Odpowiedz na ten temat

Jak Zostać KoSmeTycZką??

• gość 2016.11.14 [07:18]
    Normalnie, dbając o podstawy... Przede wszsystkim ciągły rozwój zawodowy, nastawienie na osiągnięcie maksymalnych możliwości, zaangażowanie. Ogólnie ten zawód nie pozwala stanąć w miejscu - łatwo o utratę wszystkich klientów.
  • gość 2016.11.30 [07:28]
    Wszystko co chciałam, zrobiłam z pomocą szkoleń zawodowych, bez studiów, bez studium i to mi pozwoliło faktycznie zrealizować cele. To nie była kwestia chwili, powiedzmy, że po prostu wymagało to ciągłej pracy nad sobą i wtedy przyszły korzyści.
  • bagii525 2016.12.01 [14:16]
    Warto zacząć od szkoły policealnej, gdzie można zrobić technika usług kosmetycznych. Ogólny pogląd, wszystkiego po trochu. Opcja fajna, tym bardziej że bezpłatna (przynajmniej w Cosinusie z tego co mi wiadomo). A później dodatkowo jakieś konkretne kursy można sobie zrobić żeby podnieść swoje kwalifikacje.
  • dominikleno 2016.12.19 [07:26]
    Ciągła praca nad sobą, kolejne szkolenia, działania dla rozwoju - wtedy będą widoczne zauważalne zmiany. Jednak ogólnie dojście do czegoś naprawdę dużego to nie jest kwestia chwili. Kosmetyczki muszą stale pracować nad swoim rozwojem. Wtedy zauważą korzyści...
    17 kg lżejsza, 100 razy szczęśliwsza
  • dominikleno 2017.01.02 [07:24]
    Tylko ciągle pracując nad rozwojem. Jeśli będziecie stały w miejscu, to nawet sobie nie myślcie, że coś osiągniecie zawodowo. Efekty nadejdą dopiero po pewnym czasie i wtedy możecie oczekiwać zadowalających zmian.
    17 kg lżejsza, 100 razy szczęśliwsza
  • edi_bora 2017.01.09 [18:54]
    ja także radziłabym na sam początek iść do szkoły policealnej na technika usług kosmetycznych. tam nauczą nas wszystkiego praktycznie od nowa, wiec jak dla mnie opcja bomba. Tym bardziej że np w Cosinusie taki kierunek jest za darmo, wiec nic się nie tracić a warto spróbować
  • gość 2017.01.24 [07:27]
    Dokładnie. Szkolenie to również mnóstwo pracy, a jednak droga do zawodu zdecydowanie łatwiejsza. Sama doskonale wiem, jak bardzo się nad tym wszystkim napracowałam i ile uzyskałam. Najwazniejsze, że mam ten zawód i jakoś sobie w nim radzę.
  • gość 2017.01.31 [07:27]
    Potwierdzam. Wszystko zrobione z pomocą szkoleń kosmetycznych, ogarnięte w krótkim czasie, ale oczywiście też wejście na odpowiedni poziom wymagało mnóstwa czasu. Z drugiej strony czy kilka miesięcy na opanowanie zawodu to jakoś strasznie długo? Wydaje mi się, że nie...
  • zuzka_233 2017.02.07 [18:53]
    moim zdaniem szkolenia są mocne przereklamowane...
    Dla kogoś kto jest początkujący to nie jest najlepszy pomysł bo tam porządnych podstaw się nie nauczysz... dlatego uważam że lepszym pomysłem jest zrobienie sobie np technika usług kosmetycznych. ja chodze do Cosinusa i jestem zadowolona bo praktycznie ciagle mamy jakieś zajęcia praktyczne
  • gość 2017.02.09 [07:24]
    Bez szkoleń nie da się w tym temacie tak naprawdę niczego zrobić. Żeby osiągnąć fajny sukces, musicie temu poświęcić ogrom czasu i wtedy docelowo na bank uzyskacie zadowalające efekty, ale nie oczekujcie, że nagle z niczego zrobi się idealnie. To nawet nie jest możliwe.
  • gość 2017.02.22 [07:28]
    Szkolenie robisz w Beauty lux, tam cię nauczą zawodu i sobie go ogarniesz w krótkim czasie. Nie spodziewajcie się od razu cudów - efekty przychodzą stopniowo, ale dzięki odpowiedniemu podejściu na bank wszystkie cele zrealizujecie.
