Odpowiedz na ten temat

Jak Zostać KoSmeTycZką??

• xXxPaTrYcJaxXx 2007.03.06 [17:40]
    chciałam się zapytać jakie trzeba ukończyć szkoły aby w przyszłości zostać Kosmetyczką i stylistka paznokci?? prosze odp!!!

• p4958 2007.03.06 [17:40]
    policelane szkoly...w tej chwili jest ich mnostwooczko.gif
  • po co miałabyś 2007.03.06 [17:42]
    być kosmetyczką? Wystarczy ze jesteś PoKeMoNeM..............:/

głupie małolaty:/
  • .a.g.a. 2007.03.06 [18:21]
    mozesz isc do policealnej szkoly kosmetycznej (studium kosmetycznego) i bedziesz uczyla sie dermatologii, anatomii, chemii kosmetycznej, kosmetologii, fizykoterapii, dietetyki, higieny.
    Kosmetyczka uczy sie o budowie skory, miesniach twarzy, budowie paznokci, rodzajach skory, masazu ogolnego, chrobach skory i paznokci, makijazu a takze pielegnacji oczu i calego ciala. Uzyskasz tytul technika uslug kosmetycznych
    Mozesz isc tez na studia kosmetologiczne to jast koszt o 4500 za semestr taka szkola miesci sie w Wawie na ul Podwale i zdobedziesz tytul licencjata lub magistra.

• xXxPaTrYcJaxXx 2007.03.06 [20:03]
    .a.g.a. dzięki wielkie. a każda kosmetyczka jest magistrem, licencjatem?? ja nie chce zostac zwykłą kosmetyczka ale stylistka makijarzu piercingu fryzur żeby już mieć wszystko bo kosmetyczek od tipsów i malowania to pełno

• A_B 2007.03.06 [21:36]
    Ja wlasnie koncze szkołe polecealna. Mozna do niej isc nawet bez matury jesli nie masz.Dobra rada...jesli chcesz zostac dobra kosmetyczka wybierz tylko i wylacznie szkole policealna DZIENNĄ lub studium medyczne np w Łodzi kierunek kosmetologia lub tak jak poprzedniczka mopwila w Wawie. Policealna zaoczna ...szkoda slow, pracodawcy nie chca przyjmowac takich dziewczyn do pracy bo maja gorsze przygotowanie teoretyczne a wszegolnosci praktyczne, no bo niby jak mozna sie czegos nauczyc chodzac co dwa tygodnie na zajecia ktore trwaja 3 dni i w tym jeszcze praktyki z 30 osobami...koszmar.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 ;10722;11/st/20041027/n/Kacperek/k/f8d7/age.png http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092900100 130.png
  • xXxPaTrYcJaxXx 2007.03.06 [22:00]
    a_b nom wiele osób mi właśnie mówiło że na dzienne chodzić . dzieki woelkie za rade. jak coś to poszcie każda rada mi sie przyda

• .a.g.a. 2007.03.07 [19:30]
    wiesz poszukaj w internecie, jezeli interesuje cie makijaz to moze powinnas isc do takiej szkoly??? podam ci kilka linkow moze znajdziesz cos ciekawego...

http://katalog.mojakosmetyczka.pl/uroda-moda- odziez-damska-11-zdrowie-kobiet-bizuteria-galanteria-84.html

http://www.kosmetyczki.org/

http://kursy.kosmetyczki.org/kurs-wizazu.html

nie kazda kosmetyczkajest magistrem czy licencjatem... a raczej rzadko sie to zdarza
    a tak wogole to w jakim miescie szukasz tej szkoly???

A_B jesli mozna zapytac to gdzie sie uczysz???

