Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an81

...jakis szybki domowy sposób na regeneracje suchych zniszczonych włosów ....?

Polecane posty

Gość an81
...potzrebuje porady.....mam suche i zniszczone wlosy przez codziennie suszenie i prostowanie;/......prosze o jakies domowe sposoby,recepty,maseczki ktore wspomoga zmeczone włoski......z góy wam dziękuję!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachac
i tyle nie ma sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aNa_
Ja proponuje odżywke z ceramidami z Ziaji PLANTICA V (coś tkaigo tam pisze ;P) taka zielona jest naprawde dobra ąłtwo sie po niej rozczesuje włoski i wogole :) ja HCodz mam pasemka rozjasniane i po tych zabiegach troceh sie wysuszyły to naprwde pomaga :) A co doprostowania to proponuje zakupić dobrą prostownice ja mam ceramiczną i dodatkowo pokrytą teflonem a teflon proowduje ze sie nie przypala włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
2 łyżki miody + połowa cytryny-sok i 1 zółtko...miod podgrzej w małym garnku....potem dodaj sok z cytryny i żółtko:D:D naloz na wlosy owiń reklamówką foliową i zawiń w ręcznik...staraj się tak robic raz lub 2 razy w tygodniu....ja tym sposobem naprawilam me wlosy zniszczone farbowaniem i suszeniem suszarka...teraz sa dobrze nawilzone i mieciutkie, przyjemne w dotyku;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
super odzywka: zółtko oliwka np bambino czy cos w tym stylu ocet ..zapach octu po zmyciu zniknie a włosy..jak marzenie:) a nejlepsze co moze byc do włosów to NAFTA KOSMETYCZNA!!!:)super działa tez olejek rycynowy:) (kosztuja grosze a nie ma chyba nic lepszego) ja robie taka odzywke: -nafta kosmetyczna -olejek rycynowy -zółtko -ocet MóWIE WAM KOBIETKI JEST PRZEWSPANIAłA!!! nakładam ja na włosy,zakładam czepek foliowy,na to recznik i siedze sobie z tym ok 30 min,potem troche ciezko zmyc wiec trzeba 2 razy nałozyc szampon i spłukac ...powinno sie ja stosowac tak raz na 1-2 tyg,ja jednak jestem len i mam mało czasu wiec ,,uzywam niestety troche rzadziej..a tak normalnie uzywam odzywek ze sklepów kosmetycznych.tych do salonów kosmetycznych i fryzjerskich,,,sa o niebo lepsze niz te sklepowe :)polecam szczególnie odzywke KALLOS mleczna jest cudowna ...pachnie tak ze sie ma ochote ja zjesc:) i działa tez super :) ALE PODKRESLAM--NIC NIE PRZEBIJE NAFTY I OLEJKU RYCYNOWEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×