Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita07

klej do tipsow

Polecane posty

Gość anita07

Hej a moze ktoras wypowie sie na temat klejow do tipsow....ktore sa najlepszed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
do emilka..................mozesz rozszezyc mysl nie czaje tego co napisałas nie radze zakładac tipsów????????? zdecyduj sie na akryl lub zel???????????bo wiesz jak dla mnie to tipsy sa bardzo integralną częścią zelu lub akrylu i z rzadka sie ich nie uzywa do przedłuzenia paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
do emilka..................mozesz rozszezyc mysl nie czaje tego co napisałas nie radze zakładac tipsów????????? zdecyduj sie na akryl lub zel???????????bo wiesz jak dla mnie to tipsy sa bardzo integralną częścią zelu lub akrylu i z rzadka sie ich nie uzywa do przedłuzenia paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoria 33 mam pytanie wiem ze zakladasz zele-tzn czytalam Twoje wypowiedz,napisz mi prosze jaki Twoim zdaniem zel jest najlepszy pod żele? Ja uzywam zelu Sun Flowers,tipsow tez a klej jest jakis bezmarkowy jednak po tygodniu jeden lub dwa tipsy odpadaja.Czy to wina kleju czy ja robie cos nie tak?Ucze sie i powiem,ze wychodzi mi to calkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
odpadaja ci ot tak?wiesz co czasami jest taz ze nawet zle zbudowany paznokiec spowoduje jego odpadniecie przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele moze to byc wina kleju ale wtedy odpadały by wszystkie moze byc tak ze tipsa naklejasz na płaską płytke i naprezenia są duze i odpadnie no trudno mi powiedziec ale generalnie dobrze odtłusc i dobrze docisnij ja obecnie nie kleje tipsów wole formy jakos tak prosciej i łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
do rysiczka .....zel sun flowers nie jest najgorszy w sumie z najwyzszej półki tych najnizszych półek ale nie mam nic przeciw takim zelom jesli chodzi o klej to miedzy bogiem a prawda nawet kropelka dobrze skleisz najlepsze kleje to cyjanoakryl heh ale nie do paznokci bo jak przykleiła bys tym klejem to chyba paznokcia bys wyrwała razem z tipsem wrazie gdyby cos miało sie stac hihiihi a sun flowers nie ma swojego kleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita07
Do ktoria...na Twoim miejscu nie uzywalabym kropelki to nie sa kleje do tipsow a pod wplywem wody szybko sie odklejaja ....skoro uzywasz zeli z tych wyzszych polek to chyba nie powinnas uzywac kropelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
anitko chyba troszeczke nie zrozumiałas mojego sarkazmu jesli chodzi o kropelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita07
bo w sumie nie napisalas zadnej propozycji kleju dobrego do tipsow...a o kropelce to chyba kazdy wie ze sie nie nadaje...chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ze sie nie nadaje to i moze wszyscy wiedzą ale skłonna jestes stwierdzic ze nie mozna?juz wystarczajaco długo stylizuje paznokcie metoda zelową i wystarczająco długo naklejałam tipsy zeby wiedziec z doswiadczenia ze miedzy bogiem a prawda mozna skleic nawet kropelka ,znasz skład chemiczny swojego kleju wiesz napewno ze nie jest na bazie cyjanopropanu?wiesz bo to sa tylko chwyty reklamowe i napedzona maszynka do robienia pieniedzy to tak jak z płynem do sciagania zelu bzdura prawda bo obie wiemy ze nie mozna niczym rozpuscic zelu wiesz takich wątpliwych zagadnien jest wiecej i dlatego nie ma sensu zapewniac ze cos jest najlepszeskoro sie tego nie próbowało ja robie tylko na formie i nie kleje już tipsów dlatego pozwoliłam sobie na humorystyczne podejscie do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita07
Przeciez o nic cie nie osadzam moze kleje maja podobny sklad ale wiem ze jak niektore osoby podklejaly sobie kropelka tipsa bo im przypuscmy podszedl powietrzem to robila sie biala otoczka i zaraz odpadal napewno czyms sie roznia.Niektorzy moze chcieli by wiedziec jakie kleje sa dobre bo nie robia na formie zeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia5412
wiecie dziewczyny moze i kropelka odkleja sie pod wplywem wody ale to nawet dobrze nie bedzie wtedy problemow z odklejaniem a te kleje dolaczane do tipsow to dziadostwo!!!!!!!troche tam naprzyklad sie podrapiesz albo cos zrobisz na podworku albo uderzysz reka odrazu odpadnie wiec polecam kropelke a paznokcie po zdjeciu poprostu pomalowac i pokrzyku powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwena
Również kupuję kleje od New Nails - zależy mi na wysokiej jakości, a że jeszcze przy okazji cena jest śmiesznie niska to tylko lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobry klej - przyczepność wzorowa. Jak na razie nie widzę również, żeby jakoś specjalnie szkodził paznokciom - wyglądają normalnie - liczę, że tak już będzie trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klej do tipsów właśnie ten, który same wskazujecie, stosuję od pół roku. Przede wszystkim zmiana jest taka, że klej nie wpływa negatywnie na paznokcie - a tipsy stosuję trwale od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina_Mazur
Ja od jakiegoś czasu używam klejów z marki allepaznokcie i muszę przyznać, że jeszcze nie miałam żadnych problemów z odklejaniem się czy problemem ze skórkami. Kupuję tutaj: http://wyprzedazkosmetykow.pl/kategoria/759/kleje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patajuk
New nails ma świetny klej - trwały, wysokiej jakości, nie niszczący paznokci - ogólnie w zasadzie to nie ma się przy nim czego czepiać, korzystam od dobrych 2 lat. Tego spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harciak
New nails ma na prawdę fajny klej, przynajmniej u mnie się sprawdza, nie ma żadnych problemów z paznokciami, są bezpieczne, łatwo się go zmywa i jednocześnie trzyma. Generalnie - jestem zdecydowanie na tak, świetny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czestniks
Bardzo dobry klej ma np. new nails - bardzo trwały, a przede wszystkim nie ma kiepskiego wpływu na paznokcie. Inna sprawa to taka, co dokładnie robicie z tymi paznokciami. Wiadomo przecież, że bez odpowiedniej dbałości i systematyczności, daleko nie zajedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×