• xXxPaTrYcJaxXx 2007.03.07 [20:00]
    .a.g.a dzięki za linki ja jestem z Ostródy i będze uczyć się w liceum zawodowym

• Ewwi 2010.11.28 [00:09]
    Ja mieszkam za Granicą Mam 15 Lat
    Ucze sie Juz na zawód ..
    jestem na pierwszym roku .
    Ucze sie Na kosmetyczke Jest To przyjemna praca a zabawem terz zabawa smiech.gif
    Kto Chce Cos Osiagnąc Musi w siebie Uwieżyć ..
    W Holandi się Urodzilam Mam Jestem Pół Cholenderka pół polką .
    Nie chce byc zwycajnom Kosmetyczkom Tylko Taką Co maluje stars I inne. usmiech.gif Mysle ze wam se to tesz uda usmiech.gif
  • szuszka 2011.01.17 [12:36]
    Jeśli ktoś się będzie bardzo starała to na pewno mu się uda. Nie mam co do tego wątpliwości. Ciężka praca i determinacja są potrzebne w każdym zawodzie. Trzeba tez być na bieżąco z wszelkimi nowinkami- oczywiście jeśli chce się mieć klientkiusmiech.gif Ostatnio dużo kobiet decyduje się na makijaż permanentny ( w Warszawie uczą wykonywać tego typu makijaż w Centrum szkoleń new look) więc nie zaszkodzi być kompetentną w tym temacie
  • asryjwuw 2011.02.01 [12:48]
    trzeba ćwiczyć

• certyfikowani 2011.07.20 [16:40]
    Profesjonalna kosmetyczka to bardzo wymagający zawód. Nauki jest rzeczywiście sporo, a poza tym ciągle, nawet po skończeniu szkoły trzeba się dokształcać, aby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami.
    Absolwenci warszawskiej WSZKiPZ, kończący Kosmetologię są przygotowani do organizacji i prowadzenia własnego gabinetu kosmetycznego, współpracy z lekarzami medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry, pracy w firmach dystrybuujących kosmetyki, współpracy z gabinetami kosmetycznymi o rozbudowanej ofercie zabiegowej, ośrodkami odnowy biologicznej, masażu i terapii manualnej, centrami sportowo-rekreacyjnymi oraz SPA & wellness.
    Jak widać jest to zawód z przyszłością i wieloma możliwościami dalszego rozwoju.

