej oferty. Jakie zyski potrafi przyniesc zabieg? słyszałam, ze można na nim nieźle zarobić i klientki chętnie płacą niemałe pieniądze. Urządzenie Dermaoxy kosztuje trochę i chcę byc pewna, że szybko to się zwróci i będzie już czysty zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWach

Jak najbardziej polecam! DermaOXY używamy już ponad rok czasu, i sprawdza się bardzo dobrze. Efekty zabiegów są bardzo zadowalające, szczególnie przy regularnym stosowaniu. Same zabiegi są bardzo relaksujące i przyjemne. Klientki bardzo chętnie przychodzą na infuzję, szczególnie latem miałyśmy duże oblężenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×