Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieregularna

jak dbać o paznokcie i skórki?

Polecane posty

Gość nieregularna

jak w temacie, co robicie żeby mieć ładne paznokcie i dłonie? Ja mam bardzo suche skórki wokół paznokci a płytka ma kształt trójkąta b. nieciekawie to wygląda. Poradźcie, czym nawilżać i pielęgnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napato
Przed wycinaniem skórek moczę dłonie przez 5 minut w wodzie z mydłem (zmiękną). Co do kształtu paznokci to najlepiej isc co manicurzystki i poprosić o nadanie kształtu.A pózniej piłować tak jak ona. Oczywiście do tego odżywka + dobry krem do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieregularna
macie jakieś sprawdzone odżywki i kosmetyki które możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półałtomat kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
New Nails ma bardzo dobrą odżywkę - zerknij do ich sklepu, albo poszukaj w google. Odżywka kosztuje jakoś koło 10 zeta, a paznokcie udaje się cały czas utrzymywać w dobrej kondycji. Osobiście staram się dbać o wszystkie kosmetyki jakie wybieram tak, by były wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywka EVELINE
biała 1w8 rewelacyjna koszt ok 11 zł, preparat do usuwania skórek i oliwka do skórek i paznokci...tej samej firmy...polecam, sama sobie nimi wyprowadziłam pazurki, są piękne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Wiele dziewczyn pisało na forach że miały po eveline spore problemy z paznokciami. Pojawiało się nimi po dłuższym czasie. Trudno jest mi jednak powiedzieć ile w tym prawdy, bo sama nigdy z nich nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetagapik
Odżywki działają - przy eveline problemy, czytałam na blogach. New nails ma dobrą odżywkę, w sumie to jej zawdzięczam to, jakie mam paznokcie. Odradzam najdroższe produkty. Tak naprawdę płaci się za samą nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dobrej jakosci szklany pilniczek, i wcieraj w skorki i paznokcie olejki jakie masz pod reka: migdalowy, oliwe, mozesz kupic w internecie maslo shea, podobno nawet zwykle maslo pomaga. Im rzadziej bedziesz uzywac lakierow i zmywaczy tym lepiej, oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafalsz
Potwierdzam skuteczność oliwki, tej od new nails, przy rozdwajających się paznokciach efekt zaskakująco dobry. Mam jedynie pytanie - czy to trzeba stosować stale? Można sobie po jakimś czasie odpuścić i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo sobie właśnie wprowadziłam, na razie zmian nie widać, ale to dopiero drugi dzień. Najgorsze mam skórki - są mega wysuszone, fatalnie wyglądają, to bym najbardziej chciała zmienić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na skorki olejek rycynowy :) tanie a dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta pablik
Dziewczyny - oliwka i odżywka new nails - efekt faktycznie widoczny. W moim przypadku poprawa diametralna, bo paznokcie wyglądają po prostu o niebo lepiej, ładnie i zdrowo. Ale tutaj musicie zadbać o systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, w takim przypadku systematyczność to podstawa. Ja mam z kolei problem, że moje paznokcie strasznie długo sie regenerują ;/ czasem jeszcze jak mam chwilę, to wpadam tutaj - www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/tipsy-zele/itemstable/47-parafina-na-dlonie.html na zabieg parafiny na dłonie, co fajnie skórki poprawia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta masik
Odżywka new nails, dużo daje również oliwka tej samej firmy - w moim przypadku zmiana jest diametralna. U mnie odmiana przyszła bardzo szybko, kilka tygodni i paznokcie zrobiły się inne - tak jak miało to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badmienna
Korzystam z tego samego - mniej więcej od 4 miesięcy. Płytka jest mocniejsza, skórki nie są takie suche, sztywne, ogólnie widać bardzo dużą poprawę, tym bardziej jeśli chodzi o efekty po malowaniu paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dbam o paznokcie używając odżywki Trind - świetnie odżywia płytkę paznokcia, zapobiega jej rozdwajaniu i przywraca jej zdrowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkajot
ja używam już od kilku miesięcy tej odżywki http://www.topdrogeria.pl/bazy_odzywki_zmywacze/kuracja_naprawcza_odzywka_do_paznokci,10238.html (zamawiam tutaj bo mają tanią wysyłkę) i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczona, faktycznie regeneruje i odżywia płytkę, wcześniej używałam sławnej 8w1 i nie byłam zadowolona, nie widziałam efektów.. a skórki tylko i wyłącznie olejkiem, np z Alterry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoto
Od dawna połączenie odżywki i oliwki new nails i nie ma żadnych problemów. Paznokcie w dobrej kondycji. Oczywiście efekty nadeszły dopiero po czasie, ale są przyzwoite - paznokcie twarde, zdrowe, takie jakie być powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardziel
Absolutnie wystarczy odżywka + oliwka. MOżna diametralnie odmienić paznokcie w krótkim czasie, ale też musicie do tego podejść w należyty sposób. Bez tego efektów nie uzyskacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamperk
Oliwka new nails dużo daje, duże znaczenie ma również systematyczność, z czasem wszystko się poprawia. Generalnie u mnie udało się te paznokcie diametralnie odmienić w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsik
New nails bardzo dużo daje, do tego systemaatyczność - odżywka powinna utrzymać paznokcie. A na skórki możecie sobie wprowadzić oliwkę. Zobaczycie, że zmiana będzie ogromna ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka98
Ja oprócz tego, że stosowałam różne odżywki i maście na paznokcie..najbardziej jestem zadowolona z efektów przejścia na dietę i uzupełnianie tego suplementem ;) oprócz tego, ze po miesiącu zauważyłam zdecydowaną poprawę na moich paznokciach (brak jakiejkolwiek awitaminozy-te białe plamki na paznokciu) ;) i mocne i zdrowe końcówki. Nie łamią się i można spokojnie je malować :D (dodam , że jako suplement używałam bio silici, ma skrzyp, pokrzywę i witaminy, czyli same ważne rzeczy do takiej suplementacji) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbanek
Paznokcie muszą być twarde, duże znaczenie ma także dbałość o skórki. Można im przywrócić życia w normalnym czasie, o ile tylko będziecie o nie dbały. Zwracajcie uwagę również na to, co nimi robicie. Łatwo można im zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO spamówo deebilna! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "bio g****o" a skuteczny i dobry suplement, na pewno dużo lepszy niż większość znanych i droższych. Jeśli chcesz pisać takie bzdury to najpierw musisz mieć jakieś doświadczenie z preparatem. Ja brałam miesiąc jak mi polecono i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlicja
Popieram, suplementy z rodziny bio silica są dobre i skuteczne :) Co prawda stosowałam tylko bio silice max, ale domyślam się, że reszta jest na podobnym poziomie ;) Mi najbardziej pomogła na zniszczone paznockie, ale i włoski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×