Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eddyta1111

Kolorowe pasemka na imprezę

Polecane posty

Gość Eddyta1111

Macie może jakiś pomysł, żeby zrobić sobie takie kolorowe - różowe albo niebieskie pasemka? Idę w sobotę na imprezę i czymś sie trzeba wyróżnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
To może wypróbuj z Venity spreje 1 Day Color, widziałam je w rossmannie jakoś nie duzo nawet kosztowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syyllwia_fl
Te pianki też super ale ja jesli już to tak jednorazowo - za odwaznie dla mnie tak na co dzień w takich włosach;) a te jednodniowe farby w sprayu są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdduśka
Miałam farbę 1 Day Color w kolorze niebieskim - efekt super i raczej na jedna imprezę, ale potem bez problemu po myciu włosy odzyskały swój kolor - mi bardzo podpasowały te farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie te farby? Ja w ogóle nie słyszałam wcześniej o tej firmie Venita... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkakaka
Ja kupuję w Naturze najczęściej ich kosmetyki, ale widziałam też w Hebe, no i w moim osiedlowym sklepiku na targówku też są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinna_m
Spraye jednodniowe venity sa też w hebe, natura na pewno tam jest też kilka innych kosmetyków do włosów tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcciac
Fajny pomysł tak sobie pokolorować włosy:) Ostatnio to modny trend. Widziałam też że można sobie rózne wzorki zrobić, macie pomysł jak w domu to samemu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_m
kiedyś widziałam, że na stronę venity były gotowe szablony do wydrukowania i wykorzystania do domowej koloryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknana
Ja w tym roku odkryłam tonery Trendy Color Cream są rewelacyjne, efekt na troche dłużej niż jeden dzień:) Tak do 13-15 myć, w zależności od koloru, ale polecam bardzo, mają fajne pastelowe kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimówka78
ooo to cos dla mnie bo lubię odważne kolory na włosach i częste zmiany koloru, gdzie mozna kupić te tonery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a gdyby zrobić takie pasemka bibułą? Efekt będzie chwilowy i może nie tak intensywny jak w przypadku toneru, ale może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiiiRr
Nie polecam bibuły, zdecydowanie lepiej kupic toner z Venity - tym bardziej że nie są one drogie a efekt będzie lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
Bibuła... o nie. Zdecydowanie lepiej kupić taki spray jednodniowy, z tego co patrzyłam w necie Venita ma spory wybór kolorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku na Sylwestra robiłam sobie różowe końcówki. Nie robiłam ich jednak w domu, bo nie chciałam zniszczyć włosów na tyle, żeby je później obcinać. Końcówki zafarbowałam mi fryzjerka w In Harmony, nawet bez rozjaśniania, farbą, która zmyła się po 3 myciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×