• Maladie 2011.07.20 [16:42]
    5/10 za temat i za projekt
    xXxPaTrYcJaxXx

"Jestem w stanie permanentnej erekcji intelektualnej" "Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
  • Maladie 2011.07.20 [16:44]
    po chooya odkopywać tak stary temat?
    "Jestem w stanie permanentnej erekcji intelektualnej" "Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
  • mruskaz 2012.07.30 [07:38]
    Praca, praca i jeszcze raz praca. Kosmetyczka na papierze to studia, kosmetyczka, która potrafi wykonywać różne prace, może nią zostać po szkoleniach. Zapewniam cię, że wcale nie trzeba siedzieć 5 lat w szkole - chociaż to zależy od poziomu twojego zaangażowania.
  • kalanie 2012.07.31 [07:19]
    Poziomu zaangażowania? Czyli po jakim czasie zostałaś tą kosmetyczką. Jakiś konkret? No i ile cię to wcześniej kosztowało?
  • mruskaz 2012.08.01 [07:16]
    Ja? Byłam na szkoleniu w new nails, które trwało 2 tygodnie. Później przez dwa miesiące starałam się wszystko powtarzać, ćwiczyć na koleżankach. W kolejnym etapie szukałam klientek na własną rękę, a później pracy w salonie. Po 4 miesiącach miałam zatrudnienie.
  • kalanie 2012.08.02 [07:17]
    Nie napisałaś mi ile cię to wszystko kosztowało. Cało Twój opis brzmi zachęcająco, ale to trochę zbyt mało jak dla mnie. Można szerzej?
  • mruskaz 2012.08.03 [07:29]
    Tzn. tak, oficjalnie kosmetyczką jest ta osoba, która skończyła studia. Jednak jak dla mnie kosmetyczka powinna przede wszystkim mieć duże doświadczenie, a nie teorię. Ja przeszłam szkolenia w New Nails - wizaż, depilację woskiem i stylizację paznokcia. Naprawdę byłam mega zadowolona z efektów, bo były takie, jakich oczekiwałam oczko.gif
  • pammulka 2012.09.14 [17:43]
    Polecam zajrzec jeszcze do Studium Dziewulskich, tam równiez mozna pojsc na taki kierunek jak wizaż i charkteryzacja.
  • muszkieterkowwa 2012.10.13 [21:36]
    Moim zdaniem w TWojej sytauacji ten kierunek z pewnością będzie najlepszy http://www.cosinus.pl/szkola_policealna/kosme tyka.aspx
    Do tego tutaj nie płacisz za naukę.
  • modliszkkka 2012.10.14 [21:47]
    Zgadzam sie, to jest naprawde bardzo dobra szkoła policealna, i trzeba zauważyć ze jednym z przedmiotów na kosmetyce jest język obcy w kosmetyce. To na pewno sie przyda.
  • kankusa 2012.12.28 [07:15]
    Nie musisz mieć szkoły - w salonie kosmetycznym liczy się po prostu to co potrafisz - pozostałe kwestie nie mają żadnego znaczenia. New Nails ma zawodowy kurs kosmetyczny, który trwa 140 godzin. Masz tam wszystko czego potrzebujesz do pracy w salonie - spędzenie kilku lat na studiach tak naprawdę kompletnie nic ci nie da.
  • pammulka 2012.12.31 [07:29]
    Jak to wygląda w tym New nails? Kończę szkolenie i dostaję papier? Czy też muszę zaliczyć jakiś egzamin? Szukam dobrego miejsca na szkolenie, ale ciężko się zdecydować. Polska ma całą masę szkół ;/
  • kindella 2013.01.02 [07:19]
    Tak. Na koniec w new nails zawsze zdajesz egzamin i to nie taki na odpierdziel się. Jeśli olewałaś całe szkolenie to niczego się nie nauczysz i nie zaliczysz całości. Jeśli je zaliczysz, to wtedy dostajesz papier. Jeśli nie, to możesz tylko o nim pomarzyć. Tam nikt nie działa na akord, nie produkuje się masowo lewych kosmetyczek.
  • wiktoria d. 2013.01.03 [07:21]
    Byłam rok temu na szkoleniu za grosze, ale bez egzaminu. Bardziej wyglądało to na zabawę, niż na prawdziwy egzamin. Na koniec - no to proszę certyfikaty i tyle. Kompletnie nic z tego nie wyniosłam, ale przecież miałam bezwartościowy papier. Nie mogę pojąć po co laski idą na takie szkolenia. Przecież to kompletnie nic nie daje!
  • witkowska_koos 2013.01.13 [21:35]
    Ja przymierzam sie teraz do skończenia kursu w Cosinusie przedłużanie rzes. Widze ze jest zapotrzebowania na rynku i w sumie czemu nie spróbowac. Pewnie kaska szybko się zwraca.
  • katrem79 2013.02.07 [22:31]
    Jak pójdziesz chociażby do Cosinusa na kosmetykę to tam nie musisz sie przynajmniej martwić o zakup kosmetyków bo to wszystko masz za darmo na zajęciach. Moim zdaniem wypas i tyle.
  • DariaK86 2013.02.23 [21:45]
    Zobacz warunki dostępne na Ząbkowskiej (nawet jak jesteś spoza stolicy to nie ma problemu, bo załatwiają hotel). Ofertę znajdziesz nawww.eurolook.edu.pl Szkołę poleciła mi znajoma, dałam się namówić i nie żałuję, szkolenie skończyłam w styczniu, a 15 lutego rozpoczęłam pracę, gdzie w "normalnie" wyuczonym zawodzie szukałam jej ponad 2 lata
  • willow studio rybnik 2013.02.23 [21:49]
    Jeśli chodzi o stylizacje paznokci to zapraszam do mnieusmiech.gif
    http://www.facebook.com/WillowStudioEwelinaWi erzbowska

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...