Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maribell

Jasna karnacja, zielone oczy. Jaki kolor włosów?

Polecane posty

Gość maribell

Jaki kolor włosów będzie pasował do zielonych oczu i jasnej karnacji? W tej chwili mam włosy koloru jasny brąz lub ciemny blond (bardziej jasny brąz) chciałabym przefarbować włosy na czarno, ale nie wiem czy będzie to jakoś przyzwoicie wyglądac :) chciałabym żeby wyglądało to w miare naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna karnacja i czarne wlosy? ? ? ? ? :O Dowal sobie rude, bo pasują do zielonych oczy i jasnej cery. Jak nie rude to jakis mahoń albo kasztan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maribell
A coś w stylu mleczna czekoladka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
ja bym robila jasniutki blond. idealne polaczenie. sama niestety mam czarne oczy i blond glupio ze mna wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam zielone
oczy i jasną karnację. Teraz mam ciemną czekoladę na głowie-wyglądam bardzo dobrze, a tak to fajnie wyglądałam we wszelkich odmianach czerwieni, czarna wisnia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula79
Moim zdaniem czarne włosy i jasna karnacja nie będą ładnie wyglądać - nawet gdybyś się opaliła na solarium to będzie sztucznie i nienaturalnie,a pamiętaj, że naturalność jest teraz w modzie ;) Ja bym Ci proponowała odcień rudości, ewentualnie jakiś jaśniejszy brąz dla pogłębienia koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czerń dla Europejki to ryzykowny kolor. Ale w blondach też mało która kobieta wygląda dobrze. Moim zdaniem najmniej ryzykowne są własnie różne odcienie brązu, w zależności tutaj od tego, czy ma się chłodny czy ciepły odcień karnacji. Bo cera chłodna, lekko różowa w odcieniu i do tego rude włosy, albo blond będzie wyglądać moim zdaniem nieco prosięco ;) Granatowa czerń, czy inne drastyczne odcienie czerni wymagają z kolei bardzo regularnych rysów i oprócz odpowiedniego koloru, także idealnej cery. Bo mają to do siebie, że bardzo podkreslają wszelkie niedoskonałości. Chociaż mnie osobiści bardzo podoba się taki typ urody jaki przeważa w mojej rodzinie - czarne, ale autentycznie czarne włosy, porcelanowa cera i błękitne albo szare oczy ;) ale to już off topik kompletny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dołączam się do Waszego babskiego tematu ;) Oczywiście tak samo jak Wy mam problem z wybraniem sobie koloru włosów do mojej karnacjji i oczy, bo naturalnie jak każdej kobiecie ten co mam, nie satysfakcjonuje ;p Otóż jak wszystkie mam zielone oczy, może jeszcze pomiędzy szarym a niebieskim i dość ciepłą karnację. Mój naturalny kolor włosó to ciemny blond, troche popielaty, mysi. Farbowałam już włosy od czarnego, przez jasny i ciemny brąz, po średni blond. Teraz myślę nad przefarbowaniem się na blon, ale nie złoty, tylko bardziej popielaty, gołębi ;p Wiem, że to tak trudno ocenić na odległość, ale nie mam się kogo poradzić ;) Dzieki za odpowiedź i powodzenia w Waszych eksperymentach! hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy mam ciemny brąz, prawie czarne i to jest jedyny kolor który mi pasuje(miałam rożne barwy włosów), po prostu nie widzę się w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahdy
Zimny lub obojętny (ale nie ciepły) średni brąz, szara kredka do brwi, granatowy tusz do rzęs, róż w kolorze zimnoróżowym, jeśli cienie na powiekach - ti\o odmiany błękitów i szarych (wrzos też). To było do autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparyra
Ja również mam zielone oczy, jasną karancję i najlepiej mi w ciemnej czekoladzie z pasemkami platynowymi, nawet wpadającymi w delikatny fiolet, miałam również ciepłe jasne brązy, albo sama platynka a na dole bordo. Najgorzej mi w zimnym brązie, miałam raz i nigdy więcej! NAJWAŻNIEJSZE mieć super fryzjera, ja idę do swojego i pytam czy mi bedzie w danym kolorze dobrze? a on zawsze mi doradza a teraz to właściwie sam robi co chce i zawsze wychodzę zadowolona i nawet 30kilometrów jadę do niego specjalnie obciąć tylko np. grzywkę! DOBRY FRYZJER TO PODTSAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jasna karnecje, zielone oczy i mam wlosy sredniego blondu. naturalne. i mysle ze tak Ci bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zielone oczy, takie jasne zielone i jasną karnacje no i włosy czarne. Podoba mi sie to zestawienie :) chociaż ostatnio choruję na jasne pasemka ale nie wiem czy na farbowanych jasnych taki kolorek wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siejanatalka
witam dziewczyny prosze doradzcie jaki kolor wlosow pasuje do bardzo jasnej karnacji i brazowych oczu. zafarbowalam wlosy na czarno ale nie wiem czy to bzl dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
yyy czarne odpadaja na 100% ale taki prawdziwy bląd i jakies fajne pasemeczka by były superanckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3scotiishh
jaki kolor bedzie mi pasował?? mam normalną karnacje.. nie jasną i nie ciemną.. mam kolor włosów ciemny blond. niebieski kolor oczu . jak myslicie pasował by mi jakiś blond??czy lepiej granatowa czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja do jasnej karnacji raczej czarny nie bedzie dobrze wygladal musialabys sie troszke opalic ale tak cignac tego zbyt dlugo nie mozna bo nasza cera musi odpoczywac w zimnie od promieni slonecznych ja tak jak i ty mam zielone oczy i dosyc jasna karnacje wybralam kolor blond(pasemka) toszke pudru i wszystko ladnie wyglada a nawet super bez zadnego opalania w zime POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvoneee
hej ja mam jasniutką cere i zielone oczy. Naturalnie rude włosy i uważam że pasują, ale rozjaśniam na jasny blond i też jest spoko. Średniojasny brąz nawet też pasował, ale nie tak do końca. Jak już miałam ciemny brąz to wyglądałam strasznie, jak jakaś wampirzyca, o czarnym nawet bym nie pomyślała. Odpadają też wszystkie chłodne odciebie typu granaty, fiolety itp. Moim zdaniem najlepiej jest od jasnego blondu do jasnego/złotawego brązu przez rudy (miedziany, kasztanowy - w żadnym wypadku nie żadną wściekłą czerwień). Ogólnie kolorki subtelne jasne delikatne ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka
mam zielone oczy i swoj naturalny kolor ciemny blond. Zafarbowalam (dosc drastycznie) bo na czarno. wyglądam swietnie. Chce tylko zauwazyc ze mam swoje naturalne czarne brwi z jasnymi mogloby wygladac gorzej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGF
ODSZUKAłAM TEN TEMAT BO TEZ MAM IDENTYCZNY PROBLEM JAK AUTORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilaryy
Ja właśnie tak samo. Mam zielone oczy, włosy ciemny blond, jasną karnacje (jestem strasznie blada, wszyscy mi to mówią) i nie wiem na jaki kolor przefarbować włosy... Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×