Odpowiedz na ten temat

Jak zostać kosmetyczką

• 93Kinia24 2017.03.16 [11:56]
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Postanowiłam napisać ten post, ponieważ zastanawiam się nad pracą jako kosmetyczka. Nie mam w tej dziedzinie wykształcenia. Jestem po studiach ekonomicznych. I mam już dość pracy za biurkiem... Chciałabym robić coś co będzie sprawiać mi przyjemność. Ostatnio dużo rozmyślam nad podjęciem nauki w tym kierunku. Jeśli możecie napiszcie mi o swoich doświadczeniach, odpowiedzialności związanych z tym zawodem.
  • Siwka23 2017.06.27 [13:24]
    Warto nabyć jakieś fajne umiejętności, jak na przykład nauczyć się robić makijaż permanentny, dodatkowe umiejętności pomagają w znalezieniu pracy http://www.dodarena.pl/naucz-sie-makijazu-per manentnego/
  • gość 2017.09.12 [13:25]
    Profesjonalne szkoleniawww.cosmobelle.pl zerknijcie, może cos was zainteresuje usmiech.gif Ponad to mają całkiem nie zła hurtownie, jakby któraś cos potrzebowała w tym zakresie.
  • gość 2017.10.17 [07:18]
    Potwierdzam. Patrzcie, żeby szkolenie było prowadzone przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami. Wszystkiego można się w taki sposób nauczyć, ale wymaga to zdolności w tym kierunku. W Beauty lux wszystko dostaniecie, a pozostałe kwestie zależne są już od was.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...