  • kaskaa01 2017.02.24 [14:07]
    moim zdaniem bez podstaw nie da się nic zrobić, a w szkole policealnej uczysz się wszystkiego krok po kroku, wiec Cosinus jest jak najbardziej ok, bo masz sporo praktyki a to w tym zawodzie jest najważniejsze
  • mmartam 2017.03.01 [19:47]
    Polecam stronke http://beauty-b0x.pl/f70d9471 maja ekstra kosmetyki
  • gość 2017.03.06 [07:47]
    Wszsytko to zrobienia z pomocą zawodowych szkoleń, a kosmetyczka nie zostaje się z dnia na dzień, tylko dopiero stopniowo. Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u nas, ile temu poświęciliśmy czasu, ale docelowo wszystko poszło jak należy. Jestem kosmetyczką, świetnie sobie radzę.
  • marta302 2017.03.14 [21:42]
    mi szkoda by było wywalić kasy na krótkie kursy... poza tym lepiej uczyć się przez dłuższy systematyczny czas i nabierać wprawy w tym co się robi dlatego moim zdaniem cosinus i wgl szkoły policealne są lepsze jeśli chodzi o zawód kosmetyczki
  • gość 2017.04.25 [07:21]
    Kosmetyczka ma nad sobą przede wszystkim nieustannie pracować. O ile faktycznie będzie dzialać na takim poziomie, to na pewnio szybko i łatwo zrealizuje cele. Wiadomo, że niczego wielkiego od razu nie osiągniecie, ale z czasem poważniejsze sukcesy są realne.
  • KamilaPolańska 2017.07.05 [15:59]
    Jeżeli to Cię kręci i będziesz się w ten sposób się spełniać to warto, mimo że kosmetyczek jest mnóstwo. Żeby się wyróżnić w tłumie możesz sobie porobić jakieś dodatkowe kursy. http://czyjtonr.pl/uroda-i-zdrowie/doskonaly- kurs-przedluzania-rzes/
  • gość 2017.08.04 [15:28]
    Tutaj http://bydgoszcz.dlastudenta.pl/kariera/artyk ul/Jak-zostac-wykwalifikowana-kosmetyczka ,125622.html znalazłam artykuł, taki poradnik dokładnie na ten temat. Przeczytajcie sobie oczko.gif
  • eEMIlkAa 2017.08.11 [14:30]
    idź najpierw do policealnej na TUK a potem ewentualnie myśl o szkoleniach
  • gość 2017.08.18 [07:12]
    Przede wszystkim nalezy stale doskonalić swoje umiejętności i pracować na takich zasadach, aby wszystko co robicie innym było jakościowe. Kosmetyczka nie będzie fachowcem po kilku dniach nauki. To musi potrwać, ale jakość zostanie przez klientki na bank doceniona.
  • gość 2017.09.01 [07:13]
    Najważniejsze jest ciągłe rozwijanie się - czyli po prostu pracujesz nad jakością swoich umiejętności, nie tracisz czasu na byle co, rozwijasz się i wtedy są widoczne efekty. A jeśli nastawiasz się na same papierki to żadne korzyści z tego wszystkiego wynikać nie będą.
  • gość 2017.09.20 [07:11]
    Solidnie nad tym wszystkim pracując. Powalczycie o umiejętności, będziecie się rozwijać, doskonalić, to efekty na pewno przyjdą. Kluczowe jest to, abyście nie stały w miejscu, ciągle coś robiły. W kosmetyce to jest najważniejsze.
  • Weronika125p 2017.09.20 [13:39]
    Myślę, że wybór takiego zawodu w obecnych czasach trochę mija sie z celem, kosmetyczek mamy wszędzie pełno.
  • gość 2017.10.09 [07:24]
    Nie ma znaczenia po jakich studiach jest dana osoba. Znaczenie ma to, jakie są jej doświadczenia. Na studiach nie chodzi o papierek. Chodzi po prostu o umiejętności i dopiero wtedy wszystko powinno być w najlepszym porządku.
  • gość 2017.10.10 [07:15]
    Potwierdzam. Akurat optymalnie jest zrobić szkolenia zawodowe, bo tutaj nie tracicie czasu, a faktycznie do pracy się przygotujecie. Jako kosmetyczka pracuję od dosyć dawna i sensownie sobie radzę. Pewnie, że to wszystko kosztowało mnie mnóstwo pracy, ale swoje cele osiągnęłam.
  • gość 2017.10.18 [07:18]
    Właśnie w taki sposób można najszybciej opanować zawód - konkretnymi szkoleniami. Absolutnie nie widzę sensu nastawiania się na byle jaką naukę. Kosmetyczka wymaga czasu dla zdobycia zawodu - każda umiejętność musi być perfekcyjnie dopracowana.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...