Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bella100

Jaki fryzjer w Warszawie?? Kogo polecacie??

Polecane posty

Gość salonspa
Polecam salon ESSENCE ul Hoza rog Poznannskiej fajny lokal mila atmosfera i czad fryzerzy sami faceci, osobiscie polecam Jarka!!! tel 022 625 49 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zalosne
To nade mna to reklama, wiec uwazaj, autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva20
dziewczyny znacie jakiś pożądnych fryzierów? :) dajcie cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva20
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzurka
Fryzjer Wojtek Warszawa Jaracza 8.Dobrze strzyże, domowa atmosfera, bez nadęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka......
i nic wiecej. Nie ma dobrych fruzjerow. Jakis stylista by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blondi: Czy ty jestes ta stylistka.?? Gdzie masz swoj zaklad i jakie sa ceny za sciecie i farbowanie?? Mam na mysli Warszawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duzo dobrych opinii slyszalam o strefie ciecia na nowosielskiej czy jakos tak.Polecali Darka.Ale nie byla tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikatwo
mam super fryzjera na Mokotowie. Nazywa się Zbyszek i od niedawna przyjmuje w nowym, pięknym salonie. jest specjalistą od cięć, dobrze dobiera kolory. Ceny? dość umiarkowane, jak na tej klasy obsługę. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Salon D&M Stawscy a w szczegółnosci pana Sebastiana. Fantastyczna obsługa , elegancki salon , pełen profesionalizm no i do tego rewelacyjne efekty jesli chodzi o strzyzenie i koloryzacje . www.stawscy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrkowska2
Pani Agnieszka z Nowolipek 13. Ja jezdze tam już od naprawdę długiego czasu i salom Mamp moim zdaniem nie ma sobie równych w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szirrak
Witam Wszystkich Serdecznie, Właśnie wrócilam od fryzjera po długich wieloletnich poszukiwaniach i udało sie! Salon Fryzjerski ch Real ul.Jubilerska 1/3 Warszawa !!!! :) Bardzo Polecam !!! byłam z mężem...Maż strzygł sie u Pana Michała ( długie włosy i tatuaże:) a ja strzygłam sie i farbowałam u Pani Dominiki :) na wizytę czekałam kilka dni ale Warto bylo!!!! :) Wkońcu mam kolor taki o jakim zawsze marzyłam nie mówiąc o strzyżeniu a moj mąż powiedział ze nie zmieni fryzjera juz nigdy hihihi :) Bardzo Polecam mały przyjemny salonik przemila atmosfera i pełen profesionalizm !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Zdecydowanie polecam ten salon na Woli http://www.salonurodyelegante.pl/ Tak sie ciesze ze koleżanka mnie tam zaciągnęła, bo wreszcie nie musze nosić czapki zeby przykryć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
Ja szukam własnie teraz dobrego salonu w którym można wykonac zabieg keratynowego prostowania włosów. Naprawde fajny zabieg, bo widzialam u kolezanki i naprawde wygląda to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Prestige na Zegadłowicza.Global Keratin robiłam tam 2 razy i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na alei ken sobie zobacz salon http://cortedelsole.pl/ Maja i fajne ceny i do tego potrafia zrobic fajna fryzure. A jesli chcesz podciac tylko koncowki to tez to zrobia a nie jak inni fryzjerzy, ze przychodzic do nich na koncowki a wracasz z krotkimi wlosami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem i innymi ważnymi wydarzeniami korzystam z usług pani Magdy z Fryzuromania.pl jest ona mobilnym fryzjerem, dojeżdża do klienta, jak dla mnie świetna opcja - zaoszczędzam w ten sposób dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to ja chyba złapałam Pana Boga za nogi, bo trafiłam chyba na najlepszy salon w stolicy http://www.dorothystudio.pl/ mega fajne miejsce, bardzo profesjonalne i niechce sie stąd wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompompom
A ja korzystam z usług tego salonu: http://zamowwizyte.pl/salon/warszawa/barber-salon-urody W ogóle, warto rezerwować wizytę przez ten portal, bo nie trzeba dzwonić nawet, wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu - bezpłatnie i bez logowania. Często też można trafić na różne promocje, no i fajnie, jeśli się szuka konkretnego salonu w danym mieście, bo można zapoznać się z całą ich bazą wraz z opisami i zdjęciami. Naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Panią Madzię z salonu In Harmony (Jerozolimskie, budynek Millennium Plaza) - pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana831
A była któraś w Instytucie Urody na Wspólnej? Pracuję obok i myślę teraz nad pójściem tak bo jakoś tak zachęcająco to wygląda. Powie ktoś coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembiś
Ja chodzę tam już dość długo, a co dokładnie potrzebujesz? Ja chodzę tam na koloryzację do Pana Michała i jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się, że mężczyzna może tak super znać się na włosach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana831
aktualnie myślę nad pójściem na upięcie włosów. Zbliża się 50 rocznica ślubu moich dziadków i chciałabym zrobić sobie jakąś fajną fryzurkę :) Do tej pory nie trafiłam w warszawie na żąden salon gdzie zrobionoby mi na prawdę fajne upięcie, a nie tapir a la ciotka klotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembiś
A to upięcia robi tam Pani Magda. Ja jeszcze nie korzystałam tam z takiej usługi, ale zawsze jak tam jestem to salon jest pełny więc często oglądam co tam robią przy innych klientach i na prawdę widziałam sporo fajnych fryzurek. Sama nie robię sobie upięć bo jakoś okazji zbyt wielu nie mam :( Ale tobie polecam Panią Magdę bo na prawdę dobrze ogarnia kwestię fryzur i na pewno nie będziesz wyglądała jak ciotka klotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana831
haha :D super, dzięki serdeczne! zajdę tam jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie przy okazji pomyslałam ze moze dosyć już nudnych kolorów na włosach a warto zaszalec z czymś innym jak chociazby z takimi kolorkami na włosach http://www.crazycolor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×