Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszainka

Kosmetyki Golden Rose

Polecane posty

Hej wszystkie kobitki forumowiczki! Ostatnio wypróbowałam pomadkę Vision Lipstick właśnie z golden rose i muszę przyznać że jak na śmieszną cenę jest bardzo wytrzymała i nie podkreśla skórek :D Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuję spamerskiego szajsu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vision Lipstick jest bardzo trwała, podobnie jak jej matowa wersja, choć ta faktycznie mniej podkreśla suchość ust, fajnie, że Ci służy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że golden rose ma dobre kosmetyki, ja używam lakierów do paznokci, za śmieszną ceną są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spróbuj jeszcze odżywki nail growth do paznokci pod lakier, bardzo długo się wtedy trzymają, ja własnie tak robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z goldena ostatnio zaczęłam używać pudru do brwi Eyebrow Powder nawet jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby ci ktoś spamówo od golden g0wna nie uwierzył... :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłam się na kilka rzeczy tej firmy, bo miały być dobre... nie były, i dopiero wtedy poszłam po rozum do głowy, i sprawdziłam nie tylko recenzje na Wizażu, ale też kto, osoba po osobie, je wystawiał... i cóż, niestety, wyszło, że to niemal sam spam, większość pozytywnych wpisów w tej marce jest przez osoby o świeżych kontach, czasem zamydlających oczy kilkoma innymi "recenzjami" pisanymi na chybcika (10 opinii w ciągu jednego dnia zaraz po zarejestrowaniu, z tego tylko te GR zachwycone? serio? :o ) a często z kompletnie gołymi kontami i bez dorobku na forum No cóż, ja spamerów nie lubię organicznie, a że firma golden rose jest SPAMEREM to nigdy więcej już nic u nich nie kupię. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antyspamowe maniaczki! to już nie można pochwalić kosmetyków bo wy ich nie lubicie? żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odróżniaj chwalenie od szemranej reklamy... :/ cóż, DOBRE firmy takiego "chwalenia" za kasę nie potrzebują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chwali jakąś firmę to ma to tego prawo, bo po to są m.in te fora, a nie do pisania głupot i oczerniania ludzi którzy piszą że zadowoleni są z jakiejś marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POGRĄŻAJ SIĘ, spamerku! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki slabe ale czego sie z drugiej strony spodziewac po takich cenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwila, nie używałam GR, ale tanie lakiery ma dużo firm, np Miss Sporty, czy Rimmel i jakoś słabe nie są, a poza tym wspomagają Fundację DKMS, co dla mnie osobiście jest bardzo ważne... A co do spamowania, to jakoś reklamy oficjalne wam nie przeszkadzają co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!! wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię i cenię sobie pomadki Golden Rose. Są kremowe, dobrze rozprowadzają się na ustach + są mocno napigmentowane, nie wysuszają ust. To zdecydowanie jeden z lepszych produktów w mojej kosmetyczce. Gdyby ktoś był zainteresowany takimi produktami, to polecam przejrzeć stronę GR: http://goldenrose.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×